BIO linka 0907 602 430

Výroba kozmetiky
Panenské bio bambucké maslo
6.00€
Úžasne výživné bambucké maslo, bohaté a krémové, plné vitamínov A, E a F. Prírodná pleťová výživa, výborne hydratujúcasuchú, problematickú pokožku a pokožku vystavenú slnečnému žiareniu a veternému počasiu. Veľmi ľahko sa nanáša a..
Úžasne výživné bambucké maslo, bohaté a krémové, plné vitamínov A, E ...
Bio tekuté kastílske mydlo 250 ml
7.12€
Bio tekuté kastílske mydlo je čisto prírodné mydlo, kde hlavnú zložku tvorí olivový olej. Na výrobu sa nepoužívajú žiadne živočíšne produkty, ale len rastlinné oleje. Nazývané je podľa oblasti Kastília v Španielsku, kde sa začalo s výrobou mydiel už v 12. stor..
Bio tekuté kastílske mydlo je čisto prírodné mydlo, kde hlavnú zložku...
Broskyňový olej 100 ml
7.83€
Broskyňový olej je bohato hydratujúci, veľmi ľahký, pocitovo nie mastný olej vhodný pre všetky typy pokožky. Olej sa získava lisovaním jadier broskýň. Jeho revitalizujúce, vyživujúce, regeneračné a hydratujúce vlastnosti pomáhajú predísť dehydratácii plet..
Broskyňový olej je bohato hydratujúci, veľmi ľahký, pocitovo nie mast...
Mandľový olej 100 ml
8.70€
Mandľový olej je veľmi ľahký, zlatistej farby, bohatý na vitamín E a veľmi dobre sa vpíja do pokožky. Veľmi vhodný pre jemnú, citlivú pokožku. Mnohostranne použiteľný olej, úžasný na masáž. Pomáha pri svrbení pokožky, suchej pokožke a pomáha predchádzať strate..
Mandľový olej je veľmi ľahký, zlatistej farby, bohatý na vitamín E a ...
Bio kakaové maslo 240 g
9.85€
Bio kakaové maslo má na pokožku mimoriadne pozitívny vplyv. Vedia to aj africké ženy, keďže už oddávna ho používajú pre jeho zvláčňujúce vlastnosti. Konkrétne toto kakaové maslo pochádza zo spracovateľských komunít v Ugande a je vyprodukované a ..
Bio kakaové maslo má na pokožku mimoriadne pozitívny vplyv. Vedia to ...
Bio jojobový olej zlatý 100 ml
14.12€
Jojobový olej má svojim zložením najbližšie k prirodzenému olejovému filtru, ktorý produkuje naša pokožka a to je dôvod prečo je vhodný pre mastnú a zmiešanú pleť. Olej je bohatý na proteíny a veľmi dobrý ako pleťový kondicionér. Zjemňuje a ochraňuje.Bio jojob..
Jojobový olej má svojim zložením najbližšie k prirodzenému olejovému ...
Zobrazenie 1 až 6 zo 6 (1 stránok)