BIO linka 0907 602 430

Liečivé sirupy a štavy
Sirup ANÍZOVÝ 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok s bylinným výťažkom z anízuPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x de..
výživový doplnok s bylinným výťažkom z anízuPoužitie: Užíva sa priamo po l...
Sirup BOROVICOVÝ 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok s extraktom z borovicePoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov. Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 rokov 2 až 3x denne..
výživový doplnok s extraktom z borovicePoužitie: Užíva sa priamo po lyžičk...
Sirup ECHINACEA 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok s extraktom z echinaceiPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodný pre diabetikov. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Sirup je najlepšie podávať po jedle.Odporúčaná denná dávka: Od 3 rokov do 12..
výživový doplnok s extraktom z echinaceiPoužitie: Užíva sa priamo po lyžič...
Sirup GINKGO BILOBA 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok s extraktom z ginka dvojlaločnéhoPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Nevhodné pre deti. Vhodný pre diabetikov.Odporúčaná denná dávka: 1x denne 1 čaj. lyžičku (5ml).Ustanovená odporúčaná denná dávka ..
výživový doplnok s extraktom z ginka dvojlaločnéhoPoužitie: Užíva sa priam...
Sirup IBIŠTEK 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok s bylinným výťažkom z kvetu ibištekaPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov. Vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.Odporúčaná denná dávka: 2 až 3..
výživový doplnok s bylinným výťažkom z kvetu ibištekaPoužitie: Užíva sa pr...
Sirup JESENNÁ ZMES 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok so zmesou bylinných výťažkouPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov.Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 rokov 2 až 3x denne..
výživový doplnok so zmesou bylinných výťažkouPoužitie: Užíva sa priamo po ...
Sirup MÄTA 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok s bylinným výťažkom z mätyPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. (teplota do 40°C). Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov.Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 ro..
výživový doplnok s bylinným výťažkom z mätyPoužitie: Užíva sa priamo po ly...
Sirup MEDOVKA 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok s bylinným výťažkom z medovkyPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 1 roku. Vhodný pre diabetikov. Sirup je najlepšie podávať po jedle.Odporúčaná denná dávka: Od 1 roku do 3roko..
výživový doplnok s bylinným výťažkom z medovkyPoužitie: Užíva sa priamo po...
Sirup ŠÍPKA 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok s extraktom z plodu šípovej ružePoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 1 roku. Vhodný pre diabetikov. Sirup je najlepšie podávať po jedle.Odporúčaná denná dávka: Od 1 roku do 3r..
výživový doplnok s extraktom z plodu šípovej ružePoužitie: Užíva sa priamo...
Sirup ŠKORICA 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok s bylinným výťažko zo škoricePoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov.Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 rokov 2 až 3x den..
výživový doplnok s bylinným výťažko zo škoricePoužitie: Užíva sa priamo p...
Sirup SKOROCEL 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok s bylinným výťažkom zo skoreceluPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 1 roku. Vhodný pre diabetikov. Odporučuje sa podávať po jedle.Odporúčaná denná dávka: Od 1 roku do 3rokov:..
výživový doplnok s bylinným výťažkom zo skoreceluPoužitie: Užíva sa priamo...
Sirup TYMIÁN 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok s extraktom z tymianuPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov.Ustanovená denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 rokov 2 až 3x denne 1 lyži..
výživový doplnok s extraktom z tymianuPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičká...
Sirup YZOPOVÝ 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok s bylinným výťažkom z yzopu lekárskehoPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov.Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 rokov 2 a..
výživový doplnok s bylinným výťažkom z yzopu lekárskehoPoužitie: Užíva sa ...
Sirup ZÁZVOR 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok s bylinným výťažkom z koreňa zázvoru lekárskehoPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodné pre diabetikov.Odporúčaná denná dávka: 2 až 5x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 ..
výživový doplnok s bylinným výťažkom z koreňa zázvoru lekárskehoPoužitie: ...
Sirup ZELENÝ ČAJ 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok s bylinným výťažkom zo zeleného čajuPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov.Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 rokov 2 až ..
výživový doplnok s bylinným výťažkom zo zeleného čajuPoužitie: Užíva sa pr...
Sirup ZIMNÁ ZMES 250ml, Klášterní officína
2.80€
výživový doplnok so zmesou bylinných výťažkovPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov.Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 rokov 2 až 3x denne..
výživový doplnok so zmesou bylinných výťažkovPoužitie: Užíva sa priamo po ...
Sirup RAKYTNÍK 250ml, Klášterní officína
3.12€
výživový doplnok s extraktom z plodu rakytníkuPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov (teplota do 50 ° C). Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov. Vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávk..
výživový doplnok s extraktom z plodu rakytníkuPoužitie: Užíva sa priamo po...
Sirup LAKTOFYT 250ml, Klášterní officína
3.13€
výživový doplnok so zmesou bylinných výťažkouPoužitie: Vzhľadom k zvýšenej potrebe tekutín pri dojčení odporúčame piť ako sirup zriedenej teplou alebo studenou vodou podľa Vašej chuti. Účinné látky byliniek obsiahnuté v sirupe pôsobia nielen na tvorbu materského ml..
výživový doplnok so zmesou bylinných výťažkouPoužitie: Vzhľadom k zvýšenej...
Sirup ARÓNIOVÝ 250ml, Klášterní officína
3.27€
výživový doplnok s bylinným výťažkom z plodu aróniePoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov. Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 rokov 2..
výživový doplnok s bylinným výťažkom z plodu aróniePoužitie: Užíva sa pria...
Sirup ČIERNA BAZA 250ml, Klášterní officína
3.27€
výživový doplnok s extraktom z kvetu bazy čiernej.Použitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov.Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 rokov až 2 až ..
výživový doplnok s extraktom z kvetu bazy čiernej.Použitie: Užíva sa priam...
Sirup ČUČORIEDKOVÝ 250ml, Klášterní officína
3.27€
výživový doplnok s výťažkom z plodu čučoriedkyPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov.Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 rokov 2 až 3x denne 2 lyžice (10ml). Usta..
výživový doplnok s výťažkom z plodu čučoriedkyPoužitie: Užíva sa priamo po...
Sirup GREPOVÉ JADIERKO 250 ml, Klášterní officína
3.27€
výživový doplnok s extraktom z grepových semienPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Nevhodné pre deti.Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml). Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť..
výživový doplnok s extraktom z grepových semienPoužitie: Užíva sa priamo p...
Sirup LIPA 250ml, Klášterní officína
3.27€
výživový doplnok s bylinným výťažkom z lipyPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 1 roku. Vhodný pre diabetikov. Sirup je najlepšie podávať po jedle.Odporúčaná denná dávka: Od 1 roku do 3rokov: ..
výživový doplnok s bylinným výťažkom z lipyPoužitie: Užíva sa priamo po ly...
Sirup ĽUBOVNÍK 250ml, Klášterní officína
3.27€
výživový doplnok s extraktom z ľubovníkuPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov.Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 rokov 2 až 3x denne 2 ly..
výživový doplnok s extraktom z ľubovníkuPoužitie: Užíva sa priamo po lyžič...
Sirup RUŽA 250ml, Klášterní officína
3.27€
výživový doplnok s extraktom z kvetu ružePoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov.Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 rokov 2 až 3x denn..
výživový doplnok s extraktom z kvetu ružePoužitie: Užíva sa priamo po lyži...
Sirup IMUFYT 250ml, Klášterní officína
3.82€
výživový doplnok so zmesou bylinných výťažkovPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a osoby s vysokým krvným tlakom. Vhodný pre diabetikov.Odporúčaná denná dávk..
výživový doplnok so zmesou bylinných výťažkovPoužitie: Užíva sa priamo po ...
Sirup BRUSNICOVÝ 250ml, Klášterní officína
4.05€
výživový doplnok s extraktom z plodu brusnicePoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách alebo na prípravu studených i teplých nápojov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov.Odporúčaná denná dávka: 2 až 3x denne 3 lyžice (15ml), deti od 3 rokov 2 až 3x denne..
výživový doplnok s extraktom z plodu brusnicePoužitie: Užíva sa priamo po ...
Sirup ARTROFYT 250ml, Klášterní officína
4.83€
výživový doplnok so zmesou extraktov z bylínPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov. Odporúčaná denná dávka: 3x denne lyžicu (15 ml).Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.100ml sirupu obsahuje:..
výživový doplnok so zmesou extraktov z bylínPoužitie: Užíva sa priamo po l...
Šťava z aloe 99,8% 500ml, EkoMedicaSK
6.58€
Výživový doplnokZloženie: šťava z aloe vera, kyselina citrónová (regulátor kyslosti). Pasterizované.Pred použitím riadne pretrepať. Usadenina je prirodzeným javom. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Po otvorení spotrebujte d..
Výživový doplnokZloženie: šťava z aloe vera, kyselina citrónová (regulátor...
Šťava z plodov arónie 100% 500ml, EkoMedicaSK
6.85€
Výživový doplnokZloženie: šťava z plodov arónie, kyselina askorbová (vitamín C) 120mg v 50ml. Vyprodukované z koncentrovanej šťavy z plodov arónie. Pasterizované.Pred použitím riadne pretrepať. Usadenina je prirodzeným javom. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odliš..
Výživový doplnokZloženie: šťava z plodov arónie, kyselina askorbová (vitam...
Šťava z čiernej bazy 100% 500ml, EkoMedicaSK
7.13€
Výživový doplnokZloženie: šťava z bazy čiernej, kyselina askorbová (vitamín C) 120mg v 50ml. Pasterizované.Pred použitím riadne pretrepať. Usadenina je prirodzeným javom. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Po otvorení spotre..
Výživový doplnokZloženie: šťava z bazy čiernej, kyselina askorbová (vitamí...
Čistá šťava z ALOE VERA - 99,8% aloe, 0,5 L
7.20€
Čistá šťava z Aloe Vera - 99,8%, 0,5 litra Aloe Vera Barbadensis Miller, šťava, výživový doplnok Aloe Vera pomáha zvyšovať imunitu pomáha udržiavať zdravé črevá a tráviaci trakt podporuje prirodzené očisťovanie organizmu priaznivo vplýva pri ..
Čistá šťava z Aloe Vera - 99,8%, 0,5 litra Aloe Vera Barbadensis Mille...
Šťava z plodov maliny 100% 500ml, EkoMedicaSK
7.55€
výživový doplnokZloženie: šťava z plodov maliny (rubus idaeus), kyselina askorbová (vitamín C) 120mg v 50ml. Vyprodukované z koncentrovanej šťavy z plodov malíny. Pasterizované.Skladovanie: po otvorení skladovať v chladničke a spotrebovať do 3 týždňov. uchovávať mi..
výživový doplnokZloženie: šťava z plodov maliny (rubus idaeus), kyselina a...
Šťava z granátového jablka 100% 500ml, EkoMedicaSK
7.87€
Výživový doplnokZloženie: šťava z granátového jablka, kyselina askorbová (vitamín C) 120mg v 50ml. Pasterizované.Pred použitím riadne pretrepať. Usadenina je prirodzeným javom. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Po otvorení ..
Výživový doplnokZloženie: šťava z granátového jablka, kyselina askorbová (...
Šťava z plodov ruže šípovej 100% 500ml, EkoMedicaSK
9.08€
Výživový doplnokZloženie: šťava z plodov ruže šípovej, kyselina askorbová (vitamín C) 120mg v 50ml. Pasterizované.Pred použitím riadne pretrepať. Usadenina je prirodzeným javom. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Po otvorení..
Výživový doplnokZloženie: šťava z plodov ruže šípovej, kyselina askorbová ...
Šťava z plodov hlohu 100% 500ml, EkoMedicaSK
9.44€
Výživový doplnokZloženie: šťava z plodov hlohu, kyselina askorbová (vitamín C) 120mg v 50ml. Pasterizované.Pred použitím riadne pretrepať. Usadenina je prirodzeným javom. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Po otvorení spotre..
Výživový doplnokZloženie: šťava z plodov hlohu, kyselina askorbová (vitamí...
Arónia džús s brusnicami BIO 0,7l, Prospekta
9.60€
Zloženie: 67% šťava z prvého lisovania plodov arónie* (Aronia melanocarpa L.),33% šťava z brusníc* (lat. Vaccinium oxycoccos).*z ekologického poľnohospodárstvaPasterizované, bez konzervantov.Všetky šťavy Aronia original sú vyrábané pod dôsledným dohľadom prísnych n..
Zloženie: 67% šťava z prvého lisovania plodov arónie* (Aronia melanocarpa ...
Arónia džús s granátovým jablkom BIO 0,7l, Prospekta
9.60€
Osviežujúca kombinácia 100% šťavy z plodov arónie a granátového jablka.Zloženie: 2/3 šťava z prvého lisovania plodov arónie* (Aronia melanocarpa), 1/3 šťava z granátového jablka* (lat. Punica Granatum).*z ekologického poľnohospodárstvaPasterizované, bez konzervanto..
Osviežujúca kombinácia 100% šťavy z plodov arónie a granátového jablka.Zlo...
Sirup ARTROFYT 500ml - VEĽKÝ, Klášterní officína
9.67€
výživový doplnok so zmesou extraktov z bylínPoužitie: Užíva sa priamo po lyžičkách. Vhodné pre deti od 3 rokov. Vhodný pre diabetikov. Odporúčaná denná dávka: 3x denne lyžicu (15 ml).Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.100ml sirupu obsahuje:..
výživový doplnok so zmesou extraktov z bylínPoužitie: Užíva sa priamo po l...
Šťava zo žihľavy 99,8% 500ml, EkoMedicaSK
10.76€
Výživový doplnokZloženie: šťava zo žihľavy 99.8 %, kyselina citrónová (regulátor kyslosti). Pasterizované.Pred použitím riadne pretrepať. Usadenina je prirodzeným javom. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Po otvorení spotreb..
Výživový doplnokZloženie: šťava zo žihľavy 99.8 %, kyselina citrónová (reg...
Šťava z acai 100% 500ml, EkoMedicaSK
11.12€
Výživový doplnokZloženie: šťava z plodov acai, kyselina askorbová (vitamín C) 120mg v 50ml. Pasterizované. Pred použitím riadne pretrepať. Usadenina je prirodzeným javom. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Po otvorení s..
Výživový doplnokZloženie: šťava z plodov acai, kyselina askorbová (vitamín...
Šťava z plodov goji 100% 500ml, EkoMedicaSK
11.12€
Výživový doplnokZloženie: šťava z goji, kyselina askorbová (vitamín C) 120mg v 50ml. Pasterizované.Pred použitím riadne pretrepať. Usadenina je prirodzeným javom. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne odlišovať v závislosti od výrobnej šarže. Po otvorení spotrebujte do..
Výživový doplnokZloženie: šťava z goji, kyselina askorbová (vitamín C) 120...
Šťava z plodov gravioly 100% 500ml, EkoMedicaSK
11.70€
Kde získať čisté potraviny, ako ich používať a načo sú sa dozviete práve u nás. Doprajte si dobroty z našej zelenej kuchyne aj v pohodlí vášho domova.Zloženie: šťava z plodov gravioly (annona muricata). Pasterizované.Pred použitím riadne pretrepať. Usadenina je pri..
Kde získať čisté potraviny, ako ich používať a načo sú sa dozviete práve u...
ALOE VERA so šťavou z čučoriedok a medom- 1l
14.40€
Aloe Vera - pomáha detoxikovať celé telo od škodlivých a odpadových látok, čistiť črevá, pečeň, krv, cievy a pokožku, zlepšovať vyprázdňovanie...Aloe Vera so šťavou z čučoriedok a medom - 1lAloe Vera Barbadensis Miller, šťava, výživový doplnok Aloe Vera a..
Aloe Vera - pomáha detoxikovať celé telo od škodlivých a odpadových látok,...
Čistá šťava z ALOE VERA - 99,8% aloe, 1 liter
14.40€
Čistá šťava z Aloe Vera - 99,8%, 1 liter Aloe Vera Barbadensis Miller, šťava, výživový doplnok Aloe Vera pomáha zvyšovať imunitu pomáha udržiavať zdravé črevá a tráviaci trakt podporuje prirodzené očisťovanie organizmu priaznivo vplýva pri ún..
Čistá šťava z Aloe Vera - 99,8%, 1 liter Aloe Vera Barbadensis Miller,...
ALOE VERA so šťavou z brusníc - 946ml
15.60€
Aloe Vera - detoxikuje celé telo od škodlivých a odpadových látok, čistí črevá, pečeň, krv, cievy a pokožku, zlepšuje vyprázdňovanie...Aloe Vera so šťavou z brusníc - 946 ml      Akékoľvek zdravotné problémy u človeka sú podľa odborníkov do..
Aloe Vera - detoxikuje celé telo od škodlivých a odpadových látok, čistí č...
Arónia likér 18% vol. BIO 0,35l, Prospekta
17.44€
Lahodný a jemný likér v Bio kvalite je nielen špecialitou ale zároveň veľmi vhodným darčekom.BIO Aronia likér 18% vol. 350 ml Balenie v elegantnej fľaši poteší milovníkov neobyčajných a kvalitných vecí. Tento likér sa vyznačuje nižším obsahom alkoholu – 18% vo..
Lahodný a jemný likér v Bio kvalite je nielen špecialitou ale zároveň...
Bio Aloe vera, 1 l
20.35€
Organic Aloe Vera - doplnok stravy 100% bio šťava z dužiny listov Aloe vera. Aloe vera sa pestuje na celom svete, prirodzene rastie v severnej Afrike, Ázii, strednej a južnej Amerike, Španielsku a Mexiku, odkiaľ pochádza naše organické Aloe. Ide o ľaliovitú ra..
Organic Aloe Vera - doplnok stravy 100% bio šťava z dužiny listov Alo...
Ovos- šťava sušená, prášok Green Power 100g
23.00€
Ovos Green Power je sušená šťava z listov mladého zeleného ovsa.Zloženie: 100% šťava z listov mladého ovsa v prášku.Krajina pôvodu: USAHmotnosť: 100 g (na výrobu tejto dávky sa použilo cez 3 kg 100% čistej šťavy z listov mladého ovsa)Rozmer dózy: 80 ..
Ovos Green Power je sušená šťava z listov mladého zeleného ovsa.Zloženie:&...
Doc Brocs Power Plants - alkalický zeleninový nápoj, 220g
37.90€
Doc Brocs Power Plants - alkalický zeleninový nápoj - pomoc pre: odkyslenie organizmu, alkalizácia vnútorného prostredia, získanie optimálnej hmotnosti a nadobudnutie zdravia.Doc Brocs Power Plants - alkalický zeleninový nápojDoc Brocs Power Plants sú štvrtou ..
Doc Brocs Power Plants - alkalický zeleninový nápoj - pomoc pre: odkysleni...
Zobrazenie 1 až 50 zo 52 (2 stránok)