BIO linka 0907 602 430

Bylinné extrakty a tinktúry
Vilcacora (Mačací pazúr)
4.00€
Vilcacora "svätá rastlina" obsahuje veľké množstvo alkaloidov, sterolov, aminoglykozidov, terpénov, tanínov, flavonoidov a ďalších významných látok. Výrazne pomáha pri správnej funkcii imunitného systému a blahodárne pôsobí pri onkologických ochoreniach.Uncaria Tom..
Vilcacora "svätá rastlina" obsahuje veľké množstvo alkaloidov, sterolov, a...
Combudoron - gél
8.75€
Rýchle ošetrenie po bodnutí hmyzom a popáleníChladivý gél, upokojuje pokožku bezprostredne po nadmernom opaľovaní alebo po bodnutí hmyzom. Podporuje regeneráciu pokožky po popáleninách. Nanáša sa niekoľkokrát denne. Hmotnosť: 25gCertifikovaná prírodná kozmetik..
Rýchle ošetrenie po bodnutí hmyzom a popáleníChladivý gél, upokojuje pokož...
Tea Tree kvetinová voda 100 ml
9.35€
Príjemná kvetinová voda Tea Tree s ovocnou vôňou vhodná na umývanie a čistenie pokožky. Tea tree kvetinová voda je špeciálne účinná pri mastnej pleti, kde pôsobí ako pleťový tonik pre mladú problematickú pokožku. Osviežuje unavenú poko..
Príjemná kvetinová voda Tea Tree s ovocnou vôňou vhodná na umýva...
Bio hamamelová kvetinová voda 100 ml
9.85€
Bio hamamelová voda sa získava destilovaním listov, kôry a čiastočne odumretých konárikov stromu Hamamel virgínsky.Hamamel obsahujú i niektoré liečivá, ktorým dodáva schopnosť spomaliť alebo zastaviť krvácanie. Liečivá s obsahom hamamelu sa používajú na ošetre..
Bio hamamelová voda sa získava destilovaním listov, kôry a čiastočne odumr...
Bio harmančeková kvetinová voda 100 ml
9.85€
Bio kvetinová voda Harmanček je destilovaná z kvetov Harmančeka Modrého, ktorý má príjemnú sviežu arómu. Bio Harmančeková kvetinová voda je vhodná na použitie ako jemná, upokojujúca voda na podráždenú pokožku . Taktiež vhodná na čisten..
Bio kvetinová voda Harmanček je destilovaná z kvetov Harmančeka Modré...
Bio levanduľová voda 100 ml
9.85€
Bio levanduľová voda získaná parnou destiláciou levandule, ktorá sa pestuje v Anglicku. Má príjemnú osviežujúcu vôňu. Odporúčame používať na čistenie pleti a jej osvieženie. Aktívne látky: Levanduľa (Lavandula angustifolia) - upokojujúca vô..
Bio levanduľová voda získaná parnou destiláciou levandule, ktorá sa p...
Arnika - tinktúra
9.90€
Prvotné ošetrenie výronov a tupých poraneníObklady z Arnikovej tinktúry uľavia bezprostredne po vzniku výronu, modriny a i. tupého poranenia. Miernia bolesť a vznik opuchov, urýchľujú hojenie. Aplikujeme opakovane do zmiernenia ťažkostí. Od 2. dňa po poranení použí..
Prvotné ošetrenie výronov a tupých poraneníObklady z Arnikovej tinktúry uľ...
Calendula - tinktúra
9.90€
Prvotné ošetrenie a čistenie drobných povrchových rán a odrenínObklady s Calendula - tinktúrou sú vhodné k prvotnému očisteniu a ošetreniu povrchových poranení. Výťažok z Nechtíka lekárskeho má hojivé, regeneračné, mierne dezinfekčné a protizápalové účinky. Obklady..
Prvotné ošetrenie a čistenie drobných povrchových rán a odrenínObklady s C...
Combudoron - tinktúra
14.10€
Prvotné ošetrenie po bodnutí hmyzom a drobných popálenináchObklady s Combudoron tinktúrou rýchlo upokoja pokožku vystavenú nadmernému pôsobeniu slnečného svetla, po bodnutí hmyzom aj po nezávažných popáleninách 1. stupňa. Nepoužívame na otvorené rany.Obklady sa apl..
Prvotné ošetrenie po bodnutí hmyzom a drobných popálenináchObklady s Combu...
Antipa - rasitis bez alkoholu, 100ml
19.20€
Extrakt zo šupiek čierneho orecha - jeden z najúčinnejších prírodných prípravkov proti rôznym črevným parazitom a ich vývojovým štádiám. Podporuje očistu celého tráviaceho traktu od parazitov a tak pozitívne pôsobí na tráviaci systém.Antipa - rasitis bez alkoholu, ..
Extrakt zo šupiek čierneho orecha - jeden z najúčinnejších prírodných príp...
Antipa - rasitis s obsahom alkoholu, 100ml
19.20€
Extrakt zo šupiek čierneho orecha - jeden z najúčinnejších prírodných prípravkov proti rôznym črevným parazitom a ich vývojovým štádiám. Podporuje očistu celého tráviaceho traktu od parazitov a tak pozitívne pôsobí na tráviaci systém.Antipa - rasitis s obsahom alko..
Extrakt zo šupiek čierneho orecha - jeden z najúčinnejších prírodných príp...
Aleramis
21.60€
AleramisS výťažkom z perilly budete na jar pripravení     Produkty obsahujú výťažok z byliny Perilla frutescens. Sú vyrobené na báze 3 000 rokov starej receptúry čínskych lekárov, ktorí podávali Perillu na zmiernenie alergických príznakov. Produ..
AleramisS výťažkom z perilly budete na jar pripravení   &nb...
Zobrazenie 1 až 12 zo 12 (1 stránok)