BIO linka 0907 602 430

BIO arómy roll-on
Bio aróma Antistres roll-on,  9 ml
4.02€
Uvoľňujúca bio aróma Antistres. Prvotriedne kvalitný roll-on poskytne upokojenie pri strese a navodí pocit pokoja. Odbúravajúci psychické napätie, vyčerpanie , stres a podráždenosť. Harmonicky ladená kompozícia z bio jojobového oleja a..
Uvoľňujúca bio aróma Antistres. Prvotriedne kvalitný roll-o...
Bio aróma Na cesty roll-on, 9 ml
4.02€
Osviežujúca bio aróma Na cesty v prevedení roll-on poskytne pocit sviežosti. Pomáha prekonať nevoľnosť a únavu, je nepostrádateľný pri cestovaní na osvieženie tela i ducha. Obsiahnuté čisté prírodné éterické oleje z grepu ,mäty a ďalši..
Osviežujúca bio aróma Na cesty v prevedení roll-on pos...
Bio aróma Sladký spánok roll-on, 9 ml
4.02€
Upokojujúca bio aróma Sladké spanie v prevedení roll-on pre pocit relaxu a pokoja. Relaxačný, prírodný, na uvoľnenie po náročnom pracovnom dni, na navodenie kľudného spánku a príjemných snov. Jedinečná kompozícia z bio jojobového oleja ..
Upokojujúca bio aróma Sladké spanie v prevedení roll-on&nbs...
Bio aróma Tea Tree roll-on, 9 ml
4.02€
Hojivá bio aróma Tea Tree v prevedení roll-on. Praktický a veľmi užitočný, z bio jojobového oleja a s vysokým obsahom antiseptického éterického oleja Tea Tree pre široké využitie.Účinne ošetruje problematickú, zapálenú a aknó..
Hojivá bio aróma Tea Tree v prevedení roll-on. Praktický a ...
Bio aróma Vitalita roll-on, 9 ml
4.02€
Povzbudzujúca bio aróma Vitalita v prevedení roll-on. Jeho svieža vôňa naplní vašu myseľ optimizmom a dobrou náladou, ktorá vás bude sprevádzať po celý deň. Vyvážená kombinácia bio jojobového oleja a osviežujúcich citrusových esencií grepu,..
Povzbudzujúca bio aróma Vitalita v prevedení roll-on. Jeho ...
Bio aróma Divoká ruža roll-on, 9 ml
4.73€
Zmyselná bio aróma Divoká ruža v prevedení roll-on. Koncentrovaný so zmyselnou vôňou, pozitívnym a harmonizujúcim účinkom na psychiku. Dokonale vyvážená kompozícia z bio jojobového oleja a čistých prírodných éterických olejov zo z..
Zmyselná bio aróma Divoká ruža v prevedení roll-on. Koncent...
Zobrazenie 1 až 6 zo 6 (1 stránok)