BIO linka 0907 602 430

Aroma lampy
Keramický vonný kameň - Kvetinka
8.65€
Keramický kameň v tvare kvetinky, ručne vyrábaný na Slovensku. Nie je potrebná žiadna sviečka, stačí nakvapkať pár kvapiek éterického oleja na porézny kameň, ktorý tvorí piest kvetiny. Vôňa sa postupne uvoľňuje do vzdialenosti cca 2 metrov. Vhodné pre mal..
Keramický kameň v tvare kvetinky, ručne vyrábaný na Slovensku. Nie je...
Aromalampa, typ A
14.50€
Keramická ručne vyrábaná aromalampa patrí do kategórie úžitkovej keramiky. Je vyrobená tradičnou technológiou točenia na kruhu alebo zalievania do foriem, pálenia, glazovania, maľovania a vyrezávania. Je dvakrát glazovaná špeciálnou zdravotne nezávad..
Keramická ručne vyrábaná aromalampa patrí do kategórie úžitkovej kera...
Aromalampa, typ B
14.50€
Keramická ručne vyrábaná aromalampa vyrobená tradičnou technológiou točenia na kruhu alebo zalievania do foriem, pálenia, glazovania, maľovania a vyrezávania. Maľovaná v trendy odtieňoch. Výhodou je veľký odparník. Moderný, nadčasový design. Je dvakrát gl..
Keramická ručne vyrábaná aromalampa vyrobená tradičnou technológiou t...
Aromalampa, typ C
14.50€
Keramická ručne vyrábaná aromalampa. Je dvakrát glazovaná špeciálnou zdravotne nezávadnou glazúrou, ktorá zabezpečuje, že éterický olej nezničí a nepoškodí glazúru. Vyrába sa tradičnou technológiou točenia na kruhu alebo zalievania do foriem, pálenia, gla..
Keramická ručne vyrábaná aromalampa. Je dvakrát glazovaná špeciá...
Aromalampa, typ D
14.50€
Keramická ručne vyrábaná aromalampa v modernom, nadčasovom designe, maľovaná v trendy odtieňoch. Výhodou je veľký odparník. Je dvakrát glazovaná špeciálnou zdravotne nezávadnou glazúrou, ktorá zabezpečuje, že éterický olej nezničí a nepoškodí glazúru..
Keramická ručne vyrábaná aromalampa v modernom, nadčasovom designe, m...
Keramická piecka
17.95€
Keramická piecka s multifunkčným využitím, vhodná ako darček pod stromček. Určená na použitie ako aromalampa i napečenie jabĺk. Je vyrobená tradičnou ručnou technológiou točenia na kruhu alebo zalievania do foriem, pálenia, glazovania, maľovania a vy..
Keramická piecka s multifunkčným využitím, vhodná ako darček pod stro...
Zobrazenie 1 až 6 zo 6 (1 stránok)