BIO linka 0907 602 430

Éterické oleje a vône
Pomaranč, éterický olej
1.93€
Pomaranč má pikantnú, preslnenú, jasnú, povzbudzujúcu a osviežujúcu vôňu. Prozbudzuje, veľmi vhodný pri starostlivosti o pleť, regeneruje, má antispasmoditké účinky, údržuje rovnováhu a pre niekoho je i upokojujúci.Éterický olej je vhodný aj pre použitie pri u..
Pomaranč má pikantnú, preslnenú, jasnú, povzbudzujúcu a osviežujúcu vôňu. ...
Citrón, éterický olej
2.15€
Éterický olej Citrón sa získava lisovaním citrónových šupiek. Tento éterický olej sa vyrába v Taliansku. Tak ako takmer všetky éterické oleje podporuje imunitu. Okrem toho pôsobí antisepticky a detoxikačne. Uľavuje pri dýchacich problémoch, nachladení a angína..
Éterický olej Citrón sa získava lisovaním citrónových šupiek. Tento é...
Citronela, éterický olej
2.40€
Éterický olej Citronela má ľahkú, teplú, sladkastú, citrusovú arómu. Zlepšuje náladu, povzbudzuje, osviežuje, pôsobí antisepticky, pomáha pri bolestiach hlavy, únave a vyčerpaní. Zloženie: Cymbopogon winterianus herb oil Krajina pôvodu: Ind..
Éterický olej Citronela má ľahkú, teplú, sladkastú, citrusovú arómu. ...
Tea tree, éterický olej
2.40€
Tea tree má protiplesňové a antiseptické vlastnosti, uľahčuje vykašliavanie, zabraňuje infekciám, zápalom a pôsobí proti parazitom a vírusom.Tento éterický olej môžete použiť od hlavy až k päte, od lupín až po dermatomykózu. Napomáha hojeniu škrabancov, p..
Tea tree má protiplesňové a antiseptické vlastnosti, uľahčuje vykašliavani...
Litsea Cubeba, éterický olej
2.41€
Éterický olej Litsea Cubeba pôsobí antisepticky, antibakteriálne a protiplesňovo. Pomáha i pri kŕčových žilách, povzbudzuje, osviežuje a podporuje koncentráciu. Ma výraznú citrusovú arómu. Zloženie: Litsea cubeba Krajina pôvodu: Čína U..
Éterický olej Litsea Cubeba pôsobí antisepticky, antibakteriálne a pr...
Eukalyptus, éterický olej
2.60€
Éterický olej Eukalyptus posilňuje imunitu a zároveň pôsobí antibakteriálne, protivírusovo. Pomáha taktiež pri nachladení a problémoch s močovou sústavou. Znižuje horúčku, uľavuje pri svalovom napätí a bolestiach. Taktiež pomáha pri reumatizme, hojí a zoceľuje..
Éterický olej Eukalyptus posilňuje imunitu a zároveň pôsobí antibakte...
Kajeput, éterický olej
2.62€
Ěterický olej Kajeput posilňuje imunitu a pôsobí antibakteriálne. Podporuje dýchací systém, pomáha pri nachladení, napätí a bolestiach svalov. Pomáha pri chrípke, chronickom reumatizme a pomáha rozpúšťať bolesť. Prináša nám pocit tepla a harmónie. Využíva sa i..
Ěterický olej Kajeput posilňuje imunitu a pôsobí antibakteriálne. Pod...
Smrek, éterický olej
2.64€
Éterický olej Smrek má sviežu, živicovo - lesnú vôňu. Tento éterický olej posilňuje imunitu a pôsobí antisepticky. Môžete ho použiť pri reumatizme, svalovom napätí a nachladení.Pomáha pri vykašliavaní a astme. Povzbudzuje, stimuluje močový a obehový systém. Upokoju..
Éterický olej Smrek má sviežu, živicovo - lesnú vôňu. Tento éterický olej ...
Fenikel, éterický olej
2.69€
Éterický olej Fenikel pôsobí antibakteriálne, močopudne a preháňavo. Pomáha pri odkašliavaní a problémoch v klimaktériu. Veľmi vhodný pri nachladení, nadúvaní, žalúdočnej nevoľnosti a celulitíde. Má sladkú korenenú arómu, podobnú anízu.Upozornenie: dávkov..
Éterický olej Fenikel pôsobí antibakteriálne, močopudne a preháňavo. ...
Gáfor, éterický olej
2.70€
Éterický olej Gáfor má veľmi intenzívnu vôňu, ktorá pomáha pri infekciách dýchacích ciest, bronchitíde a nachladení. Znižuje horúčku, prekrvuje a pomáha pri reumatizme. Má chladivú sviežu vôňu, ktorá pri použití na telo prehrieva. Z tohto dôvodu sa tento olej odpor..
Éterický olej Gáfor má veľmi intenzívnu vôňu, ktorá pomáha pri infekciách ...
Grep, éterický olej
2.74€
Grep je radostný, povzbudzujúci, čistý a euforický éterický olej. Prečisťuje, ozdravuje a stimuluje lymfatický systém. Pomáha udržovať v rovnováhe chuť k jedlu, je užitočný v boji s obezitou. Prispieva k emocionálnej rovnováhe a je vhodný pri rýchlych zmenách ..
Grep je radostný, povzbudzujúci, čistý a euforický éterický olej. Pre...
Cédrové drevo, éterický olej
2.78€
Éterický olej z Cédrového dreva vám posilňuje imunitu, pôsobí antibakteriálne a protizápalovo. Podporuje hojenie a pomáha pri nachladnutí. Osvedčil sa taktiež pri reumatických problémoch a chorobách močových ciest. Okrem toho zlepšuje cirkuláciu krvi. Zbavuje ..
Éterický olej z Cédrového dreva vám posilňuje imunitu, pôsobí antibak...
Borovica, éterický olej
2.81€
Éterický olej z borovice má silné,svieže a ihličnaté aróma, ktoré je zároveň balzamové a drevité. Éterický olej posilňuje imunitu a pôsobí antisepticky. Má protizápalové účinky a preto pomáha i pri nachladení. Zmierňuje problémy s močovým systémom, uvoľňuje kŕ..
Éterický olej z borovice má silné,svieže a ihličnaté aróma, ktoré je ...
Mäta prieporná, éterický olej
2.82€
Éterický olej mäta prieporná má prenikavú a štipľavú vôňu, ktorú cítite na jazyku i v nose. Pred použitím ju vždycky musíte zriediť so základným olejom. Éterický olej je silný, ostrý a neodbytný. Povzbudzuje, omladzuje, čistí, osviežuje, pôsobí antes..
Éterický olej mäta prieporná má prenikavú a štipľavú vôňu, ktorú cíti...
Rozmarín, éterický olej
2.82€
Éterický olej rozmarín je tradične spájaný s pamäťou a cení sa aj pre svoje konzervačné vlastnosti. Má analgetické, antiseptické, regulačné, antispasmodické a adstrigetné účinky a podporuje cirkuláciu, stimuluje mozgovú činnosť, výborne funguje proti bolestiam hlav..
Éterický olej rozmarín je tradične spájaný s pamäťou a cení sa aj pre svoj...
Lavandin, éterický olej
2.88€
Éterický olej Lavandin je olej získaný parnou destiláciou z hybridov levanduľe, vyšľachtených okolo r. 1900. Oproti klasickej levanduli má trochu inú vôňu a účinky, ktoré získala po svojich materských rastlinách Lavandula lifolia a Lavandula angustifolia. Vďaka nim..
Éterický olej Lavandin je olej získaný parnou destiláciou z hybridov levan...
Saloos Aníz, éterický olej 10 ml
2.88€
Éterický olej Aníz hviezdicový (Illicium verum fruit oil) pôsobí antisepticky, pomáha pri nachladení, uľavuje pri plynatosti.Upokojuje a považuje sa za afrodiziakum. Má typické anízové, korenené a teplé aróma.Krajina pôvodu: Ćína ..
Éterický olej Aníz hviezdicový (Illicium verum fruit oil) pôsobí anti...
Medovka citronelová, éterický olej
2.89€
Éterický olej Medovka pôsobí antisepticky a podporuje trávenie, uvoľňuje žalúdočné kŕče. Určite je tou správnou voľbou pri bolestiach hlavy, únave a vyčerpaní. Upokojí a zároveň povzbudzuje. Používa sa pri depresiách, stavoch úzkosti a šoku. Ide o éterický ole..
Éterický olej Medovka pôsobí antisepticky a podporuje trávenie, uvoľň...
Jedľa - šišky, éterický olej
2.99€
Éterický olej Jedľa - šišky posilňuje imunitu, pôsobí antibakteriálne, protivírusovo a protizápalovo. Pomáha pri nachladnutí, svalovom napätí, reumatizme a dne. Má sviežu, trpkú, balzamovú a drevitú arómu.Krajina pôvodu: RakúskoZloženie: Abies alba..
Éterický olej Jedľa - šišky posilňuje imunitu, pôsobí antibakteriálne...
Cypruštek, éterický olej
3.01€
Éterický olej Cyprus posilňuje imunitu, pôsobí antisepticky a močopudne. Sťahuje cievy (lokálne), zmierňuje menštruačné krvácanie, pomáha pri nachladení a svalovom napätí. Účinný i pri kŕčových žilách a celulitíde. Upokojuje a zbavuje úzkosti. Má sviežu, balza..
Éterický olej Cyprus posilňuje imunitu, pôsobí antisepticky a močopud...
Mandarínka, éterický olej
3.05€
Éterický olej mandarínka mierni kŕče a pomáha i pri tráviacich problémoch. Uvolňuje nielen gastročrevný systém ale i svalové napätie a bolesti pri migrénach. Znižuje krvný tlak. Osvedčil sa pri celulitíde. Osviežuje, uvoľňuje a upokojuje. Pôsobí antidepresívne..
Éterický olej mandarínka mierni kŕče a pomáha i pri tráviacich problé...
Klinček, éterický olej
3.07€
Éterický olej Klinček pôsobí antisepticky a protiplesňovo. Prekrvuje, zahrieva a povzbudzuje. Tlmí bolesť tým, že má lokálne znecitlivujúce účinky. Uľavuje i pri svalovom napätí a reumatizme. Má sladkastú, silno korenenú arómu.Upozornenie: dávkovať opatrn..
Éterický olej Klinček pôsobí antisepticky a protiplesňovo. Prekrvuje,...
Saloos Bergamot, éterický olej
3.10€
Vôňa bergamotu je príjemná, svieža, pozbudzujúca a čistá. Éterický olej bergamot je príjemnou prísadou do osobných parfémov pre mužov aj pre ženy. Udržuje rovnováhu, regeneruje a pomáha pozdvihnúť melancholickú náladu a je vhodný pri depresii. P..
Vôňa bergamotu je príjemná, svieža, pozbudzujúca a čistá. É...
Šalvia, éterický olej
3.54€
Éterický olej z borovice má silné,svieže a ihličnaté aróma, ktoré je zároveň balzamové a drevité. Éterický olej posilňuje imunitu a pôsobí antisepticky.Je vynikajúca ak ju pridáte do výrobkov starostlivosti o pleť a vlasy napr. vo vlasovom oleji, do šampónov, kodic..
Éterický olej z borovice má silné,svieže a ihličnaté aróma, ktoré je zárov...
Levanduľa extra, éterický olej
3.59€
Kvetinovo-bylinková vôňa levandule má antifungálné, antiseptické, antidepresívne, upokojujúce, normalizujúce a harmonizujúce účinky. Pôsobí ako deodorant, harmonizuje, omladzuje, má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti a podporuje imunitný systém. Éteric..
Kvetinovo-bylinková vôňa levandule má antifungálné, antiseptické, antidepr...
Geránium, éterický olej
3.68€
Éterický olej ružové geránium pôsobí antidepresívne, sedatívne, antisepticky, antidiabeticky, povzbudzuje, harmonizuje, a tiež odpudzuje hmyz. Zistilo sa, že tento éterický olej je užitočný v pri depresiách, predmenštruačného syndrómu, prob..
Éterický olej ružové geránium pôsobí antidepresívne, sedatí...
Santalové drevo, éterický olej
3.82€
Santalové drevo má hlbokú, sladkú a zmyselnú vôňu. Éterický olej santalové drevo je známy ako antiseptický, pokožku zvlhčujúci, antidepresívny prostriedok, ktorý uľahčuje vykašliavanie a teší sa povesti afrodiziaka.Prospieva suchej pokožke a zmierňuje bronchitídu, ..
Santalové drevo má hlbokú, sladkú a zmyselnú vôňu. Éterický olej santalové...
Niaouli, éterický olej
3.83€
Éterický olej Niaouli pôsobí antibakteriálne a protivírovo. Podporuje dýchací systém a uľavuje pri nachladení i reumatizme. Účinný i pri bolestiach svalov a kĺbov.Pomáha pri hojení rán, popálenín a vredov. Má sviežu, trpkú, korenenú a balzamovú arómu.Krajina pôvodu..
Éterický olej Niaouli pôsobí antibakteriálne a protivírovo. Podporuje dých...
Ylang-ylang, éterický olej
3.94€
Ylang-ylang pôsobí proti depresiám, je afrodiziakum, má sedatívne, upokojujúce, eufóriu vyvolávajúce a antiseptické účinky. Éterický olej reguluje krvný tlak, upravuje sexuálne problémy spôsobené úzkosťou, stresom a depresie.Olej sa tiež používa pri bušení srdca, d..
Ylang-ylang pôsobí proti depresiám, je afrodiziakum, má sedatívne, upokoju...
Koriander, éterický olej
3.97€
Éterický olej Koriander má teplú, sladkú vôňu, ktorá je drevito-korenistá s jemným náznakom gáfru. Získava sa parnou destiláciou semien koriandra. Koriander sa začal používať ako obľúbený aromatický stimulant a kuchynské korenie už pred 3 000 rokmi. Spomí..
Éterický olej Koriander má teplú, sladkú vôňu, ktorá je drevito-koren...
Materina dúška, éterický olej
3.98€
Éterický olej Materina dúška posilňuje imunitu, pôsobí antibakteriálne, protizápalovo, protivírusovo a proti plesniam. Taktiež je tento éterický olej výborným pomocníkom pri nachladnutiu. Silne prekrvuje a zvyšuje tlak. Tlmí bolesti svalov a reumatické bolesti..
Éterický olej Materina dúška posilňuje imunitu, pôsobí antibakteriáln...
Jalovec, éterický olej
4.08€
Vôňa Jalovca prečistí myseľ, pôsobí antisepticky, adstrigentne, močopudne, očistne a detoxikačne, má tonizujúce, antispasmodické a protireumatické vlastnosti. Zabraňuje výskytu parazitov. Jalovcový éterický olej má pozitívny dopad na starostlivosť o pleť,..
Vôňa Jalovca prečistí myseľ, pôsobí antisepticky, adstrigentne, močopudne,...
Saloos Bazalka, éterický olej
4.21€
Éterický olej Bazalka (Ocimum basilicum oil) sa osvedčuje pri dýchacích ťažkostiach, pri žaludočných problémoch,nevoľnosti, podporuje imunitu a trávenie. Zlepšuje cirkuláciu krvi, upokojuje a zároveň povzbudzuje. Vô..
Éterický olej Bazalka (Ocimum basilicum oil) sa osvedčuje pri dý...
Pačuli, éterický olej
4.33€
Pačuli vonia hlboko a mlhavo. Jeho vôňa pretrváva ešte dlho potom ako ostatné oleje vyprchajú. Dodáva zmesi éterických olejov hĺbku.V malých dávkach pôsobí tento éterický olej antidepresívne, antisepticky, a ako deodorant a sedatívum. Vo veľkých dávkach m..
Pačuli vonia hlboko a mlhavo. Jeho vôňa pretrváva ešte dlho potom ako osta...
Citrón bez terpénu, éterický olej
4.48€
Citrón je antiseptický, adstrigentný, bakteriostatický a omladzujúci éterický olej. Preukázali sa účinné schopnosti v prípadoch krčových žíl, žaludočných vredov, pre depresiách, úzkostiach, tráviacich ťažkostiach a pri starostlivosti o pokožku. Citrón je možné..
Citrón je antiseptický, adstrigentný, bakteriostatický a omladzujúci ...
Muškátový oriešok, éterický olej
4.50€
Éterický olej Muškátový kvet stimuluje trávenie, pomáha pri nevoľnosti a nadúvaniu. Uvoľňuje ztuhnuté svaly a kĺby. Povzbudzuje a posilňuje koncentráciu. Má slabšie a jemnejšie účinky než éterický olej Muškátový orech. Aróma je trpká a korenená.Krajina pôvodu:..
Éterický olej Muškátový kvet stimuluje trávenie, pomáha pri nevoľnost...
Elemi, éterický olej 10 ml
4.60€
Éterický olej Elemi sa používal v starovekom Egypte (ako súčasť balzamovacieho procesu), na Strednom východe a v neskoršom období v Európe. Má dlhodobú tradíciu v medicínskom a kozmetickou použití.Názov „elemi“ pochádza z arabskej fráze „hore a dole“, ktorá ná..
Éterický olej Elemi sa používal v starovekom Egypte (ako súčasť balza...
Zázvor, éterický olej
4.66€
Éterický olej Zázvor pôsobí antibakteriálne a pomáha pri nachladnutiu. Okrem toho znižuje horúčku, uľavuje pri tráviacich ťažkostiach a pri plynatosti.Upravuje činnosť čriev pri zápche a hnačke. Uvoľňuje svalové napätie a osvedčuje sa pri reumatizme, celulitíde a k..
Éterický olej Zázvor pôsobí antibakteriálne a pomáha pri nachladnutiu. Okr...
Petitgrain, éterický olej
5.90€
Éterický olej Petitgrain sa získavaný z pomarančov, konkrétne z čerstvých a mladých lístkov pomarančovníka. Získava sa parnou destiláciou týchto lístkov.Ďalšie éterické oleje, ktoré sa získavajú z pomaračnov sú Neroli (z pomarančových kvetov) a Pomaranč (z pomaranč..
Éterický olej Petitgrain sa získavaný z pomarančov, konkrétne z čerstvých ...
Škorica - kôra, éterický olej
6.60€
Škorica má široké medicínske využitie. V tradičnom liečiteľstve má významné postavenie, najmä v indickej ajurvéde. V mnohých kultúrach sa používala na liečbu širokého spektra ochorení vrátane hnačky, artritídy, menštruačných kŕčov, silnej menštruácie, kvasinkových ..
Škorica má široké medicínske využitie. V tradičnom liečiteľstve má významn...
Mrkva, éterický olej
8.74€
Éterický olej Mrkva sa vyrába parnou destiláciou semien divej mrkvy. Vyrába sa vo Francúzsku. Má výraznú, teplú a drevitú vôňu. Vysoký obsah karotolu má omladzujúce účinky na pleť. Éterický olej Mrkva môžete pridať takmer do každej zmesi určenej na starostlivo..
Éterický olej Mrkva sa vyrába parnou destiláciou semien divej mrkvy. ...
Harmanček, éterický olej
10.72€
Éterický olej Harmanček vyrábaný v Nemecku vám prinesie pocit "hlbokej vody", ktorý chladí a jeho vôňa vás hneď obklopí, čím vám spôsobí úľavu. Je to jeden z najúčinnejších protizápalových éterických olejov. Ochladzujúci, harmonizujúci efekt Harmančeka sa prej..
Éterický olej Harmanček vyrábaný v Nemecku vám prinesie pocit "hlboke...
Kadidlo, éterický olej
13.10€
Už veky sa vôňa kadidla spája s duchovnom a meditáciou. Táto vôňa spôsobuje, že naša myseľ sa upiera od pozemských vecí k nebesiam. Živica kadidla a jej oleje boli vždy spájané s vykurovaním, dezinfekciou a očistou. Éterický olej ..
Už veky sa vôňa kadidla spája s duchovnom a meditáciou. Tát...
Ruža absolue, éterický olej, 1 ml
13.22€
Pokiaľ ste niekedy v živote vyskúšali rajskú vôňu ružovej vody alebo Ruža absolue, už nikdy nebudete chcieť žiadnu jej nepodobeninu.Ruža je antidepresívna, antiseptická, upokojujúca, afrodiziakálna, zmekčujúca, astrigentní a antispasmodická. Účinne pôsobí pri depre..
Pokiaľ ste niekedy v živote vyskúšali rajskú vôňu ružovej vody alebo Ruža ...
Saloos Angelika, éterický olej, 2 ml
14.00€
Vôňa éterického oleja Angelika môže pomôcť pri odstraňovaní negatívnych pocitov spôsobených traumatickým zážitkom - je emocionálne upokojujúci. Odporúčané použitie: používaná v aromaterapii v prípadoch žaludočnej nervozity a žaludočných pro..
Vôňa éterického oleja Angelika môže pomôcť pri odstraňovaní nega...
Ruža, éterický olej, 1 ml
26.76€
Pokiaľ ste niekedy v živote vyskúšali rajskú vôňu ružovej vody alebo Ruža absolue, už nikdy nebudete chcieť žiadnu jej napodobeninu.Éterický olej ruža je antidepresívna, antiseptická, upokojujúca, afrodiziakálna, zmekčujúca, astrigentní a antispasmodická. Účin..
Pokiaľ ste niekedy v živote vyskúšali rajskú vôňu ružovej vody alebo Ruža ...
Jasmín absolue, éterický olej
64.45€
Vôňa Jasmínu je hlboká, sladká, kvetinová a bohatá. Pravý jasmín sa s napodobeninami, ktoré plnia regály obchodov nedá vôbec porovnať. Má antidepresívne vlastnosti, otepľuje a pôsobí proti úzkosti, prospieva pokožke a vlasom, teší sa povesti afrodiziaka, uvádza do ..
Vôňa Jasmínu je hlboká, sladká, kvetinová a bohatá. Pravý jasmín sa s napo...
Zobrazenie 1 až 47 zo 47 (1 stránok)