BIO linka 0907 602 430

yellow a blue


Mydlové orechy a bieliaci prášok - testovacia sada
1.20€
Testovacia sada obsahuje orechy, vrecúško do ktorého sa orechy pre pranie vkladajú, bieliaci prášok PUER a návod na použitie. Dúfame, že Vás tato sada presvedčí, že používať ekologické pracie prostriedky sa oplatí.Na biele prádlo, Na farebné prádlo, Na d..
Testovacia sada obsahuje orechy, vrecúško do ktorého sa orechy pre pranie ...
Gel na riad z mydlových orechov
1.45€
Gél na riad je vyrobený z mydlových orechov, ktoré sa spracúvajú v oblastiach tretieho sveta.Ich používaním prispievate ľudom, najmä miestnym ženám, ktoré orechy pestujú a pripravujú.Nezanedbateľným pozitívom je, že do odpadový vôd nevypúšťate chemické látky, ktoré..
Gél na riad je vyrobený z mydlových orechov, ktoré sa spracúvajú v oblasti...
Octový čistič
1.49€
Ekologický čistič na báze octa na čistenie hladkých povrchov a odstraňovanie minerálny a mydlových usadenín. Vhodný na umývanie dlažby a armatúr v kúpeľni a kuchyni, na sklo, keramiku, obklady i dlažbu. Nepoužívať na povrchy citlivé na kyseliny ako sú mosadz, hliní..
Ekologický čistič na báze octa na čistenie hladkých povrchov a odstraňovan...
Aviváž levanduľová
1.55€
Aviváž z mydlových orechov s jemnou levanduľovou vôňou pre všetky druhy textilu.Pomáha pri vyplachovaní zvyškov pracieho prostriedku z prádla a zjemňuje prádlo. Vhodný doplnok pre pranie s pracím gelom z mydlových orechov . Neobsahuje ropné deriváty, fosf..
Aviváž z mydlových orechov s jemnou levanduľovou vôňou pre všetky druhy te...
Univerzálny čistič pre domácnosť
1.90€
Univerzálny ekologický čistič na čistenie všetkých umývateľných plôch.Využijete ho na umývanie akejkoľvek podlahy tiež keramiky, skla, drezov, sanity, atď. Spôsob použitia: Pri bežnom znečistení cca 3 polievkové lyžice (cca 50 ml) na 10 L vody. Pri silnom..
Univerzálny ekologický čistič na čistenie všetkých umývateľných plôch.Využ...
Prací gel z mydlových orechov
2.00€
Prací gel je šetrnejší k farbám, farebná bielizeň si dlhšie udrží jasné farby a je ideálny pre pranie jemnej bielizne, ako je vlna, hodváb a tiež k praniu peria.Výborná alternatíva pre alergikov a osoby trpiace kožnými chorobami.Prácí gel je vyrobený..
Prací gel je šetrnejší k farbám, farebná bielizeň si dlhšie udrží jasné fa...
Leštidlo do umývačky riadu
2.29€
Leštidlo do umývačky riadu vám pomôže obmedzi tvorbu minerálnych usadenín na riade a riadu dodá lesk, ktorý pôsobí prirodzene.Spôsob použitia: Leštidlo dávkuje umývačka, dopĺňajte pri rozsvietení kontrolky podľa návodu výrobcu umývačky. Balenie: v pl..
Leštidlo do umývačky riadu vám pomôže obmedzi tvorbu minerálnych usadenín ...
Prací gel s levanduľovou silicou
2.30€
Výhody prania s použitím mydlových orechov s levanduľovou vôňouPrací gel s levanduľovou vôňou je šetrnejší k farbám, farebná bielizeň si dlhšie udrží jasné farby a je ideálny pre pranie jemnej bielizne, ako je vlna, hodváb a tiež k praniu peria. Výborná a..
Výhody prania s použitím mydlových orechov s levanduľovou vôňouPrací gel s...
Prací gél s pomarančovou silicou
2.30€
Prací gél z mydlových orechov bez parfumácie je vhodný najmä na farebné prádlo.Prací gel s levanduľovou vôňou je šetrnejší k farbám, farebná bielizeň si dlhšie udrží jasné farby a je ideálny pre pranie jemnej bielizne, ako je vlna, hodváb a tiež k praniu ..
Prací gél z mydlových orechov bez parfumácie je vhodný najmä na farebné pr...
Prací prášok na biele prádlo a látkové plienky
2.50€
Prací prášok z mydlových orechov určený na pranie bieleho prádla.Má bieliaci účinok a obsahuje antimikrobiálnu prísadu. Vhodný i na pranie detského oblečenia a látkových plienok. Neparfumovaný, vhodný i na pranie nad 40°C. Prášok bol testovaný a je d..
Prací prášok z mydlových orechov určený na pranie bieleho prádla.Má bielia...
Soľ do umývačky riadu
2.69€
Regeneračná soľ do umývačky riadu pomáha regenerovať iontový výmenník vo vašej umývačke.Pôsobí tak, že zachytáva ióny horčíka a vápnika. Týmto spôsobom zmäkčuje vodu takže nevznikajú usadeniny v umývačke ani na riade. Spôsob použitia: doplňte do zásobníka..
Regeneračná soľ do umývačky riadu pomáha regenerovať iontový výmenník vo v...
Gél do umývačky riadu z mydlových orechov
2.82€
Ekologický gel do umývačky riadu z mydlových orechov v biokvalite, získaný najšetrnejšou metódou za studena.emný a účinný gel s príjemnou vôňou z prírodnej citrónovej silice a so zníženou penivosťou.Zloženie: saponín z mydlových orechov v biokva..
Ekologický gel do umývačky riadu z mydlových orechov v biokvalite, získaný...
Prací gél na vlnu a funkčný textil
2.90€
Jemný prací gél z mydlových orechov s lanolínom a neutrálnym pH pre vlnu a funkčné prádlo.kologický, vhodný i pre najchúlostivejšie prádlo, vlnu, hodváb a funkčný textil. Vhodný pre ručné pranie a pranie do 40°C. Bez ropných derivátov, fosfátov, umelých parfémov, f..
Jemný prací gél z mydlových orechov s lanolínom a neutrálnym pH pre vlnu a...
Prací gél SPORT s koloidným striebrom
2.90€
Prací gél z mydlových orechov určený pre funkčný športový textil s prídavkom koloidného striebra.Ekologický s prírodnými rastlinnými saponínmi z mydlových orechov pre šetrnejšie pranie funkčného textilu, najmä prádla z dutých vlákien a mikrovlákien. Dobre odstraňuj..
Prací gél z mydlových orechov určený pre funkčný športový textil s prídavk...
Pomarančový univerzálny čistič
3.25€
Univerzálny čistiaci prostriedok vyrobený z pomarančových terpenov.Vhodný na bežné upratovanie i k odstráneniu mastnôt, dechtových a atramentových škvŕn, voskov a lepidiel, k ručnému i strojovému čisteniu kobercov...
Univerzálny čistiaci prostriedok vyrobený z pomarančových terpenov.Vhodný ...
Bieliaci prášok Puer, náhradné balenie
3.65€
Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kyslíka. Vhodný doplnok k mydlovým orechom.Používa sa pri praní bielej alebo silno znečistenej bielizne. PUER je sóda obohatená o kyslík. Použitím sa rozkladá na vodu, kyslík a uhličitan sodný. ..
Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kys...
WC čistič 750 ml
3.79€
Ekologický čistič na čistenie a dezinfekciu WC. Obsahuje kyselinu citrónovú a rastlinnú silicou. Táto zmes rozpúšťa usadeniny i na neprístupných miestach. Spôsob použitia: aplikujte na vnútrajšok záchodovej misy a nechajte pôsobiť. Balenie: v plastovej..
Ekologický čistič na čistenie a dezinfekciu WC. Obsahuje kyselinu citrónov...
Biologický čistič odpadov
3.85€
Biologický čistič odpadov na báze enzýmov, ktorý nahradí bežne predávané agresívne chemikálie.Pracuje tak, že enzýmy obsiahnuté v prípravku rozkladajú organické nečistoty a tuky, ktoré sa usadzujú v odpadovom potrubí. Je vhodný aj pre domácnosti používajúce bi..
Biologický čistič odpadov na báze enzýmov, ktorý nahradí bežne predávané a...
Mydlové orechy
5.05€
1 kg mydlových orechov vydrží pre 4-člennú rodinu, ktorá perie 2-3x týždenne približne 10 - 12 mesiacov!Odporúčame pre prirodzené a ekologické pranie. Mydlové orechy sú šetrnejšie k farbám a bielizeň si oveľa dlhšie udrží jasné farby. Tieto orec..
1 kg mydlových orechov vydrží pre 4-člennú rodinu, ktorá perie 2-3x týžden...
Pomarančový sprej 750 ml
7.39€
Pomarančový čistiť v umelej fľaši s rozprašovačom účinne odstraňuje povrchové nečistoty a mastnoty, mastné odtlačky prstov a atrament. Pomáha odstraňovať škvrny na koberci a podlahe. Vhodný i na odstraňovanie nečistôt z bielizne pred praním. Pred použitím na bieliz..
Pomarančový čistiť v umelej fľaši s rozprašovačom účinne odstraňuje povrch...
Bieliaci prášok Puer, 1000 g
7.90€
Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kyslíka. Vhodný doplnok k mydlovým orechom. Používa sa pri praní bielej alebo silno znečistenej bielizne. PUER je sóda obohatená o kyslík. Použitím sa rozkladá na vodu, kyslík a uhličitan sodný..
Bieliaci prostriedok a odstraňovač škvŕn na bielizeň na báze aktívneho kys...
Zobrazenie 1 až 21 zo 21 (1 stránok)