BIO linka 0907 602 430

Vložky
Vložky do podprsenky pre kojace mamičky
2.80€
Vložky do podprsenky pre kojace mamičky sú vyrobené z prírodných materiálov, sú priedušné a biodegradabilné. Neobsahujú žiadné plasty, parfumáciu, latex, sú celkom bez chlóru. Vložky sú extra jemné a diskrétne. V krabičke je 26 kusov...
Vložky do podprsenky pre kojace mamičky sú vyrobené z prírodných materiálo...
Vložky Regular - Natracare
2.90€
 Dámske vložky Natracare Regular sú vyrobené z prírodných materiálov a nie sú bielené chlórom. Vložky sú z 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v balení je 14 kusov. ..
 Dámske vložky Natracare Regular sú vyrobené z prírodných materiálov ...
Vložky Super - Natracare
2.90€
 Dámske vložky Natracare Super sú vyrobené z prírodných materiálov a nie sú bielené chlórom. Vložky sú z 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v balení je 12 kusov...
 Dámske vložky Natracare Super sú vyrobené z prírodných materiálov a ...
Vložky Ultra Extra Long s krídelkami - Natracare
3.10€
Všetky výrobky Natracare, aj Ultra Extra vložky sú výnimočné tým, že sú úplne bez chlóru, bez plastov, bez ropných derivátov, GMO, superabsorbentov, farbív a aromatických látok. Sú viac ako 95% biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Absorpčné jadro podložky je ..
Všetky výrobky Natracare, aj Ultra Extra vložky sú výnimočné tým, že sú úp...
Vložky Ultra Extra Normal s krídelkami - Natracare
3.10€
  Všetky výrobky Natracare, aj Ultra Extra vložky sú výnimočné tým, že sú úplne bez chlóru, bez plastov, bez ropných derivátov, GMO, superabsorbentov, farbív a aromatických látok. Sú viac ako 95% biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Absorpčné jadro ..
  Všetky výrobky Natracare, aj Ultra Extra vložky sú výnimočné t...
Vložky Ultra Extra Super s krídelkami - Natracare
3.10€
  Všetky výrobky Natracare, aj Ultra Extra vložky sú výnimočné tým, že sú úplne bez chlóru, bez plastov, bez ropných derivátov, GMO, superabsorbentov, farbív a aromatických látok. Sú viac ako 95% biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Absorpčné jadro ..
  Všetky výrobky Natracare, aj Ultra Extra vložky sú výnimočné t...
Vložky Ultra Long s krídelkami - Natracare
3.25€
 Dámske vložky Natracare Ultra Long sú vyrobené z prírodných materiálov a biobavlny, nie sú bielené chlórom. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v krabičke je 10 kusov. Vložky sú jednotlivo balené..
 Dámske vložky Natracare Ultra Long sú vyrobené z prírodných materiál...
Vložky Ultra Regular s krídelkami - Natracare
3.25€
 Dámske vložky Natracare Ultra Regular sú vyrobené z prírodných materiálov a biobavlny, nie sú bielené chlórom. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v krabičke je 14 kusov. Vložky sú jednotlivo bal..
 Dámske vložky Natracare Ultra Regular sú vyrobené z prírodných mater...
Vložky Ultra Super Plus - Natracare
3.25€
 Dámske vložky Natracare Ultra Super Plus sú vyrobené z prírodných materiálov a biobavlny, nie sú bielené chlórom. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v krabičke je 12kusov. Vložky sú jednotlivo b..
 Dámske vložky Natracare Ultra Super Plus sú vyrobené z prírodných ma...
Vložky Ultra Super s krídelkami - Natracare
3.25€
Dámske vložky Natracare Ultra Super sú vyrobené z prírodných materiálov a biobavlny, nie sú bielené chlórom. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v krabičke je 12 kusov. Vložky sú jednotlivo balené...
Dámske vložky Natracare Ultra Super sú vyrobené z prírodných materiálov a ...
SHUYA ultratenké vložky nočné 8 kusov (modré balenie)
3.60€
Balenie obsahuje 8ks bavlnených denných vložiek /modré balenie/Shuya Health aniónové bavlnené vložky s preventívnym účinkom na nočné použitie.Výrobky Shuya Health obsahujú 3 unikátne a patentované technológie :1. Anióny najvyššej kvality na trhuVďaka svojim vý..
Balenie obsahuje 8ks bavlnených denných vložiek /modré balenie/Shuya Healt...
Vložky Materské extra dlhé - Natracare
3.85€
 Dámske vložky Natracare Materské - extra dlhé sú vyrobené z prírodných materiálov a biobavlny, nie sú bielené chlórom. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v balení je 10 kusov. Sú vhodné i na noč..
 Dámske vložky Natracare Materské - extra dlhé sú vyrobené z prírodný...
Vložky Nočné - Natracare
3.85€
Dámske vložky Natracare Nočné sú vyrobené z prírodných materiálov a biobavlny, nie sú bielené chlórom. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú celkom bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú extra jemné, v sáčku je 10 kusov. ..
Dámske vložky Natracare Nočné sú vyrobené z prírodných materiálov a biobav...
SHUYA ultratenké vložky denné 10 kusov (fialové balenie)
3.90€
Balenie obsahuje 10ks bavlnených denných vložiek /fialové balenie/Shuya Health aniónové bavlnené vložky s preventívnym účinkom na denné použitie.Výrobky Shuya Health obsahujú 3 unikátne a patentované technológie :1. Anióny najvyššej kvality na trhuVďaka svojim..
Balenie obsahuje 10ks bavlnených denných vložiek /fialové balenie/Shuya He...
Inkontinenčné vložky Dry & Light - Natracare
4.80€
 Dámske vložky Natracare inkontinenčné dry&light sú určené pre ľahkú inkontinenciu, sú vyrobené z prírodných materiálov a sú bielené bez chlóru. Vložky sú 95% biodegradabilné, sú bez parfumácie a bez plastov. Tieto vložky sú tenké a diskrétne a i napriek t..
 Dámske vložky Natracare inkontinenčné dry&light sú určené pre ľa...
WinION - aniónové hygienické vložky, denné
4.80€
Love moon aniónové bavlnené vložky s preventívnym účinkom na denné použitie. Pôsobia antibakteriálne, protizápalovo, posilňujú imunitný systém, majú liečivé vlastnosti, podporujú látkovú výmenu, eliminujú nepríjemné zápachy..Winalite - Love moon aniónové bavlnené v..
Love moon aniónové bavlnené vložky s preventívnym účinkom na denné použiti...
WinION - aniónové hygienické vložky, nočné
4.80€
Love moon aniónové bavlnené vložky s preventívnym účinkom na nočné použitie. Pôsobia antibakteriálne, protizápalovo, posilňujú imunitný systém, majú liečivé vlastnosti, podporujú látkovú výmenu, eliminujú nepríjemné zápachy..Winalite - Love moon aniónové bavlnené v..
Love moon aniónové bavlnené vložky s preventívnym účinkom na nočné použiti...
Zobrazenie 1 až 17 zo 17 (1 stránok)