BIO linka 0907 602 430

Vince


Vločky ryžové instantné s brusnicami a slivkami 250g
1.20€
Charakteristika: Instantné ryžové vločky sú ideálnym zdrojom energie počas celého dňa. Vločky sú vo výbornej chuťovej kombinácii. Môžete ich kombinovať s mliekom, jogurtom alebo aj vodou. Zloženie: pohánkové vločky -instantantné 74%, sušené brusnice 24%, lyo..
Charakteristika: Instantné ryžové vločky sú ideálnym zdrojom energie poča...
Múka cícerová 500g
1.68€
Charakteristika:Cícerová múka je plná dôležitých živín, obsahuje proteíny,vitamíny B2 a B6, foláty, minerály, veľké množstvo železa. Pomáha pri problémoch s cholesterolom, pri artérioskleróze zápche, pri poruchách nervovej sústavy vďaka folátom. Je vhodná..
Charakteristika:Cícerová múka je plná dôležitých živín, obsahuje proteíny,...
Múka kukuričná BIO 500g
1.88€
Charakteristika:Kukuričná múka prirodzene neobsahuje glutén, získava sa mletím kukurice.Má vysoký obsah tukov a cukrov.Kukurica je prospešná plodina, ktorá obsahuje veľa minerálnych látok a vitamínov. Obsahuje horčík, fosfor, vápnik, zinok a pektíny, ďalej mno..
Charakteristika:Kukuričná múka prirodzene neobsahuje glutén, získava sa ml...
Múka ryžová BIO 500g
1.92€
Charakteristika:Táto múka je jemnej chuti vďaka čomu je ideálna na pečenie.Výrobky z nej upečené nemajú žiadnu špecifickúchuť a získajú ľahkosť. Je tiež vynikajúce zahusťovadlo na omáčky a rôzne krémy. Najväčšou výhodou je jej ľahká stráviteľnosť oproti i..
Charakteristika:Táto múka je jemnej chuti vďaka čomu je ideálna na pečenie...
Múka pohánková BIO 500g
2.28€
Charakteristika:Pohánka je veľmi hodnotná predovšetkým pre obsah rutínu, ktorý má priaznivý vplyv na srdce a cievy, pečeň, tráviace orgány, posilňuje imunitný systém, zvyšuje pružnosť cievnych stien, reguluje krvnú zrážanli-vosť a obsah cholesterolu v krvi. Pr..
Charakteristika:Pohánka je veľmi hodnotná predovšetkým pre obsah rutínu, k...
Zobrazenie 1 až 5 zo 5 (1 stránok)