BIO linka 0907 602 430

Tianshi


Tiens Zubná pasta TIENS spearmint
12.00€
Tiens Zubná pasta spearmint Zubná pasta TIENS pomáha v liečbe zápalov sliznice ústnej dutiny, upokojuje krvácajúce, napuchnuté boľavé a citlivé ďasná, odstraňuje zápach z úst. Zloženie zubnej pasty: koraly, výťažky z japonskej divej chryzantémy. Koraly majú a..
Tiens Zubná pasta spearmint Zubná pasta TIENS pomáha v liečbe zápalov sl...
Tiens Koberec
60.00€
Tiens Koberec "L" na masáž chodidiel - Quincuncial Prominences Ľudské chodidlá úzko súvisia s ľudským zdravím. Všetky ochorenia rôznych častí tela majú na chodidlách zodpovedajúcu citlivú zónu. Namáčanie citlivých zón chodidiel v medicinálnom roztoku a vykonávani..
Tiens Koberec "L" na masáž chodidiel - Quincuncial Prominences Ľudské ch...
Tiens Pás TL-2001 B - masážny opasok na chudnutie
91.20€
Tiens Pás TL-2001 B - masážny opasok na chudnutie Pre všetky vekové kategórie je jedna vec spoločná: všetci chcú byť fit a všetci chcú byť zdraví. Nadváha alebo obezita je dnes jedným z najčastejších problémov ľudí všetkých vekových kategórií. Objasnenie Fa..
Tiens Pás TL-2001 B - masážny opasok na chudnutie Pre všetky vekové kate...
Tiens Tong Bao - magneto akupunktúrny prístroj
100.80€
Tiens Tong Bao - magneto akupunktúrny prístroj TONG BAO je domáci zdravotný terapeutický prístroj založený na teórii tradičnej čínskej medicíny o spojených paralelných dráhach energie v tele . Prístroj bol vyvinutý modernou hi–technológiou stáleho magnetického ef..
Tiens Tong Bao - magneto akupunktúrny prístroj TONG BAO je domáci zdravo...
Tiens Trojrozmerný, viacfunkčný vankúš s fotónovou energiou
150.00€
Tiens - Trojrozmerný, viacfunkčný vankúš s fotónovou energiou Základ vývoja vankúša Bežné domáce vankúše na spanie sú v podstate dvojakého druhu: jedným je tradičný vankúš, taký, ktorý je plnený pohankou, bavlnou alebo perím. Druhým sú vankúše zdravotné, ktoré ..
Tiens - Trojrozmerný, viacfunkčný vankúš s fotónovou energiou Základ výv...
Tiens BPR - prístroj nielen na vyrovnávanie krvného tlaku - JEŽKO
157.20€
BPR - prístroj nielen na vyrovnávanie krvného tlaku - JEŽKO Pooužitie MASÁŽNEHO JEŽKA Stimuláciu ježkom je dobré vykonávať počas celého roka. Je schopný normalizovať elektromagnetický potenciál každej bunky. Pri používaní musí byť vždy uzatvorený elektrický okr..
BPR - prístroj nielen na vyrovnávanie krvného tlaku - JEŽKO Pooužitie MA...
Tiens SF852 - prístroj na meranie a ošetrovanie krvného tlaku
157.20€
Tiens SF852 - prístroj na meranie a ošetrovanie krvného tlaku Vysoký krvný tlak je jedným z tých troch ochorení, ktoré najviac ohrozujú ľudstvo. Často ho spomínajú len ako neviditeľného zabijaka. Čím vyšší je krvný tlak človeka, tým vyššie je aj riziko vzniku srd..
Tiens SF852 - prístroj na meranie a ošetrovanie krvného tlaku Vysoký krv...
Tiens OZONIZÉR - Čistič ovocia, zeleniny a dezinfikátor priestorov
408.00€
Tiens OZONIZÉR - Čistič ovocia, zeleniny a dezinfikátor priestorov Veľký rozvoj civilizácie uspokojil viacero našich materiálnych potrieb, zároveň však prináša množstvo zdravotných rizík. Naša každodenná strava, ovocie, zelenina, ryža a mäso, trpia záťažou pestic..
Tiens OZONIZÉR - Čistič ovocia, zeleniny a dezinfikátor priestorov Veľký...
Tiens CHI masážny prístroj Healthy Swinger AW 96007
444.00€
Tiens CHI masážny prístroj Healthy Swinger AW 96007 Každému je jasné, že najväčšie množstvo kyslíka spotrebujeme počas fyzickej záťaže. Avicena, veľký arabský lekár a mysliteľ tvrdil, že vďaka fyzickým cvičeniam sa stane užívanie liekov zbytočným. Pravidelná fyzi..
Tiens CHI masážny prístroj Healthy Swinger AW 96007 Každému je jasné, že...
Tiens SCEK S-780 Masážne zariadenie na zlepšenie obehu energie a krvi
949.20€
Tiens SCEK S-780 Masážne zariadenie na zlepšenie obehu energie a krvi Masážne zariadenie na zlepšenie krvného obehu Súčasní moderní ľudia, ktorí sú zaneprázdnení svojím zamestnaním, bývajú zvyčajne fyzicky unavení a nervózni. Preto ľahko môžu dostať neurasténiu..
Tiens SCEK S-780 Masážne zariadenie na zlepšenie obehu energie a krvi Ma...
Zobrazenie 1 až 10 zo 10 (1 stránok)