BIO linka 0907 602 430

SONETT


SONETT Prostriedok na pranie COLOR 120 ml
0.91€
Na pranie farebnej bielizne. BIO rastlinné oleje a cukrové tenzidy šetria farby a éterické oleje z rododendrónu a citrónovej trávy dodajú zasa sviežu vôňu.Používa sa na pranie v práčke pri teplotách 30 – 60 °C a ručné pranie- na všetky farebné textílie z bavln..
Na pranie farebnej bielizne. BIO rastlinné oleje a cukrové tenzidy šetria ...
SONETT Prostriedok na pranie vlny a hodvávu 120 ml
0.91€
Vyskúšajte tento prostriedok, je šetrný k jemnej bielizni ako je vlna a hodváb. Obsahuje len rastlinné zložky, ktoré sú 100 % biodegradabilné.Zloženie: mydlo z olivového oleja*, mydlo z repkového oleja*, cukrový tenzid, rastlinný alkohol-etanol, levanduľový ét..
Vyskúšajte tento prostriedok, je šetrný k jemnej bielizni ako je vlna a ho...
SONETT Tekutý prostriedok na riad 120 ml
0.91€
Vyskúšajte tento výrobok, je mimoriadne výdatný a účinný. Jeho zložky sú šetrné a jemné k pokožkea navyše sú 100 % odbúrateľné.Zloženie: deriváty kokosového oleja, cukrové tenzidy, rastlinný alkohol-etanol, esenciálny olej         ..
Vyskúšajte tento výrobok, je mimoriadne výdatný a účinný. Jeho zložky sú š...
Toaletné mydlo Sonett BIO
0.95€
* jemné 100% rastlinné mydlo bez syntetických farbív, vône a plniacich prísad,* výnimočne výdatné,* ideálne pre citlivú, jemnú detskú, alebo alergickú pokožku.Zloženie (INCI):Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerín, Sodium Chloride.SONETT produkty:* sú certi..
* jemné 100% rastlinné mydlo bez syntetických farbív, vône a plniacich prí...
SONETT Tekutý prostriedok na pranie 120ml (cestovné balenie)
1.00€
* vynikajúci prostriedok na pranie s jemnou vôňou levandule,* pre teploty od 40°C do 95°C,* na biele a farebné prádlo,* vhodný aj pre tvrdú vodu,* 1.časť modulárneho systému Sonett,* 100% biodegradabilný,* šetrný k Vám aj k prírode,* prázdny obal si môžete znova do..
* vynikajúci prostriedok na pranie s jemnou vôňou levandule,* pre teploty ...
SONETT Žlčové mydlo na škvrny 100g
1.58€
Veľmi účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, trávy, tuku a pod. Obsahuje hovädziu žlč z biochovu. 100% biodegradabilné a teda je šetrný k Vám aj k prírode.Zloženie: mydlo z palmového oleja*, mydlo z kokosového tuku, hovädzia žlč, chlorofy..
Veľmi účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, trávy, ...
SONETT Tekuté žlčové mydlo na škvrny 120 ml
2.18€
Veľmi účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, trávy, tuku a pod. Obsahuje hovädziu žlč z biochovu. 100% biodegradabilné a teda je šetrný k Vám aj k prírode.Zloženie: mydlo z olivového oleja*, mydlo z repkového oleja*, cukrový tenzid, hoväd..
Veľmi účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, trávy, ...
SONETT Tekutý prostriedok na riad - dávkovač 300ml
2.44€
* na ručné umývanie riadu,* mimoriadne výdatný a účinný,* jemný a šetrný k pokožke,* 100% biodegradabilný,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia z väčšieho balenia. Zloženie:deriváty kokosového oleja, cukrové tenzidy, rastlinný alkohol-etanol , esenciáln..
* na ručné umývanie riadu,* mimoriadne výdatný a účinný,* jemný a šetrný k...
SONETT Regeneračná soľ do umývačky 2 kg
2.45€
Používajte regeneračnú soľ do umývačky na dosiahnutie optimálneho výsledku umývania. Neobsahuje syntetické farbivá.Zloženie: čistá hrubozrná kamenná soľDávkovanie: Pridajte do dávkovača podľa návodu k umývačke.Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí! Chrá..
Používajte regeneračnú soľ do umývačky na dosiahnutie optimálneho výsledku...
SONETT Tekutý prostriedok na riad Nechtík 300ml
2.77€
sa skladá z čistých rastlinných povrchovo aktívnych látok, mimoriadne šetrných k pokožke. Voní vďaka príjemnej spagyrickej esencii nechtíka a bio sladkému pomarančovému a bergamotovému oleju. Produkt je 100% biologicky odbúrateľný je vhodný pre septyk&nbs..
sa skladá z čistých rastlinných povrchovo aktívnych látok, mimoriadne šetr...
ECO špongia Sonett - 2ks
2.79€
je špongia vyrobená z celulózy, sisalu a recyklovaného PET, neškriabe, možno ju prať do 60 °C.  Je vhodná na krehké sklo, nerez a povrchy s lotosovým efektom.   Zloženie:   Špongia: 100% celulóza,   Vlákno: 60% sisal, 40..
je špongia vyrobená z celulózy, sisalu a recyklovaného PET, neškriabe, mož...
SONETT Čistiaci prášok 450g
3.10€
Šetrne a bez námahy odstraňuje odolnú nečistotu z rôznych povrchov ako umývadlá, vane, toalety, obkladačky, smalt, nerez, a pod. Výborný tiež na sporák, hrnce a riad.100% biologicky odbúrateľný.Zloženie: 30% prášok z pemzy, 5-15% sóda a rastlinné mydlo*, 5-15%..
Šetrne a bez námahy odstraňuje odolnú nečistotu z rôznych povrchov ako umý...
SONETT Sprej na škvrny 100ml
3.10€
S BIO kôrou Mydlového stromu vhodný aj pre jemné textílie z vlny a hodvábu. Pôsobí výborne proti škvrnám od ovocia, kakaa, prepisovacích ceruziek, tuku atď. S BIO kôrou Mydlového stromu (Quillaja Saponaria)Vhodný aj na jemné textílie z vlny a hodvábu..
S BIO kôrou Mydlového stromu vhodný aj pre jemné textílie z vlny a hodvábu...
SONETT WC čistič 750 ml
3.15€
Tento 100% biodegradabilný výrobok je určený na čistenie a dezinfekciu WC a pisoárov.Zloženie: kyselina citrónová, deriváty kokosového oleja, cukrové tenzidy, rastlinné zahusťovadlo, éterický olej z cédra a citronely*, vitalizovaná voda* z ekologického poľnoho..
Tento 100% biodegradabilný výrobok je určený na čistenie a dezinfekciu WC ...
SONETT WC čistič 750ml
3.15€
* na čistenie a dezinfekciu WC a pisoárov* 100% biodegradabilný Zloženie:kyselina citrónová, deriváty kokosového oleja, cukrové tenzidy, rastlinné zahusťovadlo, éterický olej z cédra a citronely*, vitalizovaná voda (*BIO) Použitie:Aplikujte priamo na povr..
* na čistenie a dezinfekciu WC a pisoárov* 100% biodegradabilný Zlože...
SONETT Bieliaci prostriedok 450g
3.16€
Bieliaci prostriedok môžete použiť na bielenie bielej bielizne, na odstraňovanie škvŕn na bielej a stálofarebnej bielizni, na zjasnenie zošednutej bielizne.Je účinný od 50 stupňov Celzia, 100% biodegradabilný takže je šetrný k Vám aj k prírode.Zloženie: 100% p..
Bieliaci prostriedok môžete použiť na bielenie bielej bielizne, na odstraň...
SONETT Tekutý piesok 500 ml
3.22€
Na šetrné čistenie nerezu, smaltu, plastov, dlaždičiek a pod. 100% biodegradabilný.Zloženie: mletý uhličitan vápenatý, deriváty kokosového oleja, cukrové tenzidy, levanduľový esenciálny olej*, esenciálny olej z citrónovej trávy*, vitalizovaná voda* z ekologick..
Na šetrné čistenie nerezu, smaltu, plastov, dlaždičiek a pod. 100% biodegr...
SONETT Tekutý prostriedok na riad - univerzál Neutral 0,5 l
3.23€
Tento 100% biodegradabilný prostriedok je určený na ručné umývanie riadu a na čistenie všetkých vodovzdorných povrchov.Zloženie: deriváty kokosového oleja*, cukrové tenzidy, vitalizovaná voda                 * z eko..
Tento 100% biodegradabilný prostriedok je určený na ručné umývanie riadu a...
SONETT Prostriedok na žehlenie s rozprašovačom 500 ml
3.78€
Výrobok v praktickom rozprašovači uľahčuje a zlepšuje výsledok žehlenia. Je vhodný pre materiál z bavlny, ľanu, konope a zmiešaný textil.Vyrobený z rastlinného organického škrobu, 100% biodegradabilný. Po spotrebovaní si obsah balenia môžete aj doplniť.Zloženie:&nb..
Výrobok v praktickom rozprašovači uľahčuje a zlepšuje výsledok žehlenia. J...
SONETT Tekutý prostriedok na riad 1 L
3.78€
Tento výrobok je mimoriadne výdatný a účinný. Jeho zložky sú šetrné a jemné k pokožke a navyše sú 100 % odbúrateľné.Zloženie: deriváty kokosového oleja, cukrové tenzidy, rastlinný alkohol-etanol, esenciálny olej z citrónovej trávy*,        ..
Tento výrobok je mimoriadne výdatný a účinný. Jeho zložky sú šetrné a jemn...
SONETT Tekuté žlčové mydlo na škvrny 300 ml
3.82€
Veľmi účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, trávy, tuku a pod. Obsahuje hovädziu žlč z biochovu. 100% biodegradabilné a teda je šetrný k Vám aj k prírode.Zloženie: mydlo z olivového oleja*, mydlo z repkového oleja*, cukrový tenzid, hoväd..
Veľmi účinný prostriedok proti škvrnám od ovocia, krvi, atramentu, trávy, ...
SONETT Čistič na povrchy a sklo 0,5l sprej
3.83€
* čistí všetky sklenené povrchy ako okná, zrkadlá, okná v aute, sklenené police a pod.* zanecháva sviežu a príjemnú vôňu* 100% biodegradabilný* po vyprázdnení obsahu rozprašovača možnosť doplnenia z väčšieho balenia Zloženie:rastlinný alkohol – etanol, cukrový..
* čistí všetky sklenené povrchy ako okná, zrkadlá, okná v aute, sklenené p...
SONETT Aviváž 1 L
3.85€
Aviváž SONETT zjemňuje a zmäkčuje bielizeň, zjasňuje farby – pomáha z bielizne vypláchnuť zvyšky pracieho prostriedku, neutralizuje bielizeň. Je 100% biodegradabilná takže je šetrná k Vám aj k prírode,Po vyprázdnení obalu možnosť opakovaného doplnenia.Zloženie:&nbs..
Aviváž SONETT zjemňuje a zmäkčuje bielizeň, zjasňuje farby – pomáha z biel...
SONETT Leštidlo do umývačky 500 ml
3.85€
Tento výrobok je vhodný aj na tvrdú vodu, obsahuje rastlinné zložky, ktoré sú 100 % odbúrateľné.Zloženie: rastlinný alkohol – etanol, deriváty ricínového oleja, cukrový tenzid, vitalizovaná                 voda.Dávk..
Tento výrobok je vhodný aj na tvrdú vodu, obsahuje rastlinné zložky, ktoré...
SONETT Zmäkčovač vody 500g
3.85€
Použitie zmäkčovača umožňuje optimálne využitie pracích prostriedkov SONETT. 100% biodegradabilný teda je šetrný k Vám aj k prírode.Dávkovanie na 4-5kg prádla:  k prášku na pranie: stredne tvrdá voda         &n..
Použitie zmäkčovača umožňuje optimálne využitie pracích prostriedkov SONET...
SONETT Tekutý prostriedok na riad Nechtík 1L
4.22€
sa skladá z čistých rastlinných povrchovo aktívnych látok, mimoriadne šetrných k pokožke. Voní vďaka príjemnej spagyrickej esencii nechtíka a bio sladkému pomarančovému  a bergamotovému oleju. Produkt je 100% biologicky odbúrateľný je vhodný pre sept..
sa skladá z čistých rastlinných povrchovo aktívnych látok, mimoriadne šetr...
SONETT Odmastňovač extra 0,5l
4.31€
* odstraňuje mastné a olejové škvrny,* vhodný pre všetky vodovzdorné povrchy,* mimoriadne šetrný k vašej pokožke,* 100% biologicky odbúrateľný. Zloženie:15-30% cukrové tenzidy, 5-15% deriváty kokosového oleja, 1-5% olej z pomarančovej kôry, esenciálny olej z c..
* odstraňuje mastné a olejové škvrny,* vhodný pre všetky vodovzdorné povrc...
SONETT Odmastňovač extra 500 ml
4.36€
Vhodný pre všetky vodovzdorné povrchy, je mimoriadne šetrný k Vašej pokožke,100% biologicky odbúrateľný. Zloženie: 15-30% cukrové tenzidy, 5-15% deriváty kokosového oleja, 1-5% olej z pomarančovej kôry, esenciálny olej z citrónovej trávy*, vitalizovaná vo..
Vhodný pre všetky vodovzdorné povrchy, je mimoriadne šetrný k Vašej pokožk...
SONETT Čistič na povrchy kúpeľna-kuchyňa s rozprašovačom 500 ml
4.45€
Na ľahké odstraňovanie špiny, mastnoty a vápenatých usadenín aj na ťažko prístupných miestach, čistí nerez, chróm, obklady, kachličky, sprchovacie kúty a pod. 100% biodegradabilný. Po vyprázdnení obsahu rozprašovača možnosť doplnenia z väčšieho balenia.Zloženie:&nb..
Na ľahké odstraňovanie špiny, mastnoty a vápenatých usadenín aj na ťažko p...
Bieliaci prostriedok 900g
4.48€
* na bielenie bieleho prádla,* na odstraňovanie škvŕn na bielom a stálofarebnom prádle,* na zjasnenie zošednutého prádla,* účinný od 50 stupňov Celzia,* bez optických zjasňovačov a syntetických bieliacich aktivátorov,* 3.časť modulárneho systému Sonett,* 100% biode..
* na bielenie bieleho prádla,* na odstraňovanie škvŕn na bielom a stálofar...
SONETT Univerzálny čistiaci prostriedok 1 L
4.58€
Tento výrobok je mimoriadne výdatný a účinný. Je vhodný pre všetky vodovzdorné povrchy, pre dôkladné a jemné čistenie podláh, dlaždičiek, sanitárnej keramiky, kuchynských liniek, automobilov a pod. Jeho zložky sú šetrné a jemné k pokožke a navyše sú 100 % odbúrateľ..
Tento výrobok je mimoriadne výdatný a účinný. Je vhodný pre všetky vodovzd...
SONETT Tekuté mydlo Citrus 300ml
4.92€
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenz..
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO ol...
SONETT Tekuté mydlo Neutral 300ml
4.93€
* ideálne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou,* vyrobené z čistých rastlinných zložiek a BIO olejov,* bez vône, farbív a konzervač. látok,* 100% biodegradabilné* balenie je vhodné na dopĺňanie mydla do menšieho dávkovačaZloženie:vitalizovaná voda, mydlo z oli..
* ideálne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou,* vyrobené z čistých r...
SONETT Tekuté mydlo Levanduľa 300ml
4.94€
* jemné mydlo s príjemnou vôňou levandule,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzi..
* jemné mydlo s príjemnou vôňou levandule,* vyrobené z rastlinných BIO ole...
SONETT Tekuté mydlo Rozmarín s dávkovačom 300ml
4.95€
*jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,*vyrobené z rastlinných BIO olejov,*100% biodegradabilné,*po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia. Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukro..
*jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,*vyrobené z rastlinných BIO...
SONETT Prostriedok na žehlenie 1 L
4.98€
Výrobok v praktickom rozprašovači uľahčuje a zlepšuje výsledok žehlenia. Je vhodný pre materiál z bavlny, ľanu, konope a zmiešaný textil.Vyrobený z rastlinného organického škrobu, 100% biodegradabilný.Zloženie: kukuričný škrob*, derivát ricínového a olivového ..
Výrobok v praktickom rozprašovači uľahčuje a zlepšuje výsledok žehlenia. J...
SONETT Čistič na povrchy a sklo 1l
5.54€
* čistí všetky sklenené povrchy ako okná, zrkadlá, okná v aute, sklenené police a pod.* zanecháva sviežu a príjemnú vôňu* 100% biodegradabilný* po vyprázdnení obsahu rozprašovača možnosť doplnenia z väčšieho balenia Zloženie:rastlinný alkohol – etanol, cukrový..
* čistí všetky sklenené povrchy ako okná, zrkadlá, okná v aute, sklenené p...
SONETT Tekuté mydlo Épure 300ml
5.54€
* jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové..
* jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,* vyrobené z rastlinných B...
SONETT Tekuté mydlo Ruža 300ml
5.54€
* jemné mydlo s príjemnou vôňou ruže,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, r..
* jemné mydlo s príjemnou vôňou ruže,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,*...
SONETT Univerzálny čistič na povrchy a sklo 1 L
5.59€
Čistí všetky sklenené povrchy ako okná, zrkadlá, okná v aute, sklenené police a pod. 100% biodegradabilný. Po vyprázdnení obsahu rozprašovača možnosť doplnenia z väčšieho baleniaZloženie: rastlinný alkohol–etanol, cukrový tenzid, derivát kokosového oleja, prír..
Čistí všetky sklenené povrchy ako okná, zrkadlá, okná v aute, sklenené pol...
SONETT Tekuté mydlo Nechtík s dávkovačom 300ml
5.70€
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia. Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrov..
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO ol...
SONETT Prostriedok na pranie vlny a hodvábu 1 L
6.23€
Tento prostriedok je šetrný k jemnej bielizni ako je vlna a hodváb. Obsahuje len rastlinné zložky, ktoré sú 100 % biodegradabilné. Prázdny obal si môžete znova doplniť.Zloženie: mydlo z olivového oleja*, mydlo z repkového oleja*, cukrový tenzid, rastlinný alko..
Tento prostriedok je šetrný k jemnej bielizni ako je vlna a hodváb. Obsahu...
SONETT Tablety do umývačky 25 ks
6.26€
Tablety do umývačky neobsahujú chlór ani fosfáty, sú bez enzýmov a syntetických vôní.Zloženie: citráty, sóda silikáty, hydrogénuhličitan sodný, kyselina polyasparágová, cukrové                 tenzidyDávkovanie:&nbs..
Tablety do umývačky neobsahujú chlór ani fosfáty, sú bez enzýmov a synteti...
SONETT Čistič na povrchy kúpeľna-kuchyňa 1 L
6.44€
Na ľahké odstraňovanie špiny, mastnoty a vápenatých usadenín aj na ťažko prístupných miestach, čistí nerez, chróm, obklady, kachličky, sprchovacie kúty a pod. 100% biodegradabilný. Po vyprázdnení obsahu možnosť doplnenia z väčšieho balenia.Zloženie: kyselina c..
Na ľahké odstraňovanie špiny, mastnoty a vápenatých usadenín aj na ťažko p...
SONETT Prášok do umývačky 1 kg
6.44€
Prášok do umývačky neobsahuje chlór ani fosfáty, je bez enzýmov, petrochemických zložiek a syntetických vôní.Zloženie: silikáty, sóda, citrátyDávkovanie: 1 – 2 lyžice prášku na umývací cyklus. Podľa stupňa znečistenia.          &n..
Prášok do umývačky neobsahuje chlór ani fosfáty, je bez enzýmov, petrochem...
SONETT Prostriedok na ošetrovanie vlny 300 ml
6.44€
Pre pravidelné čistenie a ošetrovanie citlivých vlnených odevov, obnovuje prirodzenú pružnosť a ohybnosť tkaniny, je 100% biologicky odbúrateľný.Zloženie: 15-30% lanolín, 15-30% olivové mydlo*, 5-15% cukrové tenzidy, 1-5% cetyl alkohol, 1% rastlinné zahusťovad..
Pre pravidelné čistenie a ošetrovanie citlivých vlnených odevov, obnovuje ...
SONETT Dezinfekčný čistič 0,5l (rozprašovač)
6.76€
* účinný proti množiacim sa baktériam ako Salmonella, Pseudomonas, Staphylococcus, coli bacteria a plesniam* zvlášť vhodný na dezinfekciu pracovných plôch a nástrojov na spracovanie jedla a potravín, v jedálňach a v toaletných priestoroch* po vyprázdnení obsahu roz..
* účinný proti množiacim sa baktériam ako Salmonella, Pseudomonas, Staphyl...
SONETT Prostriedok na pranie COLOR 1,5l
7.58€
* dôsledne perie farebné prádlo a šetrí farby pomocou BIO mydiel z rastlinných olejov a cukrových tenzidov* svieža vôňa éterických olejov z rododendrónu a citrónovej trávy* vhodný pre všetky druhy vody, nie je nutné pridávať zmäkčovač vody* s mydlami z rastlinných ..
* dôsledne perie farebné prádlo a šetrí farby pomocou BIO mydiel z rastlin...
SONETT Prášok na pranie 1,2 kg
8.75€
Použitie: na všetku bielu a farebnú bielizeň z bavlny, ľanu, konope a zmiešaného vlákna, od 40°C do 95°C.Je nevhodný na jemnú vlnu a hodváb, môžete použiť SONETT Tekutý prostriedok na vlnu a hodváb. Zložky prášku sú 100% biodegradabilné.Zloženie: mydlo z ..
Použitie: na všetku bielu a farebnú bielizeň z bavlny, ľanu, konope a...
SONETT Prostriedok na ošetrenie podláh 500 ml
8.75€
Čistí a súčasne ošetruje podlahy, vhodný je aj na drevo (drevený nábytok), parkety, korok, dlažbu, kameň, laminát, linoleum a plast.Zloženie: prírodný vosk, kokosový olej.Upozornenie: Skladujte mimo dosahu detí!..
Čistí a súčasne ošetruje podlahy, vhodný je aj na drevo (drevený nábytok),...
Zobrazenie 1 až 50 zo 77 (2 stránok)