BIO linka 0907 602 430

Soaphoria


Soaphoria Babičkina záhrada, šumivá bomba 85g
1.20€
Šumivá bomba Babičkina záhrada obsahuje podbeľ, rumanček, prasličku, žihľavu a lopúch v kombinácii s olivovým olejom. Pokožka je vďaka olivovému oleju hebká a vláčna na dotyk. Vôňa tejto gule má sviežu, citrusovo-bylinnú vôňu. Aktívne látky: Podbeľ liečivý -..
Šumivá bomba Babičkina záhrada obsahuje podbeľ, rumanček, prasličku, žihľa...
Soaphoria Citrusová bomba, šumivá bomba 85g
1.20€
Šumivá bomba Citrusová bomba vás osvieži vôňou pomaranča, mandarínky a citrónu. Vôňa Citrusovej bomby vás povzbudí, zbaví stresu, stimuluje myslenie i telo. Kúpeľ s použitím tejto šumivej bomby vám dôkladne očistí pokožku, ktorú zároveň ošetruje vďaka obsahu olivov..
Šumivá bomba Citrusová bomba vás osvieži vôňou pomaranča, mandarínky a cit...
Soaphoria Korenistý pomaranč, šumivá bomba 85g
1.20€
Šumivá bomba korenistý pomaranč má príjemnú vôňu pomaranča, ktorá upokojuje a telo príjemne zahrieva. Určite to oceníte po rušnom dni, plnom nervozity a stresu. Šumivú bombu vložte do vane s teplou vodou a sledujte ako šumí, uvoľňuje vôňu a éterické oleje. Uhličint..
Šumivá bomba korenistý pomaranč má príjemnú vôňu pomaranča, ktorá upokojuj...
Soaphoria Levanduľové pole, šumivá bomba 85g
1.20€
Šumivá bomba Levanduľové pole je určená na spríjemnenie vášho kúpeľa, zmakčenie vody a skrášlenia vašej pokožky. Šumivá bomba Levanduľové pole pokožku čistí, regeneruje a zjemňuje. Aktívne látky: Levanduľa - pôsobí upokojujúco, proti stresu, bolestiam hlavy a ..
Šumivá bomba Levanduľové pole je určená na spríjemnenie vášho kúpeľa, zmak...
Soaphoria Ovocný sad, šumivá bomba 85g
1.20€
Šumivá bomba Ovocný sad má vôňu, ktorá v sebe kombinuje energickú vôňu zeleného jablka a lesného ovocia. Okrem týchto vôní obsahuje i rastlinné oleje, ktoré priaznivo pôsobia na pokožku a plody šípky, trnky, pomarančovú kôru, kvet ibišteka, jablčnu dužinu a dužinu ..
Šumivá bomba Ovocný sad má vôňu, ktorá v sebe kombinuje energickú vôňu zel...
Soaphoria Romantická ruža, šumivá bomba 85g
1.20€
Šumivá bomba Romantická ruža vám spríjemní aromatický kúpeľ. Obsahuje kvety šípkovej ruže a ružové drevo v kombinácii s olivovým olejom. Príjemná vôňa ruže pôsobí proti depresií a proti nespavosti. Olivový olej počas príjemného kúpeľa pokožku ošetruje a pokožka zo..
Šumivá bomba Romantická ruža vám spríjemní aromatický kúpeľ. Obsahuje kvet...
Soaphoria Bentonítový íl 100g
2.40€
Používanie ílov v starostlivosti o telo a pleť i ako domáci účinný prostriedok na rôzne problémy u nás nie je veľmi známe. Avšak pomaly začíname objavovať ich úžasné účinky, ktoré sa využívajú pri odmasťovaní pleti, pri detoxikácii alebo ošetrovaní vlasov. Jedným z..
Používanie ílov v starostlivosti o telo a pleť i ako domáci účinný prostri...
Soaphoria ChilloTab, pleťová naparovacia tabletka 30g
2.40€
ChilloTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej vode vytvorí paru plnú prírodných účinných látok. Naparovacia tableta ChilloTab je vhodná pre problematickú a mastnú pleť so sklonom k akné. Naparovacie pleťové tablety neobsahujú chemikálie..
ChilloTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej v...
Soaphoria Citrusový balzam na pery 5g
2.40€
Citrusový balzam na pery má sladkastú a jemnú citrusovú arómu. Má krásne zlatožltné zafarbenie, pery však nefarbí. Aktívne latky: Rastlinné oleje, včelí a mandľový vosk, vitamín E. Benefity: Citrusový balzam na pery obsahuje vitamín chráni E, ktorý sa do pr..
Citrusový balzam na pery má sladkastú a jemnú citrusovú arómu. Má krásne z...
Soaphoria HerbaTab, pleťová naparovacia tabletka 30g
2.40€
HerbaTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej vode vytvorí paru plnú prírodných účinných látok. Naparovacia tableta HerbaTab je vhodná pre zmiešaný typ pleti nakoľko stabilizuje tvorbu mastných kyselín a obsahuje prírodné zložky, ktoré ple..
HerbaTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej vo...
Soaphoria Kakaový balzam na pery 5 g
2.40€
Čoko balzam na pery svojou voňou pripomína karamelovú čokoládu. Má pekné hnedasté zafarbenie, ale pery nefarbí. Aktívne latky: Rastlinné oleje, včelí a mandľový vosk, vitamín E. Benefity: Čoko balzam na pery vám navodí pocit, že sedíte s nohami na stole a p..
Čoko balzam na pery svojou voňou pripomína karamelovú čokoládu. Má pekné h...
Soaphoria Levanduľa a Šalvia, čaj do kúpeľa 100g
2.40€
Čaj do kúpeľa Levanduľa a Šalvia je zmes solí, bylín a éterických olejov v plátenom sáčku, ktorý stačí hodiť do kúpeľa a vylúhovať. Účinky levandule sú známe. Upokojuje, pôsobí proti stresu, má diuretické účiny a zvyšuje činnosť nervovej sústavy. Pomáha pri hojen..
Čaj do kúpeľa Levanduľa a Šalvia je zmes solí, bylín a éterických olejov v...
Soaphoria Levanduľa, bio balzam 5g
2.40€
Bio balzam na pery s levanduľovým olejom, ktorý ošetruje a hydratuje pokožku pier. Obsahuje prírodné oleje, včelí a mandľový vosk a vitamín E. Tieto zložky podporujú regeneráciu pier a ochraňujú ich. Aktívne látky: Kokosový olej - zabraňuje stárnutiu pokožky p..
Bio balzam na pery s levanduľovým olejom, ktorý ošetruje a hydratuje pokož...
Soaphoria Lipový kvet, bio balzam 7g
2.40€
Bio balzam na pery s obsahom extraktu z lipových kvetov. Bio balzam obsahuje prírodné oleje, včelí a mandľový vosk a vitamín E. Tieto zložky pokožku pier ošetrujú a hydratujú, podporujú jej regeneráciu a ochraňujú ich. Aktívne látky: Lipový kvet - má upokujúc..
Bio balzam na pery s obsahom extraktu z lipových kvetov. Bio balzam obsahu...
Soaphoria Mätový balzam na pery 5 g
2.40€
Zvláčňujúci balzam na pery s vôňou sviežej mäty. Obsahuje rastlinné oleje a vosky. Obsahuje i vitamín E na regeneráciu pier. Aktívne latky: Rastlinné oleje, včelí a mandľový vosk, vitamín E. Benefity: Balzam podporuje regeneráciu pier a vytvára ochrannú vrst..
Zvláčňujúci balzam na pery s vôňou sviežej mäty. Obsahuje rastlinné oleje ...
Soaphoria Medovka, bio balzam 5g
2.40€
Bio balzam na pery s obsahom extraktu z medovky. Bio balzam Medovka ošetruje a hydratuje pokožku pier, podporuje jej regeneráciu a ochraňuje ju. Obsahuje prírodné oleje, včelí a mandľový vosk a vitamín E. Aktívne látky: Medovka - pomáha pri melanchólii, nervo..
Bio balzam na pery s obsahom extraktu z medovky. Bio balzam Medovka ošetru...
Soaphoria Medový balzam na pery 5g
2.40€
Balzam na pery s jemnou vôňou medu a včelieho vosku. Predstavuje dokonalú starostlivosť o suché a poškodené pery. Balzam zároveň vytvára ochrannú vrstu a regeneruje pery. Aktívne latky: Rastlinné oleje, včelí a mandľový vosk, vitamín E. Benefity: Balzam ochra..
Balzam na pery s jemnou vôňou medu a včelieho vosku. Predstavuje dokonalú ...
Soaphoria NutriTab, pleťová naparovacia tabletka 30g
2.40€
NutriTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej vode vytvorí paru plnú prírodných účinných látok. Naparovacia tableta NutriTab je vhodná pre suchú a unavenú pleť, a pleť so sklonom k začervenaniu. Naparovacie pleťové tablety neobsahujú che..
NutriTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej vo...
Soaphoria Ovocný balzam na pery 5g
2.40€
Balzam na pery so sladkastou vôňou bobuľovitého ovocia ako sú napríklad maliny. Vôňa pôsobí veľmi príjemne na psychiku a prenáša našu psychiku do obdobia leta. Má tmavočervenú farbu, ale pery nefarbí. Aktívne latky: Rastlinné oleje, včelí a mandľový vosk, vitam..
Balzam na pery so sladkastou vôňou bobuľovitého ovocia ako sú napríklad ma...
Soaphoria Ružový balzam na pery 5g
2.40€
Neodolateľný balzam na pery so sladkastou vôňou ruže, ktorá pôsobí veľmi žensky. Má jemnú staroružovú farbu, ale pery nefarbí. Dokonalé balenie do kabelky alebo malej ťaštičky, takže sa o svoje pery môžete starať počas celého dňa. Aktívne latky: Rastlinné oleje,..
Neodolateľný balzam na pery so sladkastou vôňou ruže, ktorá pôsobí veľmi ž...
Soaphoria Vanilkový balzam na pery 5 g
2.40€
Jemný balzam na pery s príjemnou vôňou vanilky. Pery ostávajú zvláčnené, regenerované a chránené. Čisto prírodný produkt s vitamínom E. Aktívne latky: Rastlinné oleje, včelí a mandľový vosk, vitamín E. Benefity: Balzam podporuje regeneráciu pier a vytvára oc..
Jemný balzam na pery s príjemnou vôňou vanilky. Pery ostávajú zvláčnené, ...
Soaphoria VitaTab, pleťová naparovacia tabletka 30g
2.40€
VitaTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej vode vytvorí paru plnú prírodných účinných látok. Naparovacia tableta VitaTab dodáva pleti potrebné vitamíny a má prijemnú citrusovú vôňu. Naparovacie pleťové tablety neobsahujú chemikálie, sy..
VitaTab je pleťová naparovacia tabletka, ktorá po rozpustení v horúcej vod...
Soaphoria Olivovník, bio mydlo 100g
3.60€
Bio mydlo Olivovník zn. Soaphoria obsahuje jeden z najcennejších a najznámejších prírodných olejov - olivový olej. Extra panenský a za studena lisovaný olivový olej je vhodný na problematickú pleť , ekzémy a akné . Obsahuje zdraviu prospešné nenasýtené mastné kyse..
Bio mydlo Olivovník zn. Soaphoria obsahuje jeden z najcennejších a najznám...
Soaphoria Dunajské luhy, prírodné mydlo 100g
4.80€
Ručne vyrábané prírodné mydlo slovenskej výroby z kolekcie SLOVANOPHORIA s obsahom výťažku z vŕby bielej a materinej dúšky. PH hodnota mydla je takmer totožná s PH hodnotou pokožky, produkt má jemnú štruktúru s hydratujúcim účinkom vhodným pre ruky aj tvár. Neobs..
Ručne vyrábané prírodné mydlo slovenskej výroby z kolekcie SLOVANOPHORIA s...
Soaphoria Medová tehlička, bio tuhý telový krém 100g
4.80€
Tuhý telový krém s vôňou medu od slovenského výrobcu s obsahom bio včelieho vosku. 24-hodín hydratuje pokožku vďaka výťažku z kokosu, bambuckému maslu a včeliemu vosku. Tuhý telový krém Medová tehlička má vynikajúce hydratačné, vyživujúce a ochranné vlastnosti. Va..
Tuhý telový krém s vôňou medu od slovenského výrobcu s obsahom bio včelieh...
Soaphoria Slovenský raj , prírodné mydlo 100g
4.80€
Prírodné mydlo Oravské háje je ručne vyrábané mydlo zo slovenskej kolekcie mydiel SLOVANOPHORIA. Obsahuje silicu a extrakt z čučoriedky obyčajnej a jarabiny vtáčej, ktoré dodávajú mydlu krásnu pozitívnu vôňu. PH hodnota mydla je takmer totožná s PH hodnotou pokožky..
Prírodné mydlo Oravské háje je ručne vyrábané mydlo zo slovenskej kolekcie...
Soaphoria Zemplínske vinice, prírodné mydlo 100g
4.80€
Prírodné ručne vyrábané mydlo slovenskej výroby z edície SLOVANOPHORIA, s obsahom výťažku z hroznových odrôd pôvodom z tokajskej oblasti v kombinácii s harmančekom. PH hodnota mydla je takmer totožná s PH hodnotou pokožky, produkt má jemnú štruktúru s hydratujúcim..
Prírodné ručne vyrábané mydlo slovenskej výroby z edície SLOVANOPHORIA, s ...
Soaphoria NutriShamp, tuhý šampón
6.00€
NutriShamp je tuhý vyživujúci šampón určený na suché a poškodené vlasy. Zmes rastlinných olejov (makadamiový, olivový, kokosový, jojóbový) a masiel (bambucké maslo) v kombinácii so vzácnymi rastlinnými výťažkami a medom, vaječným žĺtkom a pantenolom. Kombinácia pom..
NutriShamp je tuhý vyživujúci šampón určený na suché a poškodené vlasy. Zm...
Soaphoria ShinyShamp, tuhý šampón
6.00€
ShinyShamp je tuhý šampón určený pre normálne vlasy bez lesku. Obsahuje kombináciu kokosového, olivového a palmového oleja spolu s nimbovým olejom (Neem oil), bambuckým maslom, aloe vera. Obohatený o ružové lupienky, ružové drevo, kvety harmančeka a ich macerátmi, ..
ShinyShamp je tuhý šampón určený pre normálne vlasy bez lesku. Obsahuje ko...
Soaphoria Čistá aloe, sprchový gél 250 ml
7.20€
Sprchový gél s obsahom Aloe vera, ktorý je vyrobený na Slovensku a s obsahom najkvalitnejších prírodných a organických surovín. Základ tohto sprchového gélu tvoria deriváty z kokosového, olivového a palmového oleja s pridaním glycerínu rastlinného pôvodu a vitamínu..
Sprchový gél s obsahom Aloe vera, ktorý je vyrobený na Slovensku a s obsah...
Soaphoria Levanduľové pole, sprchový gél 250 ml
7.20€
Sprchový gél Levanduľové pole v sebe spája účinok sprchového gélu, a blahodárne účinky levandule tej najvyššej kvality, ktorá obsahuje najvyššiu koncentráciu účinných éterických olejov. Aktívne látky: Levaduľa - má revitalizujúci a protistresový účinok. Upokojí..
Sprchový gél Levanduľové pole v sebe spája účinok sprchového gélu, a blaho...
Soaphoria Mliečne potešenie, sprchový gél 250 ml
7.20€
Sprchový gél Mliečne potešenie odstraňuje odumreté kožné bunky a zjemňuje pokožku. Sprchový gél Mliečne potešenie sa postará o všetky typy pokožky, najmä však o suchú pokožku. Sprchový gél odporúčame používanie pre dosiahnutie hydratovanej a regenerovanej pokožk..
Sprchový gél Mliečne potešenie odstraňuje odumreté kožné bunky a zjemňuje ...
Soaphoria Ovocný sad, sprchový gél 250 ml
7.20€
Sprchový gél s pozitívnou a energizujúcou vôňou zeleného jablka a lesného ovocia. Sprchový gél obsahuje výťažky z jablčnej dužiny, plodov šípky, trnky, lesného ovocia, pomarančovej kôry a kvetov ibišteka. Vyrobený na Slovensku s použitím organických surovín. Aktí..
Sprchový gél s pozitívnou a energizujúcou vôňou zeleného jablka a lesného ...
Soaphoria Romantická ruža, sprchový gél 250 ml
7.20€
Sprchový gél Romantická ruža vás očarí svojou kvetinovou vôňou, ktorá má antideprestívne účinky a pomáha pri problémoch s nespavosťou. Pôsobí protizápalovo, tonizujúco, hydratačne a revitalizuje unavenú pleť. Aktívne látky: Ruža - regeneruje poškodené bunky a sp..
Sprchový gél Romantická ruža vás očarí svojou kvetinovou vôňou, ktorá má a...
Soaphoria SOAPGASM Muž, sprchový gél 250 ml
7.20€
Sprchový gél z edície SOAPGASM určený pre mužov v sebe kombinuje neodolateľné mužské vône gáfru, cédrového dreva, santalového dreva a koriandra. Má afrodiziakálne účinky a pôsobí uvoľňujúco. Aktívne latky: Gáfor - známy povzbudzujúcimi a hlavne afrodiziakálnym..
Sprchový gél z edície SOAPGASM určený pre mužov v sebe kombinuje neodolate...
Soaphoria SOAPGASM Žena, sprchový gél 250 ml
7.20€
Sprchový gél z edície SOAPGASM určený pre ženy pôsobí upokojujúco, uvoľňujúco a zároveň zmyselne. Aktívne látky: Vanilka - vôňa vanilky má antidepresívne účinky, pôsobí proti stresu, napätí a úzkosti. Okrem toho navodzuje pocit bezpečia. Vanilka má blahodárn..
Sprchový gél z edície SOAPGASM určený pre ženy pôsobí upokojujúco, uvoľňuj...
Soaphoria Anglické raňajky, telové suflé 125 ml
8.40€
Telové suflé Anglické raňajky je našľahaný krém ľahučký ako pena, ktorý sa pri styku s pokožkou začne meniť na olejovo-mliečny krém. Obsahuje čierny čaj a jazmín, kvety a extrakt z bergamotu. Okrem týchto zložiek obsahuje i bambucké a kakaové maslo, ktoré hĺbkovo ..
Telové suflé Anglické raňajky je našľahaný krém ľahučký ako pena, ktorý sa...
Soaphoria Babičkina záhrada, telový píling 250g
8.40€
Telový píling Babičkina záhrada nie je len pílingom ale i liekom pre rôzne ťažkosti. Ošetrí vašu pokožku, odstráni odumreté bunky ale obsahuje i bylinky, ktoré majú blahodárne účinky. Podbeľ pomôže pri opuchlinách , pri nervových bolestiach a pri bolestiach svalov...
Telový píling Babičkina záhrada nie je len pílingom ale i liekom pre rôzne...
Soaphoria Bronzilla, tuhý tónovací krém 50g
8.40€
Bronzilla tuhý telový krém, ktorý pomáha dosiahnuť bronzový tón opálenej pokožky a zároveň ju hydratovať. Po použití budete voňať ako čokoláda. Neobsahuje UV filter, nie je to náhrada za ochranný opaľovací krém. Aktívne latky: Beta-karotén a zinok, prírodné ..
Bronzilla tuhý telový krém, ktorý pomáha dosiahnuť bronzový tón opálenej p...
Soaphoria Čistá aloe vera, telový píling 250g
8.40€
Telový píling Čisté aloe vera obsahuje okrem soli, rastlinných olejov, masiel i výťažok z aloe vera, ktorý pôsobí na pokožku hydratačne na všetky vrstvy pokožky. Tento píling zároveň odstraňuje odumreté kožné bunky a zanecháva jemný olejový filter takže pokožku ni..
Telový píling Čisté aloe vera obsahuje okrem soli, rastlinných olejov, mas...
Soaphoria Čistá krása, telové suflé 125 ml
8.40€
Telové suflé čistá krása môžete použiť ako náhradu telového mlieka alebo telového krému. Suflé má konzistenciu našľahanej peny, ktorá sa po nanesení zmení na olejovo-mliečný krém. Aktívne látky: Obsahuje bambucké a kakaové maslo, ktoré vašu pokožku veľmi dobre h..
Telové suflé čistá krása môžete použiť ako náhradu telového mlieka alebo t...
Soaphoria Citrusová bomba, telové suflé 125 ml
8.40€
Telové suflé so sviežou vôňou pomaranča, mandarínky a citróna spolu s konzistenciou našľahanej peny vám zabezpečí nádherne hebkú pokožku. Zároveň vás jeho vôňa oslobodí od stresu a stimuluje vašu psychiku. Okrem toho obsahuje bambucké maslo, kakaové maslo, kokosový..
Telové suflé so sviežou vôňou pomaranča, mandarínky a citróna spolu s konz...
Soaphoria Citrusová bomba, telový píling 250g
8.40€
Osviežujúci prírodný telový píling Citrusová bomba vám nielen ošetrí pokožku ale i povznesie ducha vďaka vôni pomaranča, mandarínky a citrónu. Pokožka po použití telového pílingu Citrusová bomba zn. Soaphoria zostáva nádherne hebká, zmyselná a krásna. Píling zárove..
Osviežujúci prírodný telový píling Citrusová bomba vám nielen ošetrí pokož...
Soaphoria Kávička, kokosový olej 125 ml
8.40€
Kokosový olej v kombinácii s jemnou vôňou kávy, ktorá vás prebudí nielen ráno pri raňajkách ale i po nanesení tohto kokosového oleja na pokožku. Okrem známych účinkov kokosového oleja oceníte i účinky kávy, ktorá obsahuje kofeín. Ten sa používa do produktov v staro..
Kokosový olej v kombinácii s jemnou vôňou kávy, ktorá vás prebudí nielen r...
Soaphoria Korenistý pomaranč, telový píling 250g
8.40€
Telový píling Korenistý pomaranč je vhodný najmä počas chladného počasia. Tento telový píling v sebe spája pomaranč, škoricu a zázvor. Zároveň odstráni odumreté bunky z pokožky a zbaví ju baktérii, pokožku hydratuje, prekrvuje a zahrieva. Odporúčame používať 3-4x..
Telový píling Korenistý pomaranč je vhodný najmä počas chladného počasia. ...
Soaphoria Lepkavý karamel, telové suflé 125 ml
8.40€
Telové suflé Lepkavý karamel má konzistenciu našľahanej peny, ktorá sa po nanesení mení na olejovo-mliečny telový krém. Vôňa lepkavého a sladkého karamelu vás omámi. Okrem toho obsahuje toto suflé trstinový cukor so zvyškovou melasou, ktorá je bohatá na minerálny..
Telové suflé Lepkavý karamel má konzistenciu našľahanej peny, ktorá sa po ...
Soaphoria Levanduľové pole, telové suflé 125 ml
8.40€
Telové suflé Levanduľové pole obsahuje Hungarian Lavender. Tento typ levandule pochádza z regiónu, kde rastie najkvalitnejšia levanduľa, omnoho kvalitnejšia než je levanduľa z francúzskeho Provence. Levanduľový extrakt pôsobí upokojujúco a proti stresu. Pri vonkajš..
Telové suflé Levanduľové pole obsahuje Hungarian Lavender. Tento typ levan...
Soaphoria Levanduľové pole, telový píling 250g
8.40€
Telový píling Levanduľové pole zn. Soaphoria vás prenesie do stredomoria. Vaše sprchovanie sa premení na zážitok po náročnom a stresovom dni v práci. Spojte dokonalé očistenie pokožky s protizápalovými a diuretickými účinkami levandule, ktorá zároveň pôsobí proti v..
Telový píling Levanduľové pole zn. Soaphoria vás prenesie do stredomoria. ...
Soaphoria Mliečne potešenie, kokosový olej 125 ml
8.40€
Kombinácia kokosového oleja, vanilky a mliečnych proteínov vás neosloví len svojou príjemnou vôňou ale i účinkami na všetky typy pokožky. Pokožku regeneruje a dodáva jej vitamíny. Vôňa kokosového oleja Mliečne potešenie má upokojujúce účinky. Aktívne látky: Ml..
Kombinácia kokosového oleja, vanilky a mliečnych proteínov vás neosloví le...
Soaphoria Mliečne potešenie, telové suflé 125 ml
8.40€
Telové suflé vám poslúži ako náhrada telového mlieka alebo krému. Má konzistenciu peny alebo našľahaného krému, a po nanesení sa mení na olejovo-mliečny krém, ktorý hydratuje a vyživuje. Telové suflé Mliečne potešenie obsahuje mliečne proteíny, kokosový olej, b..
Telové suflé vám poslúži ako náhrada telového mlieka alebo krému. Má konzi...
Zobrazenie 1 až 50 zo 70 (2 stránok)