BIO linka 0907 602 430

Sheabutter Cottage


Sheabutter Cottage Neem powder, silné prírodné tonikum 100g
4.80€
Nimbový prášok (neem powder) je známy svojimi antiseptickými účinkami. Výhodou tohto prášku oproti oleju z nimby (neem oil) je, že je bez vône. Rastlina Neem je vďaka svojim účinkom trvalou súčasťou ajurvédskej medicíny. Je v Indii bežne dostupná počas celého roka ..
Nimbový prášok (neem powder) je známy svojimi antiseptickými účinkami. Výh...
Sheabutter Cottage Africké čierne mydlo Pasuca 130g
5.40€
Tradičné africké čierne mydlo vyrábané ženami v Ghane s jemnou modernou úpravou v zložení. Africké čierne mydlo Pasuca je bez vône a obsahuje čisté aloe vera, paw paw (asimina triloba alebo indiánsky banán), trstinový cukor a viac než 40% nerafinovaného bambuckého ..
Tradičné africké čierne mydlo vyrábané ženami v Ghane s jemnou modernou úp...
Sheabutter Cottage Africké čierne mydlo Baobab 130 g
6.00€
Tak ako značka Sheabutter cottage vyberte si i vy možnosť stať sa spoločenský zodpovednými a to zakúpením Afrického čierneho mydla Baobab. Jednotlivé zložky tohto mydla pochádzajú zo suchých oblastí Burkina Fasso a parkov v Ghane a sú súčasťou tohto ručne vyrábanéh..
Tak ako značka Sheabutter cottage vyberte si i vy možnosť stať sa spoločen...
Sheabutter Cottage Nerafinované 100procent Bambucké maslo
6.00€
100procent-tné nerafinové bambucké maslo získané prostredníctvom FAIR TRADE v akosti A. Nerafinované bambucké maslo je veľmi cenené pre svoju všestrannosť. V Afrike sa používa už mnoho rokov na ošetrovanie pokožky vystavenej slnku a starnúce pokožky. Toto nerafino..
100procent-tné nerafinové bambucké maslo získané prostredníctvom FAIR TRAD...
Sheabutter Cottage Nerafinované maslo Mafura, 50g
7.20€
Mafura je maslo získavané zo stálozeleného stromu Trichilia emetica, ktorý dorastá až do výšky 30m. Semena tohto stromu sú čierne a takmer úplne obalené jasne červeným obalom. Tento strom najčastejšie rastie od východnej časti južnej Afriky až po severnú časť Afrik..
Mafura je maslo získavané zo stálozeleného stromu Trichilia emetica, ktorý...
Zobrazenie 1 až 5 zo 5 (1 stránok)