BIO linka 0907 602 430

Sheabutter Cottage


Autentické africké čierne mydlo 50 g
2.95€
Autentické africké čierne mydlo (Alata saminaa) vyrobené v Ghane. Bez parfumácie, chemikálii a pridaných farbiacich zložiek.V Západnej Afrike sa používa už tisícročia na upokojenie podráždenej pokožky. Toto autentické africké čierne mydlo (Alata Saminaa/Anago Samin..
Autentické africké čierne mydlo (Alata saminaa) vyrobené v Ghane. Bez parf...
Bentonítový íl
4.30€
Bentonit je absorbčný íl, ktorý je zložený najmä z montmorillonitu a má úžasnú schopnosť pohlcovať nadbytočný maz. Má hlboko čistiace vlastnosti, ktoré ho robia ideálnym pre pleť so sklonom k akné. Bentonit je prírodný íl, ktorý sa prvý krát našiel vo Fort Benton, ..
Bentonit je absorbčný íl, ktorý je zložený najmä z montmorillonitu a má úž...
Sheabutter Cottage Neem powder, silné prírodné tonikum 100g
4.80€
Nimbový prášok (neem powder) je známy svojimi antiseptickými účinkami. Výhodou tohto prášku oproti oleju z nimby (neem oil) je, že je bez vône. Rastlina Neem je vďaka svojim účinkom trvalou súčasťou ajurvédskej medicíny. Je v Indii bežne dostupná počas celého roka ..
Nimbový prášok (neem powder) je známy svojimi antiseptickými účinkami. Výh...
Sheabutter Cottage Africké čierne mydlo Pasuca 130g
5.40€
Tradičné africké čierne mydlo vyrábané ženami v Ghane s jemnou modernou úpravou v zložení. Africké čierne mydlo Pasuca je bez vône a obsahuje čisté aloe vera, paw paw (asimina triloba alebo indiánsky banán), trstinový cukor a viac než 40% nerafinovaného bambuckého ..
Tradičné africké čierne mydlo vyrábané ženami v Ghane s jemnou modernou úp...
Ibištekový prášok
5.50€
Ibištekový prášok pochádzajúci z komunitnej farmy v Burkina Faso, ktorý sa dá využiť na prípravu osviežujúceho studeného alebo teplého nápoja ako i na starostlivosť o vlasy a pleť.Ibištekový prášok sa získava z lístkov kvetu ibišteka a má červené zafarbenie, k..
Ibištekový prášok pochádzajúci z komunitnej farmy v Burkina Faso, ktorý sa...
Henna BAQ
6.00€
Listy henny sa na severe Ghany tradične používajú na farbenie tela a vlasov.Henna (Lawsonia Inermis)BAQ (Body Art Quality).Listy henny sa na severe Ghany tradične používajú na farbenie tela a vlasov. Henna pomáha posilňovať vlasy, ktoré sa stavajú hu..
Listy henny sa na severe Ghany tradične používajú na farbenie tela a vlaso...
Sheabutter Cottage Africké čierne mydlo Baobab 130 g
6.00€
Tak ako značka Sheabutter cottage vyberte si i vy možnosť stať sa spoločenský zodpovednými a to zakúpením Afrického čierneho mydla Baobab. Jednotlivé zložky tohto mydla pochádzajú zo suchých oblastí Burkina Fasso a parkov v Ghane a sú súčasťou tohto ručne vyrábanéh..
Tak ako značka Sheabutter cottage vyberte si i vy možnosť stať sa spoločen...
Sheabutter Cottage Nerafinované 100procent Bambucké maslo
6.00€
100procent-tné nerafinové bambucké maslo získané prostredníctvom FAIR TRADE v akosti A. Nerafinované bambucké maslo je veľmi cenené pre svoju všestrannosť. V Afrike sa používa už mnoho rokov na ošetrovanie pokožky vystavenej slnku a starnúce pokožky. Toto nerafino..
100procent-tné nerafinové bambucké maslo získané prostredníctvom FAIR TRAD...
Indigo powder 100g
6.95€
Indigo je rastlina, ktorá obsahuje modré farbivo. V šatníku pravdepodobne máte šatstvo, ktoré bolo zafarbené týmto farbivom ako napríklad tmavomodré džínsy.Indigo sa používa na farbenie vlasov samostatne alebo v kombinácii s hennou už približne 4000 rokov. V 19. a ..
Indigo je rastlina, ktorá obsahuje modré farbivo. V šatníku pravdepodobne ...
Sheabutter Cottage Nerafinované maslo Mafura, 50g
7.20€
Mafura je maslo získavané zo stálozeleného stromu Trichilia emetica, ktorý dorastá až do výšky 30m. Semena tohto stromu sú čierne a takmer úplne obalené jasne červeným obalom. Tento strom najčastejšie rastie od východnej časti južnej Afriky až po severnú časť Afrik..
Mafura je maslo získavané zo stálozeleného stromu Trichilia emetica, ktorý...
Kávové maslo
7.96€
Kávové maslo sa získava z kávových zŕn lisovaných za studena. Následne prejde takýto olej procesom hydrogenizácie a zmení sa z tekutej formy do formy jemného masla, ktoré má veľmi aromatickú vôňu čerstvo praženej kávy. Pokožke a vlasom dodáva hodvábny vzhľad.Ideáln..
Kávové maslo sa získava z kávových zŕn lisovaných za studena. Následne pre...
Zobrazenie 1 až 11 zo 11 (1 stránok)