BIO linka 0907 602 430

Salt of the Earth


Salt of the Earth Travel, min. deodorant cest. balenie 20 ml
3.90€
Salt of the Earth v cestovnej verzii je tekutý minerálny deodorant, ktorý zanecháva na pokožke jemnú vrstvu kamencovej soli. Neobsahuje Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny v spreji) ani triklosan.Výhody:ne..
Salt of the Earth v cestovnej verzii je tekutý minerálny deodorant, ktorý ...
Salt of the Earth Travel, min. deodorant cest. balenie 50g
5.90€
Salt of the Earth v cestovnej verzii je kamenný minerálny deodorant, ktorý zanecháva na pokožke jemnú vrstvu kamencovej soli. Neobsahuje Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny v spreji) ani triklosan.Výhody:p..
Salt of the Earth v cestovnej verzii je kamenný minerálny deodorant, ktorý...
Salt of the Earth Spray,  minerálny deodorant v spreji 100 ml
6.90€
Salt of the Earth v tekutej verzii je tekutý minerálny deodorant, ktorý zanecháva na pokožke jemnú vrstvu kamencovej soli. Neobsahuje Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny v spreji) ani triklosan.Výhody:neza..
Salt of the Earth v tekutej verzii je tekutý minerálny deodorant, ktorý za...
Salt of the Earth Classic, klasický minerálny deodorant 90 g
7.90€
Salt of the Earth v klasickej verzii je kamenný minerálny deodorant, ktorý zanecháva na pokožke jemnú vrstvu kamencovej soli. Neobsahuje Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny v spreji) ani triklosan.Výhody:9..
Salt of the Earth v klasickej verzii je kamenný minerálny deodorant, ktorý...
Salt of the Earth, klasický min. deodorant pre dievčatá 90g
7.90€
Detský kamenný minerálny deodorant v peknom balení, ktoré ocenia najmä dievčatá. Určené pre deti od 6 rokov. Zanecháva na pokožke jemnú vrstvu kamencovej soli.Neobsahuje Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny..
Detský kamenný minerálny deodorant v peknom balení, ktoré ocenia najmä die...
Salt of the Earth PURE AURA, minerálny deodorant v spreji 100 ml
8.90€
Prírodný deodorant v spreji s vôňou vanilky a levandule. Vôňa tohto deodorantu je vytvorená prírodnými rastlinnými extraktmi a olejmi. Obsahuje i Aloe Vera v bio kvalite takže je vhodný i pre to najcitlivejšie podpazušie.Aktívne látky: Kamenec - prírodný ..
Prírodný deodorant v spreji s vôňou vanilky a levandule. Vôňa tohto deodor...
Zobrazenie 1 až 6 zo 6 (1 stránok)