BIO linka 0907 602 430

Rozmarín, éterický olej

2.82€
  • Výrobca: SALOOS
  • Kód produktu: 1538
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Popis

Rozmarín, éterický olej

Éterický olej rozmarín je tradične spájaný s pamäťou a cení sa aj pre svoje konzervačné vlastnosti. Má analgetické, antiseptické, regulačné, antispasmodické a adstrigetné účinky a podporuje cirkuláciu, stimuluje mozgovú činnosť, výborne funguje proti bolestiam hlavy, duševnej únave, celulitíde, lupinám, vypadávaniu vlasov a zlej pamäti.

Vhodný ako vlasový olej v kombinácii so Šalviou ľúčnouPačuli a Jasmínovým absolue. Tento éterický olej rozžiari a posilní ak si ním pokvapkáte hrebeň alebo drevenú kefu a prečešete vlasy. Pri použití po masáži alebo aromatikej kúpeli tiež uľaví od nachladnutia, bolestí a unaveným alebo preťaženým svalom. Ak sa pridá do masážneho oleja pomáha od reumatických a artritídnych ťažkostiach. Esenciálny olej Rozmarín vám dodá potrebné povzbudenie na celý deň. Pre posílenie pamäti je vhodné zmiešať s éterickými olejmi Citrón a Mäta prieporná a inhalovať počas učenia.

Certifikát CPK prírodná kozmetika

Rozmarín, éterický olej

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.