BIO linka 0907 602 430

Olej na masaž hrádze, 50 ml

7.56€
  • Výrobca: SALOOS
  • Kód produktu: 575
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Olej na masaž hrádze, 50 ml

Približne 6 týždňov pred očakávaným pôrodom odporúčame k starostlivosti o telo pridať pravidelnú masáž hrádze, čim najlepšie pripravíte tkanivo k ľahšiemu pôrodu. Pokiaľ chcete znížiť riziko natrhnutia, masírujte oblasť hrádze niekoľkokrát týždenne 5 až 10 minút, najlepšie po kúpeli alebo sprchovaní, keď je tkanivo uvoľnené a poddajnejšie.

Olej pokožku dostatočne zvláčni a zaistí jej pružnosť a odolnosť voči poraneniu. Dôsledná príprava zvyšuje šancu na prirodzený pôrod bez nutnosti nástrihu hrádze (episiotomie).

Zloženie: Sesamum indicum seed oil bio (bio sézamový olej), Helianthus annuus seed oil bio (bio slnečnicový olej), Prunus amygdalus dulcis oil (mandľový olej), Olea europaea fruit oil (olivový olej), Tocopherol (vitamín E), Ascorbyl palmitate, Ascorbic acid, Parfum*, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronellol**

*zmes éterických olejov

**súčasť éterických olejov

Certifikát CPK Bio

dodavtel:MH slovakia, Bionatural LEVICE

Olej na masaž hrádze, 50 ml

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.