BIO linka 0907 602 430

Mrkva, éterický olej

8.74€
  • Výrobca: SALOOS
  • Kód produktu: 2649
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Popis

Mrkva, éterický olej

Éterický olej Mrkva sa vyrába parnou destiláciou semien divej mrkvy. Vyrába sa vo Francúzsku. Má výraznú, teplú a drevitú vôňu. Vysoký obsah karotolu má omladzujúce účinky na pleť. Éterický olej Mrkva môžete pridať takmer do každej zmesi určenej na starostlivosti o pleť, aby sa zvýšila účinnosť tejto zmesi. 

Používa sa najmä v starostlivosti o suchú, ochabnutú a stárnucu pokožku, pokožku unavenú a poškodenú v dôsledku znečisteného životného prostredia alebo nevhodného životného štýlu. Hovorí sa, že mkrvový éterický olej vyrovnáva suché a mastné typy pleti. 

Podporuje hojenie. Močopudné účinky tohto éterického oleja spolu s jeho priaznivým vplyvom na pečeň sa využívajú pre prečistenie obličiek a pečene, špeciálne vhodný pri žltačke a zápale pečene. Jeho detoxikačné účinky sa efektívne využívajú pri liečbe artritídy a reumatizmu. 

Vôňa éterického oleja Mrkva sa veľmi dobre kombinuje s vôňou PačuliGeránia, citrusových a korenistých éterických olejov. Na liečbu pokožky sa veľmi dobre dopĺňa so šípkovým olejom. Olej je vhodný do arómalampy, do zmesí s rastlinnými a inými éterickými olejmi, do pleťového krému, do kúpeľa, pleťovej masky, masážneho oleja. 

Zloženie: Daucus carota oil 

Krajina pôvodu: Francúzsko

Mrkva, éterický olej

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.