BIO linka 0907 602 430

Kadidlo, éterický olej

13.10€
  • Výrobca: SALOOS
  • Kód produktu: 1784
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Popis

Kadidlo, éterický olej

Už veky sa vôňa kadidla spája s duchovnom a meditáciou. Táto vôňa spôsobuje, že naša myseľ sa upiera od pozemských vecí k nebesiam. Živica kadidla a jej oleje boli vždy spájané s vykurovaním, dezinfekciou a očistouÉterický olej Kadidlo má moc povzniesť ľudské vedomie k tej "ďalšej" úrovni tým, že upokojí vaše nervy od neprimeraného napätia a pomôže sa sústrediť na nadzmyslové spojenie s našim vnútorným Ja.


Éterický olej Kadidlo sa spája so psyché, čo v gréčtine znamená okrem iného aj "dýchanie". Prehlbuje dýchanie a tým stimuluje i našu imunitu. V oblasti starostlivosti o pokožku má význam pre svoje hojivé vlastnosti napríklad ak máte jazvy akožné vredy. Okrem predčasne starnúcej pokožky i suchá pokožka využije ošetrujúce vlastnosti tohto éterického oleja. Jeho vlastnosti spôsobujú eufóriu a používajú sa pri liečbe úzkosti a nervového napätia.


dodavtel:MHslovakia s.ro.Ku bratke1

Kadidlo, éterický olej

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.