BIO linka 0907 602 430

Citrón, prírodný osviežovať vzduchu, 50 ml

4.38€
  • Výrobca: SALOOS
  • Kód produktu: 2075
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Citrón, prírodný osviežovať vzduchu, 50 ml

Prírodný osviežovač vzduchu s citrónovou vôňou obsahuje éterický olej Citrón. Má osviežujúce účinky, ktoré naplnia vašu myseľ novou energiou pri duševnej námahe. Povzbudí váš mozog k vyššej aktivite. Preventívne pomáha pri infekcii dýchacích ciestbolestiach hlavy a povzbudzuje trávenie. Rýchlo osviežuje priestory, neutralizuje nepríjemné pachy a má antiseptické účinky. Vhodný k dezinfekcii čakární, učební, kancelárii a obchodov.


Nechajte sa hýčkať vôňami, nechajte na seba pôsobiť blahodárne účinky čistých prírodných éterických olejov, využite to, čo nám príroda nadelila .

Ponúkame vám čisto prírodné vône na rýchle osvieženie  priestoru, neutralizáciu pachov, na dezinfekciu,prečistenie a zvlhčenie vzduchu. Vône prírodných osviežovačov  SALOOS dokážu povzbudiť a ukľudniť, podporiť koncentráciu aj optimisticky naladiť. Jedná sa o čisté prírodné produkty (CPP), neobsahujú žiadne škodlivé látky, syntetické konzervanty, farbivá ani parfemácie. Aplikujú sa veľmi jednoducho podľa  potreby stisknutím rozprašovača do voľných priestorov, v detských  izbách, obchodoch, kanceláriách, čakárňach,  školských zariadeniach, autách a pod.


dodavatel  _:MH slovakia, Bionatural LEVICE

Citrón, prírodný osviežovať vzduchu, 50 ml

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.