BIO linka 0907 602 430

Bio kokos - CAFFE LATTE

7.00€
  • Výrobca: SALOOS
  • Kód produktu: 1885
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Popis

Bio kokos - CAFFE LATTE

Bio kokosový olej Caffe Latte obsahuje extrakt z kávových bôbov a bio kokosový olej.

Pôsobí relaxačne a zároveň povzbudí a zregeneruje unavenú pleť aj myseľ. Ošetruje, hydratuje a zjemňuje všetky typy pleti vrátane citlivej. Chráni pleť pred vysychaním a spomaľuje jej starnutie. Extrakt z kávových zŕn vypína pokožku, aktivizuje myseľ a navodzuje dobrú náladu.


Upozornenie: Pri teplote cca 25 °C je produkt tekutý. Pre zachovanie tuhej konzistencie skladujte do 20-22 °C.Široká ponuka certifikovaných  Bio produktov kokosového oleja obsahuje okrem „čistého„ Bio Kokosového oleja  aj ďalšie varianty  obohatené o 100% čisté prírodné esenciálne oleje, ktoré dodávajú výrobkom neodolateľnú vôňu. Doplňujú tak vysoko hydratačné, regeneračné, zjemňujúce a omladzujúce účinky Bio Kokosového oleja, ktorý tvorí základ všetkých týchto produktov. Bio Kokosový olej je spracovaný šetrným spôsobom, lisovaním za studena, jedine tak si uchováva všetky vitamíny a antioxidanty prospievajúce ľudskej pokožke. Obsahuje množstvo nenasýtených mastných kyselín, je ľahký a rýchlo sa vstrebáva. Rad Bio Kokosovej starostlivosti je určený nielen na každodennú  starostlivosť o pokožku, ale aj na relaxačné masáže.

Dodavtel:
saloos MHslovakia s.ro.Ku bratke1

Bio kokos - CAFFE LATTE

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.