BIO linka 0907 602 430

Bio kokos - ČOKOLÁDA

7.00€
  • Výrobca: SALOOS
  • Kód produktu: 1726
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Popis

Bio kokos - ČOKOLÁDA

Okúzľujúca receptúra z bio kokosového oleja a kakaových bôbov pre rozmaznávanie vášho tela a duše. Spomaľuje starnutie pokožky, chráni pred dehydratáciou, obsahuje antioxidačné látky, je určená pre všetky typy pleti. Opojná vôňa vyvoláva pocit šťastia a dobrej nálady. 

Zloženie: bio kokosový olej, kakaový extrakt, limonene (zložka prírodných esenciálnych olejov), vitamíny C, E.


Upozornenie: Pri teplote cca 25 °C je produkt tekutý. Pre zachovanie tuhej konzistencie skladujte do 20-22 °C. 


Široká ponuka certifikovaných  Bio produktov kokosového oleja obsahuje okrem „čistého„ Bio Kokosového oleja  aj ďalšie varianty  obohatené o 100% čisté prírodné esenciálne oleje, ktoré dodávajú výrobkom neodolateľnú vôňu. Doplňujú tak vysoko hydratačnéregeneračné, zjemňujúce a omladzujúce účinky Bio Kokosového oleja, ktorý tvorí základ všetkých týchto produktov. Bio Kokosový olej je spracovaný šetrným spôsobom, lisovaním za studena, jedine tak si uchováva všetky vitamíny a antioxidanty prospievajúce ľudskej pokožke. Obsahuje množstvo nenasýtených mastných kyselín, je ľahký a rýchlo sa vstrebáva. Rad Bio Kokosovej starostlivosti je určený nielen na každodennú  starostlivosť o pokožku, ale aj na relaxačné masáže

.saloos MHslovakia s.ro.Ku bratke1

Bio kokos - ČOKOLÁDA

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.