BIO linka 0907 602 430

Bio aróma Vitalita roll-on, 9 ml

4.02€
  • Výrobca: SALOOS
  • Kód produktu: 952
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Bio aróma Vitalita roll-on, 9 ml

Certifikát BIOPovzbudzujúca bio aróma Vitalita v prevedení roll-on. Jeho svieža vôňa naplní vašu myseľ optimizmom a dobrou náladou, ktorá vás bude sprevádzať po celý deň. Vyvážená kombinácia bio jojobového oleja a osviežujúcich citrusových esencií grepu, limety, litsey cubeby a ďalších. Bio aróma sa zmestí aj do najmenšej kabelky.

Roll-on aplikujte na pulzné body, zápästie, spánky, krk. Vyvarujte sa priamemu kontaktu s očami. Roll-on je bez konzervačných a syntetických vonných látok. 


Pripravili sme pre vás malých pomocníkov, bio aroma roll-ony v praktickom balení. Spájajú sa v nich liečivé účia vôňa 100% čistých éterických olejov s bio rastlinným jojobovým olejom lisovaným za studena. Môžete ich mať vždy a kdekoľvek po ruke, môžu vás sprevádzať po celý deň, poskytnú vám osvieženie pri práci a štúdiu, pri jazde autom, zmierňujú stres, navodzujú príjemný spánok a odpočinok. Zmestia sa aj do toho najmenšieho vrecka či kabelky

.saloos MHslovakia s.ro.Ku bratke1LEVICE

Bio aróma Vitalita roll-on, 9 ml

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.