BIO linka 0907 602 430

Bio aróma Sladký spánok roll-on, 9 ml

4.02€
  • Výrobca: SALOOS
  • Kód produktu: 951
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Bio aróma Sladký spánok roll-on, 9 ml

Certifikát BIOUpokojujúca bio aróma Sladké spanie v prevedení roll-on pre pocit relaxu a pokoja. Relaxačný, prírodný, na uvoľnenie po náročnom pracovnom dni, na navodenie kľudného spánku a príjemných snov. Jedinečná kompozícia z bio jojobového oleja a čistých prírodných éterických olejov z levandule a exotickej vanilky vás obklopí ukľudňujúcou vôňou. Bio aróma má malé rozmery, čiže je možné nosiť ju so sebou.

Roll-on aplikujte na pulzné body, zápästie, spánky, krk. Vyvarujte sa priamemu kontaktu s očami. Bio aróma je bez konzervačných a syntetických vonných látok. 


Pripravili sme pre vás malých pomocníkov, bio aroma roll-ony v praktickom balení. Spájajú sa v nich liečivé účinky a vôňa 100% čistých éterických olejov s bio rastlinným jojobovým olejom lisovaným za studena. Môžete ich mať vždy a kdekoľvek po ruke, môžu vás sprevádzať po celý deň, poskytnú vám osvieženie pri práci a štúdiu, pri jazde autom, zmierňujú stres, navodzujú príjemný spánok a odpočinok. Zmestia sa aj do toho najmenšieho vrecka či kabelky.

saloos MHslovakia s.ro.Ku bratke1LEVICE

Bio aróma Sladký spánok roll-on, 9 ml

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.