BIO linka 0907 602 430

Bio aróma Na cesty roll-on, 9 ml

4.02€
  • Výrobca: SALOOS
  • Kód produktu: 950
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Bio aróma Na cesty roll-on, 9 ml

Certifikát BIOOsviežujúca bio aróma Na cesty v prevedení roll-on poskytne pocit sviežosti. Pomáha prekonať nevoľnosť a únavu, je nepostrádateľný pri cestovaní na osvieženie tela i ducha. Obsiahnuté čisté prírodné éterické oleje z grepu ,mäty a ďalšie, pomáhajú tlmiť nevoľnosť, uľavujú od bolesti hlavy, potláčajú únavu a poskytujú osviežujúci pocit. Bio arómu je možné nosiť so sebou, zmestí sa aj do najmenšej kabelky.

Roll-on aplikujte na pulzné body, zápästie, spánky, krk. Bio aróma je bez konzervačných a syntetických vonných látok. 


Pripravili sme pre vás malých pomocníkov, bio aroma roll-ony v praktickom balení. Spájajú sa v nich liečivé účinky a vôňa 100% čistých éterických olejov s bio rastlinným jojobovým olejom lisovaným za studena. Môžete ich mať vždy a kdekoľvek po ruke, môžu vás sprevádzať po celý deň, poskytnú vám osvieženie pri práci a štúdiu, pri jazde autom, zmierňujú stres, navodzujú príjemný spánok a odpočinok. Zmestia sa aj do toho najmenšieho vrecka či kabelky.saloos MHslovakia s.ro.Ku bratke1 LEVICEBio aróma Na cesty roll-on, 9 ml

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.