BIO linka 0907 602 430

Atopikderm, telový a pleťový masážny olej

6.01€
  • Výrobca: SALOOS
  • Kód produktu: 370
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Popis

Atopikderm, telový a pleťový masážny olej

Masážny olej Atopkderm pôsobí protizápalovo a zmierňuje silné svrbenie a začervenanie kože.

 

Zabezpečuje ideálnu starostlivosť a výživu kože postihnutej ekzémom, psoriázou alebo vyrážkami nielen pri akútnych problémoch, ale aj v kľudovom období, keď je potrebné pokračovať v starostlivosti a tým predchádzať ďalším ťažkostiam.

 

Vďaka viac nenasýtenej mastnej kyseline gamalinolénovej (Pupalkový a Borákový olej) je tento masážny olej vynikajúci na regeneráciu precitlivenej, suchej a namáhanej pokožky.

 

Zloženie:

 

Oleje Saloos lisované za studena:

  • Bio-pupalkový, Marhuľový, Bio-slnečnicový, Borákový

100% esenciálne oleje Saloos:

  • Levanduľa extra - ukľudňuje, ochladzuje a dezinfikuje, má silné regeneračné účinky
  • Geránium - zmierňuje kožné problémy, osviežuje a uvoľňuje psychiku
  • Tea tree – dezinfikuje
  • Harmanček - ukľudňuje

Vitamíny A, E, F, lecitín


Prečo používať masážne a telové oleje zn. Saloos?


Naša pokožka je najväčší organ nášho tela a hraje dôležitú úlohu v mnohých aspektoch nášho zdravia. Keď vmasírujeme oleje do pokožky sú následne absorbované našim telom.


Všetky oleje, ktoré používame na našu pokožku sa absorbujú do tkaniva a potom sa presúvajú pomocou kapilár do krvného obehu. Keďže sa pri pestovaní semien, orechov a rastlín používaných na získavanie olejov používajú insekcitídy, herbicídy, fungicídy, dostávajú sa molekuly týchto chemikálii aj do extrahovaného oleja. To je dôvod prečo je také dôležité vybrať si také masážne oleje, ktoré sú nezávadné a pre nás užitočné. Mnohí z nás si uvedomujú prínos a výhody konzumácie biopotravín, a rovnaké princípy platia aj na prípravky, ktoré si aplikujeme na pokožku.


Nezáleží na tom, či sa venujete masáži profesionálne alebo jednoducho máte radosť z dotyku, určite pocítite pôžitok z vykonávania alebo prijímania masáže s použitím týchto špeciálnych zmesí telových a  masážnych olejov zn. Saloos. Výživové hodnoty nami ponúkaných masážnych telových a pleťových olejov vyživujú pokožku, tak ako dotyk masáže vyživuje celú bytosť osoby, ktorá ju prijíma.


TIP: vytvorte si vlastný masážny olej. Pridajte pár kvapiek vami vybraného 100% éterického oleja do základného oleja Neutrálneho a tým vytvoríte svoj vlastný špecifický masážny olej


dsaloos MHslovakia s.ro.Ku bratke1


Atopikderm, telový a pleťový masážny olej

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.