BIO linka 0907 602 430

Škorica - kôra, éterický olej

6.60€
  • Výrobca: SALOOS
  • Kód produktu: 2722
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

Popis

Škorica - kôra, éterický olej

Škorica má široké medicínske využitie. V tradičnom liečiteľstve má významné postavenie, najmä v indickej ajurvéde. V mnohých kultúrach sa používala na liečbu širokého spektra ochorení vrátane hnačky, artritídy, menštruačných kŕčov, silnej menštruácie, kvasinkových infekcii, nachladnutí, chrípke a tráviacich problémov.

V súčasnosti sa škorica vo svete používa na liečbu rôznych zdravotných problémov vrátane dýchacích problémov, kožných infekcií, pri čistení krvi, menštruačnych problémoch a rôznych srdcových ochoreniach. 


Éterický olej zo Škorice sa môže používať pri infekciách dýchacieho systému a odstraňuje pocit únavy pri stavoch depresie. Posilňuje celé telo. 

Tradične sa používa na odstraňovanie bradavíc, neodporúčame ho používať v produktoch starostlivosti o pokožku. 

Vhodné kombinovať s éterickými olejmi: Klinček, Kadidlo, ZázvorGrapefruitCitrónMandarínkaMajorán, Muškátový orech,PomarančMätaPetitgrainRuža, Vanilka, Ylang-ylangKoriander, Kardamón, LevanduľaRozmarín a Tymián

Upozornenie: vo vyšších koncentráciach spôsobuje podráždenie pokožku. Nepoužívajte počas tehotenstva. 

Aktívne látky: 
Cinnamomum zeylanicum oil 

Spôsob použitia: 
Použitie v odparovačoch, aromalampách a naparovačoch. Môžete používať pri akútnej bronchitíde a pri nachladnutí, pri kýchaní. Pomáha odstrániť pocit depresie a pocit slabosti. 

V zmesi s rastlinnými olejmi alebo do kúpeľa 
Éterický olej Škorica môžete používať ako súčasť masážneho oleja alebo do kúpeľa. Týmto spôsobom odporúčame tento éterický olej používať pri bronchitíde, hnačke, pocitu zimomravosti, infekciách, chrípke, reumatizme a artritíde. Vďaka svojim silným antiseptickým účinkom je účinný v boji s infekčnými chorobami. Veľmi dobrý účinok má pri upokojovaní tráviaceho systému, pri ťažkom pocite po jedle a pri zvracaní. Podporuje tvorbu tráviacich štiav a zároveň odstraňuje bolesť v svaloch a kĺboch spôsobenú reumatizmom a artritídou. 

Do krému alebo telového mlieka 
Ako sme už spomínali pomáha pri trávení, reumatizme, artritíde, nádche, chrípke takže môžete používať do krému, ktorým budete potierať postihnuté miesta. 

Proti komárom 
Škoricový éterický olej je výborný repelent proti komárom. Výskumom sa zistilo, že škoricový olej veľmi efektívne zabíja larvy komára. Odporúčame ako súčasť domáceho prostriedku proti komárom. 

Balenie: 
v tmavej sklenej fľaštičke s bielym plastovým vrchnákom 

Krajina pôvodu: Srí Lanka 

Zloženie: Cinnamomum zeylanicum oil

Certifikát CPK prírodná kozmetika       

DODAV.: saloos MHslovakia s.ro.Ku bratke1

Škorica - kôra, éterický olej

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.