BIO linka 0907 602 430

SALOOS


Pomaranč, éterický olej
1.93€
Pomaranč má pikantnú, preslnenú, jasnú, povzbudzujúcu a osviežujúcu vôňu. Prozbudzuje, veľmi vhodný pri starostlivosti o pleť, regeneruje, má antispasmoditké účinky, údržuje rovnováhu a pre niekoho je i upokojujúci.Éterický olej je vhodný aj pre použitie pri u..
Pomaranč má pikantnú, preslnenú, jasnú, povzbudzujúcu a osviežujúcu vôňu. ...
Citrón, éterický olej
2.15€
Éterický olej Citrón sa získava lisovaním citrónových šupiek. Tento éterický olej sa vyrába v Taliansku. Tak ako takmer všetky éterické oleje podporuje imunitu. Okrem toho pôsobí antisepticky a detoxikačne. Uľavuje pri dýchacich problémoch, nachladení a angína..
Éterický olej Citrón sa získava lisovaním citrónových šupiek. Tento é...
Citronela, éterický olej
2.40€
Éterický olej Citronela má ľahkú, teplú, sladkastú, citrusovú arómu. Zlepšuje náladu, povzbudzuje, osviežuje, pôsobí antisepticky, pomáha pri bolestiach hlavy, únave a vyčerpaní. Zloženie: Cymbopogon winterianus herb oil Krajina pôvodu: Ind..
Éterický olej Citronela má ľahkú, teplú, sladkastú, citrusovú arómu. ...
Tea tree, éterický olej
2.40€
Tea tree má protiplesňové a antiseptické vlastnosti, uľahčuje vykašliavanie, zabraňuje infekciám, zápalom a pôsobí proti parazitom a vírusom.Tento éterický olej môžete použiť od hlavy až k päte, od lupín až po dermatomykózu. Napomáha hojeniu škrabancov, p..
Tea tree má protiplesňové a antiseptické vlastnosti, uľahčuje vykašliavani...
Litsea Cubeba, éterický olej
2.41€
Éterický olej Litsea Cubeba pôsobí antisepticky, antibakteriálne a protiplesňovo. Pomáha i pri kŕčových žilách, povzbudzuje, osviežuje a podporuje koncentráciu. Ma výraznú citrusovú arómu. Zloženie: Litsea cubeba Krajina pôvodu: Čína U..
Éterický olej Litsea Cubeba pôsobí antisepticky, antibakteriálne a pr...
Eukalyptus, éterický olej
2.60€
Éterický olej Eukalyptus posilňuje imunitu a zároveň pôsobí antibakteriálne, protivírusovo. Pomáha taktiež pri nachladení a problémoch s močovou sústavou. Znižuje horúčku, uľavuje pri svalovom napätí a bolestiach. Taktiež pomáha pri reumatizme, hojí a zoceľuje..
Éterický olej Eukalyptus posilňuje imunitu a zároveň pôsobí antibakte...
Kajeput, éterický olej
2.62€
Ěterický olej Kajeput posilňuje imunitu a pôsobí antibakteriálne. Podporuje dýchací systém, pomáha pri nachladení, napätí a bolestiach svalov. Pomáha pri chrípke, chronickom reumatizme a pomáha rozpúšťať bolesť. Prináša nám pocit tepla a harmónie. Využíva sa i..
Ěterický olej Kajeput posilňuje imunitu a pôsobí antibakteriálne. Pod...
Smrek, éterický olej
2.64€
Éterický olej Smrek má sviežu, živicovo - lesnú vôňu. Tento éterický olej posilňuje imunitu a pôsobí antisepticky. Môžete ho použiť pri reumatizme, svalovom napätí a nachladení.Pomáha pri vykašliavaní a astme. Povzbudzuje, stimuluje močový a obehový systém. Upokoju..
Éterický olej Smrek má sviežu, živicovo - lesnú vôňu. Tento éterický olej ...
Fenikel, éterický olej
2.69€
Éterický olej Fenikel pôsobí antibakteriálne, močopudne a preháňavo. Pomáha pri odkašliavaní a problémoch v klimaktériu. Veľmi vhodný pri nachladení, nadúvaní, žalúdočnej nevoľnosti a celulitíde. Má sladkú korenenú arómu, podobnú anízu.Upozornenie: dávkov..
Éterický olej Fenikel pôsobí antibakteriálne, močopudne a preháňavo. ...
Gáfor, éterický olej
2.70€
Éterický olej Gáfor má veľmi intenzívnu vôňu, ktorá pomáha pri infekciách dýchacích ciest, bronchitíde a nachladení. Znižuje horúčku, prekrvuje a pomáha pri reumatizme. Má chladivú sviežu vôňu, ktorá pri použití na telo prehrieva. Z tohto dôvodu sa tento olej odpor..
Éterický olej Gáfor má veľmi intenzívnu vôňu, ktorá pomáha pri infekciách ...
Grep, éterický olej
2.74€
Grep je radostný, povzbudzujúci, čistý a euforický éterický olej. Prečisťuje, ozdravuje a stimuluje lymfatický systém. Pomáha udržovať v rovnováhe chuť k jedlu, je užitočný v boji s obezitou. Prispieva k emocionálnej rovnováhe a je vhodný pri rýchlych zmenách ..
Grep je radostný, povzbudzujúci, čistý a euforický éterický olej. Pre...
Cédrové drevo, éterický olej
2.78€
Éterický olej z Cédrového dreva vám posilňuje imunitu, pôsobí antibakteriálne a protizápalovo. Podporuje hojenie a pomáha pri nachladnutí. Osvedčil sa taktiež pri reumatických problémoch a chorobách močových ciest. Okrem toho zlepšuje cirkuláciu krvi. Zbavuje ..
Éterický olej z Cédrového dreva vám posilňuje imunitu, pôsobí antibak...
Borovica, éterický olej
2.81€
Éterický olej z borovice má silné,svieže a ihličnaté aróma, ktoré je zároveň balzamové a drevité. Éterický olej posilňuje imunitu a pôsobí antisepticky. Má protizápalové účinky a preto pomáha i pri nachladení. Zmierňuje problémy s močovým systémom, uvoľňuje kŕ..
Éterický olej z borovice má silné,svieže a ihličnaté aróma, ktoré je ...
Mäta prieporná, éterický olej
2.82€
Éterický olej mäta prieporná má prenikavú a štipľavú vôňu, ktorú cítite na jazyku i v nose. Pred použitím ju vždycky musíte zriediť so základným olejom. Éterický olej je silný, ostrý a neodbytný. Povzbudzuje, omladzuje, čistí, osviežuje, pôsobí antes..
Éterický olej mäta prieporná má prenikavú a štipľavú vôňu, ktorú cíti...
Rozmarín, éterický olej
2.82€
Éterický olej rozmarín je tradične spájaný s pamäťou a cení sa aj pre svoje konzervačné vlastnosti. Má analgetické, antiseptické, regulačné, antispasmodické a adstrigetné účinky a podporuje cirkuláciu, stimuluje mozgovú činnosť, výborne funguje proti bolestiam hlav..
Éterický olej rozmarín je tradične spájaný s pamäťou a cení sa aj pre svoj...
Lavandin, éterický olej
2.88€
Éterický olej Lavandin je olej získaný parnou destiláciou z hybridov levanduľe, vyšľachtených okolo r. 1900. Oproti klasickej levanduli má trochu inú vôňu a účinky, ktoré získala po svojich materských rastlinách Lavandula lifolia a Lavandula angustifolia. Vďaka nim..
Éterický olej Lavandin je olej získaný parnou destiláciou z hybridov levan...
Saloos Aníz, éterický olej 10 ml
2.88€
Éterický olej Aníz hviezdicový (Illicium verum fruit oil) pôsobí antisepticky, pomáha pri nachladení, uľavuje pri plynatosti.Upokojuje a považuje sa za afrodiziakum. Má typické anízové, korenené a teplé aróma.Krajina pôvodu: Ćína ..
Éterický olej Aníz hviezdicový (Illicium verum fruit oil) pôsobí anti...
Medovka citronelová, éterický olej
2.89€
Éterický olej Medovka pôsobí antisepticky a podporuje trávenie, uvoľňuje žalúdočné kŕče. Určite je tou správnou voľbou pri bolestiach hlavy, únave a vyčerpaní. Upokojí a zároveň povzbudzuje. Používa sa pri depresiách, stavoch úzkosti a šoku. Ide o éterický ole..
Éterický olej Medovka pôsobí antisepticky a podporuje trávenie, uvoľň...
Jedľa - šišky, éterický olej
2.99€
Éterický olej Jedľa - šišky posilňuje imunitu, pôsobí antibakteriálne, protivírusovo a protizápalovo. Pomáha pri nachladnutí, svalovom napätí, reumatizme a dne. Má sviežu, trpkú, balzamovú a drevitú arómu.Krajina pôvodu: RakúskoZloženie: Abies alba..
Éterický olej Jedľa - šišky posilňuje imunitu, pôsobí antibakteriálne...
Cypruštek, éterický olej
3.01€
Éterický olej Cyprus posilňuje imunitu, pôsobí antisepticky a močopudne. Sťahuje cievy (lokálne), zmierňuje menštruačné krvácanie, pomáha pri nachladení a svalovom napätí. Účinný i pri kŕčových žilách a celulitíde. Upokojuje a zbavuje úzkosti. Má sviežu, balza..
Éterický olej Cyprus posilňuje imunitu, pôsobí antisepticky a močopud...
Mandarínka, éterický olej
3.05€
Éterický olej mandarínka mierni kŕče a pomáha i pri tráviacich problémoch. Uvolňuje nielen gastročrevný systém ale i svalové napätie a bolesti pri migrénach. Znižuje krvný tlak. Osvedčil sa pri celulitíde. Osviežuje, uvoľňuje a upokojuje. Pôsobí antidepresívne..
Éterický olej mandarínka mierni kŕče a pomáha i pri tráviacich problé...
Klinček, éterický olej
3.07€
Éterický olej Klinček pôsobí antisepticky a protiplesňovo. Prekrvuje, zahrieva a povzbudzuje. Tlmí bolesť tým, že má lokálne znecitlivujúce účinky. Uľavuje i pri svalovom napätí a reumatizme. Má sladkastú, silno korenenú arómu.Upozornenie: dávkovať opatrn..
Éterický olej Klinček pôsobí antisepticky a protiplesňovo. Prekrvuje,...
Saloos Bergamot, éterický olej
3.10€
Vôňa bergamotu je príjemná, svieža, pozbudzujúca a čistá. Éterický olej bergamot je príjemnou prísadou do osobných parfémov pre mužov aj pre ženy. Udržuje rovnováhu, regeneruje a pomáha pozdvihnúť melancholickú náladu a je vhodný pri depresii. P..
Vôňa bergamotu je príjemná, svieža, pozbudzujúca a čistá. É...
Bergamot - hydrofilný odličovací olej Saloos
3.18€
Popis Bergamot - hydrofilný odličovací olej Saloos Silica sa získava z kôry plodu citrusu bergamotuOdličovací olej je vhodný pre mastnú, zmiešanú a mladú pleťPôsobí antiseptickyZmierňuje prejavy aknéĽahká príjemná vôňa a výrazne povzbudzujúce účinky priaznivo ..
Popis Bergamot - hydrofilný odličovací olej Saloos Silica sa získava ...
Ľanový olej
3.23€
Účinky ľanového oleja boli známe už v starom Grécku, napríklad Hippokrates ho predpisoval pri tažkostiach so sliznicami. Má vynikajúce regeneračné účinky, pokožku zvláčňuje a zjemňuje, je vhodný na ošetrenie suchej a stvrdnutej kože. Ľanový olej ..
Účinky ľanového oleja boli známe už v starom Grécku, napríklad H...
Ricínový olej
3.23€
Ricínový olej je vhodný na suchú pokožku, pôsobí hojivo na pooperačné jazvy, pomáha odstrániť niektoré druhy bradavíc, podporuje regeneráciu pokožky.V kozmetike sa doporučuje riediť s riedšimi olejmi, napr. hroznovým. Účinné sú tiež obklady z teplého ricinového ole..
Ricínový olej je vhodný na suchú pokožku, pôsobí hojivo na pooperačné jazv...
Slnečnicový olej
3.35€
Označuje sa ako hrejivý, podporuje prekrvenie pokožky, je preto vhodný ako základný olej pre prírodné kozmetické receptúry. Bio slnečnicový olej napomáha hojeniu akné a ekzémov, má zvláčňujúce účinky, vďaka vysokému obsahu vitamínu E kožu výborné hojí a r..
Označuje sa ako hrejivý, podporuje prekrvenie pokožky, je preto vhodný ako...
Olej z kukuričných klíčkov
3.44€
Olej z kukuričných klíčkov ma regeneračné a hojivé účinky, zmäkčuje pokožku, obmedzuje tvorbu prasklín, skvele ošetruje a chráni zapálenú a aknóznu pleť.Pri vnútornom použití pôsobí preháňavo a diureticky. Vzhľadom k veľmi príjemnej chuti a obsahu koenzýmu Q 10 sa&..
Olej z kukuričných klíčkov ma regeneračné a hojivé účinky, zmäkčuje pokožk...
Argan Revital, hydrofilný odličovací olej
3.48€
Popis Argan Revital - hydrofilný odličovací olej Saloos pokožku zvláčňuje a omladzuje, dodáva jej pestovaný a vitálny vzhľadmá vysoký obsah esenciálnych mastných kyselín, antioxidantov a prírodného vitamínu Eupokojuje začervenanú a vysušenú pleťpriaznivo pôsob..
Popis Argan Revital - hydrofilný odličovací olej Saloos pokožku zvláč...
Granátové jablko, hydrofilný odličovací olej
3.48€
Hydrofilný odličovací olej zo semien granátového jablka pôsobí blahodárne na vysušenú a podráždenú pleť, chráni ju pred stratou vlhkosti a zároveň ju regeneruje. Vhodný pre ošetrenie zrelej, suchej a náročnej p..
Hydrofilný odličovací olej zo semien granátového jablka pôsobí blahod...
Lemon Tea Tree, hydrofilný odličovací olej
3.48€
Hydrofilný odličovací olej Tea tree s príjemnou citrusovou vôňou je vhodný pre mastnú, mladú a problematickú pleť. Tento produkt biokozmetiky čistí, dezinfikuje, upokojuje akné. Má antibakteriálne a antiseptické účinky. Osviežuje a pleti na..
Hydrofilný odličovací olej Tea tree s príjemnou citrusovou vôňou je v...
Levanduľa, hydrofilný odličovací olej
3.48€
Levanduľová silica ponúka všestrannú starostlivosť o všetky typy pleti. Hydrofilný odličovací olej Levanduľa pôsobí protizápalovo, upokojuje a dezinfikuje. Jemne čistí zapálenú pokožku, tíši alergické prejavy. Zrelú pleť osvieži a rozžiari. Nezamenit..
Levanduľová silica ponúka všestrannú starostlivosť o všetky typy plet...
Medovka, hydrofilný odličovací olej
3.48€
Silica tohto produktu biokozmetiky sa získava z listov medovky a pôsobí ako mierne, ale účinné tonikum. Hydrofilný odličovací olej Medovka jemne čistí pleť, je vhodný pre všetky typy pleti. Esenciálny olej z medovky rozradostňuje srdce a posilňu..
Silica tohto produktu biokozmetiky sa získava z listov medovky a...
Ružové drevo, hydrofilný odličovací olej
3.48€
Silica tohto produktu biokozmetiky je destilovaná z dreva tropického stromu Aniba Rosaedora (ružové drevo), rastúceho v Brazílii. Hydrofilný odličovací olej Ružové drevo je určený najmä pre suchú a citlivú pleť. Esenciálny olej z ..
Silica tohto produktu biokozmetiky je destilovaná z dreva tropic...
Tea tree Manuka, hydrofilný odličovací olej
3.48€
Manuka násobí účinky Tea tree, spolu tvoria pre pleť veľmi priaznivú zmes tohto hydrofilného odličovacieho oleja. Tento produkt je vhodný pre mastnú, mladú a problematickú pleť.Jemne dezinfikuje, pomáha pri akné, reguluje tvorbu kožného mazu. Zabraňuje prieniku bak..
Manuka násobí účinky Tea tree, spolu tvoria pre pleť veľmi priaznivú zmes ...
Ylang Ylang, hydrofilný odličovací olej
3.48€
Zdrojom vzácnej silice hydrofilného odličovacieho oleja ylang-ylang sú intenzívne voňajúce kvety tropického stromu kananga vonná.Odličovací olej je vhodný pre všetky typy pleti, osviežuje zrelú a unavenú pleť. Táto biokozmetika upokojuje psychiku a má afrodiziakáln..
Zdrojom vzácnej silice hydrofilného odličovacieho oleja ylang-ylang sú int...
Olivový olej
3.50€
Olivový olej je veľmi vhodný pre suchú, zapálenú, alergickú, podráždenú, poranenú či inak poškodenú pokožku.Doporučuje sa i k starostlivosti o veľmi jemnú pleť detí a batoliat. Vhodný do vlasových zábalov a balzamov. Pri vnútornom použití má olivový olej ..
Olivový olej je veľmi vhodný pre suchú, zapálenú, alergickú, podráždenú, p...
Šalvia, éterický olej
3.54€
Éterický olej z borovice má silné,svieže a ihličnaté aróma, ktoré je zároveň balzamové a drevité. Éterický olej posilňuje imunitu a pôsobí antisepticky.Je vynikajúca ak ju pridáte do výrobkov starostlivosti o pleť a vlasy napr. vo vlasovom oleji, do šampónov, kodic..
Éterický olej z borovice má silné,svieže a ihličnaté aróma, ktoré je zárov...
Levanduľa extra, éterický olej
3.59€
Kvetinovo-bylinková vôňa levandule má antifungálné, antiseptické, antidepresívne, upokojujúce, normalizujúce a harmonizujúce účinky. Pôsobí ako deodorant, harmonizuje, omladzuje, má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti a podporuje imunitný systém. Éteric..
Kvetinovo-bylinková vôňa levandule má antifungálné, antiseptické, antidepr...
Sézamový olej
3.67€
Ájurvédskou masážou, ktorá stimuluje organizmus a jeho imunitný systém, začínajú Indovia deň. Sezamový olej je vynikajúci regeneračný prostriedok. Otvára póry, čistí ich a viaže na seba toxíny a ťažké kovy, zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky. Býva sú..
Ájurvédskou masážou, ktorá stimuluje organizmus a jeho imunitný systém, za...
Geránium, éterický olej
3.68€
Éterický olej ružové geránium pôsobí antidepresívne, sedatívne, antisepticky, antidiabeticky, povzbudzuje, harmonizuje, a tiež odpudzuje hmyz. Zistilo sa, že tento éterický olej je užitočný v pri depresiách, predmenštruačného syndrómu, prob..
Éterický olej ružové geránium pôsobí antidepresívne, sedatí...
Santalové drevo, éterický olej
3.82€
Santalové drevo má hlbokú, sladkú a zmyselnú vôňu. Éterický olej santalové drevo je známy ako antiseptický, pokožku zvlhčujúci, antidepresívny prostriedok, ktorý uľahčuje vykašliavanie a teší sa povesti afrodiziaka.Prospieva suchej pokožke a zmierňuje bronchitídu, ..
Santalové drevo má hlbokú, sladkú a zmyselnú vôňu. Éterický olej santalové...
Niaouli, éterický olej
3.83€
Éterický olej Niaouli pôsobí antibakteriálne a protivírovo. Podporuje dýchací systém a uľavuje pri nachladení i reumatizme. Účinný i pri bolestiach svalov a kĺbov.Pomáha pri hojení rán, popálenín a vredov. Má sviežu, trpkú, korenenú a balzamovú arómu.Krajina pôvodu..
Éterický olej Niaouli pôsobí antibakteriálne a protivírovo. Podporuje dých...
Jojobový olej
3.85€
Z hľadiska zloženie ide vlastne o vosk, bežne je však označovaný ako olej. Patrí k najcennejším prírodným olejom. Vhodný pre každý typ pokožky. Jojobový olej udržuje prirodzenú vlhkosť pokožky, pravidelným používaním sa citlivá, suchá a podráždená pokožka..
Z hľadiska zloženie ide vlastne o vosk, bežne je však označovaný ako olej....
Rasca čierna
3.85€
Olej z rasce čiernej je vhodný pre suchú, citlivú až ľahko podráždenú pokožku tváre i celého tela.Vhodný pre masáže aj do kúpela. Obsahuje asi 1% éterického oleja. Prináša úľavu pri nadúvaní a bolení brucha u detí (do jedného roku doporučujeme pri masáži riediť s&n..
Olej z rasce čiernej je vhodný pre suchú, citlivú až ľahko podráždenú poko...
Borákový olej
3.90€
Vhodný pre starostlivosť o problematickú pokožku so sklonom k presušovaniu a praskaniu, vynikajúci na masáž tváre a celého tela. Borákový olej je taktiež vhodný pre pleť postihnutú ekzémom, psoriázou alebo alergiou. Má hojivé a regeneračné účinky, je vhod..
Vhodný pre starostlivosť o problematickú pokožku so sklonom k presušovaniu...
Ylang-ylang, éterický olej
3.94€
Ylang-ylang pôsobí proti depresiám, je afrodiziakum, má sedatívne, upokojujúce, eufóriu vyvolávajúce a antiseptické účinky. Éterický olej reguluje krvný tlak, upravuje sexuálne problémy spôsobené úzkosťou, stresom a depresie.Olej sa tiež používa pri bušení srdca, d..
Ylang-ylang pôsobí proti depresiám, je afrodiziakum, má sedatívne, upokoju...
Koriander, éterický olej
3.97€
Éterický olej Koriander má teplú, sladkú vôňu, ktorá je drevito-korenistá s jemným náznakom gáfru. Získava sa parnou destiláciou semien koriandra. Koriander sa začal používať ako obľúbený aromatický stimulant a kuchynské korenie už pred 3 000 rokmi. Spomí..
Éterický olej Koriander má teplú, sladkú vôňu, ktorá je drevito-koren...
Bio Pupalkový olej
3.98€
Bio Pupalkový olej je vhodný pre suchú, citlivú a poškodenú pokožku. Obsahuje veľmi dôležitú nenasýtenú mastnú kyselinu gama-linolenovú. Regeneruje popálenú alebo zapálenú kožu, pomáha pri hojení kožných ochorení ako je lupienka, atopický ekzém a neuroder..
Bio Pupalkový olej je vhodný pre suchú, citlivú a poškodenú poko...
Materina dúška, éterický olej
3.98€
Éterický olej Materina dúška posilňuje imunitu, pôsobí antibakteriálne, protizápalovo, protivírusovo a proti plesniam. Taktiež je tento éterický olej výborným pomocníkom pri nachladnutiu. Silne prekrvuje a zvyšuje tlak. Tlmí bolesti svalov a reumatické bolesti..
Éterický olej Materina dúška posilňuje imunitu, pôsobí antibakteriáln...
Zobrazenie 1 až 50 zo 177 (4 stránok)