BIO linka 0907 602 430

SALOOS


Pomaranč, éterický olej
1.93€
Pomaranč má pikantnú, preslnenú, jasnú, povzbudzujúcu a osviežujúcu vôňu. Prozbudzuje, veľmi vhodný pri starostlivosti o pleť, regeneruje, má antispasmoditké účinky, údržuje rovnováhu a pre niekoho je i upokojujúci.Éterický olej je vhodný aj pre použitie pri u..
Pomaranč má pikantnú, preslnenú, jasnú, povzbudzujúcu a osviežujúcu vôňu. ...
Citronela, éterický olej
2.40€
Éterický olej Citronela má ľahkú, teplú, sladkastú, citrusovú arómu. Zlepšuje náladu, povzbudzuje, osviežuje, pôsobí antisepticky, pomáha pri bolestiach hlavy, únave a vyčerpaní. Zloženie: Cymbopogon winterianus herb oil Krajina pôvodu: Ind..
Éterický olej Citronela má ľahkú, teplú, sladkastú, citrusovú arómu. ...
Litsea Cubeba, éterický olej
2.41€
Éterický olej Litsea Cubeba pôsobí antisepticky, antibakteriálne a protiplesňovo. Pomáha i pri kŕčových žilách, povzbudzuje, osviežuje a podporuje koncentráciu. Ma výraznú citrusovú arómu. Zloženie: Litsea cubeba Krajina pôvodu: Čína U..
Éterický olej Litsea Cubeba pôsobí antisepticky, antibakteriálne a pr...
Eukalyptus, éterický olej
2.60€
Éterický olej Eukalyptus posilňuje imunitu a zároveň pôsobí antibakteriálne, protivírusovo. Pomáha taktiež pri nachladení a problémoch s močovou sústavou. Znižuje horúčku, uľavuje pri svalovom napätí a bolestiach. Taktiež pomáha pri reumatizme, hojí a zoceľuje..
Éterický olej Eukalyptus posilňuje imunitu a zároveň pôsobí antibakte...
Kajeput, éterický olej
2.62€
Ěterický olej Kajeput posilňuje imunitu a pôsobí antibakteriálne. Podporuje dýchací systém, pomáha pri nachladení, napätí a bolestiach svalov. Pomáha pri chrípke, chronickom reumatizme a pomáha rozpúšťať bolesť. Prináša nám pocit tepla a harmónie. Využíva sa i..
Ěterický olej Kajeput posilňuje imunitu a pôsobí antibakteriálne. Pod...
Smrek, éterický olej
2.64€
Éterický olej Smrek má sviežu, živicovo - lesnú vôňu. Tento éterický olej posilňuje imunitu a pôsobí antisepticky. Môžete ho použiť pri reumatizme, svalovom napätí a nachladení.Pomáha pri vykašliavaní a astme. Povzbudzuje, stimuluje močový a obehový systém. Upokoju..
Éterický olej Smrek má sviežu, živicovo - lesnú vôňu. Tento éterický olej ...
Fenikel, éterický olej
2.69€
Éterický olej Fenikel pôsobí antibakteriálne, močopudne a preháňavo. Pomáha pri odkašliavaní a problémoch v klimaktériu. Veľmi vhodný pri nachladení, nadúvaní, žalúdočnej nevoľnosti a celulitíde. Má sladkú korenenú arómu, podobnú anízu.Upozornenie: dávkov..
Éterický olej Fenikel pôsobí antibakteriálne, močopudne a preháňavo. ...
Grep, éterický olej
2.74€
Grep je radostný, povzbudzujúci, čistý a euforický éterický olej. Prečisťuje, ozdravuje a stimuluje lymfatický systém. Pomáha udržovať v rovnováhe chuť k jedlu, je užitočný v boji s obezitou. Prispieva k emocionálnej rovnováhe a je vhodný pri rýchlych zmenách ..
Grep je radostný, povzbudzujúci, čistý a euforický éterický olej. Pre...
Borovica, éterický olej
2.81€
Éterický olej z borovice má silné,svieže a ihličnaté aróma, ktoré je zároveň balzamové a drevité. Éterický olej posilňuje imunitu a pôsobí antisepticky. Má protizápalové účinky a preto pomáha i pri nachladení. Zmierňuje problémy s močovým systémom, uvoľňuje kŕ..
Éterický olej z borovice má silné,svieže a ihličnaté aróma, ktoré je ...
Mäta prieporná, éterický olej
2.82€
Éterický olej mäta prieporná má prenikavú a štipľavú vôňu, ktorú cítite na jazyku i v nose. Pred použitím ju vždycky musíte zriediť so základným olejom. Éterický olej je silný, ostrý a neodbytný. Povzbudzuje, omladzuje, čistí, osviežuje, pôsobí antes..
Éterický olej mäta prieporná má prenikavú a štipľavú vôňu, ktorú cíti...
Rozmarín, éterický olej
2.82€
Éterický olej rozmarín je tradične spájaný s pamäťou a cení sa aj pre svoje konzervačné vlastnosti. Má analgetické, antiseptické, regulačné, antispasmodické a adstrigetné účinky a podporuje cirkuláciu, stimuluje mozgovú činnosť, výborne funguje proti bolestiam hlav..
Éterický olej rozmarín je tradične spájaný s pamäťou a cení sa aj pre svoj...
Lavandin, éterický olej
2.88€
Éterický olej Lavandin je olej získaný parnou destiláciou z hybridov levanduľe, vyšľachtených okolo r. 1900. Oproti klasickej levanduli má trochu inú vôňu a účinky, ktoré získala po svojich materských rastlinách Lavandula lifolia a Lavandula angustifolia. Vďaka nim..
Éterický olej Lavandin je olej získaný parnou destiláciou z hybridov levan...
Saloos Aníz, éterický olej 10 ml
2.88€
Éterický olej Aníz hviezdicový (Illicium verum fruit oil) pôsobí antisepticky, pomáha pri nachladení, uľavuje pri plynatosti.Upokojuje a považuje sa za afrodiziakum. Má typické anízové, korenené a teplé aróma.Krajina pôvodu: Ćína ..
Éterický olej Aníz hviezdicový (Illicium verum fruit oil) pôsobí anti...
Medovka citronelová, éterický olej
2.89€
Éterický olej Medovka pôsobí antisepticky a podporuje trávenie, uvoľňuje žalúdočné kŕče. Určite je tou správnou voľbou pri bolestiach hlavy, únave a vyčerpaní. Upokojí a zároveň povzbudzuje. Používa sa pri depresiách, stavoch úzkosti a šoku. Ide o éterický ole..
Éterický olej Medovka pôsobí antisepticky a podporuje trávenie, uvoľň...
Jedľa - šišky, éterický olej
2.99€
Éterický olej Jedľa - šišky posilňuje imunitu, pôsobí antibakteriálne, protivírusovo a protizápalovo. Pomáha pri nachladnutí, svalovom napätí, reumatizme a dne. Má sviežu, trpkú, balzamovú a drevitú arómu.Krajina pôvodu: RakúskoZloženie: Abies albado..
Éterický olej Jedľa - šišky posilňuje imunitu, pôsobí antibakteriálne...
Cypruštek, éterický olej
3.01€
Éterický olej Cyprus posilňuje imunitu, pôsobí antisepticky a močopudne. Sťahuje cievy (lokálne), zmierňuje menštruačné krvácanie, pomáha pri nachladení a svalovom napätí. Účinný i pri kŕčových žilách a celulitíde. Upokojuje a zbavuje úzkosti. Má sviežu, balza..
Éterický olej Cyprus posilňuje imunitu, pôsobí antisepticky a močopud...
Mandarínka, éterický olej
3.05€
Éterický olej mandarínka mierni kŕče a pomáha i pri tráviacich problémoch. Uvolňuje nielen gastročrevný systém ale i svalové napätie a bolesti pri migrénach. Znižuje krvný tlak. Osvedčil sa pri celulitíde. Osviežuje, uvoľňuje a upokojuje. Pôsobí antidepresívne..
Éterický olej mandarínka mierni kŕče a pomáha i pri tráviacich problé...
Klinček, éterický olej
3.07€
Éterický olej Klinček pôsobí antisepticky a protiplesňovo. Prekrvuje, zahrieva a povzbudzuje. Tlmí bolesť tým, že má lokálne znecitlivujúce účinky. Uľavuje i pri svalovom napätí a reumatizme. Má sladkastú, silno korenenú arómu.Upozornenie: dávkovať opatrn..
Éterický olej Klinček pôsobí antisepticky a protiplesňovo. Prekrvuje,...
Saloos Bergamot, éterický olej
3.10€
Vôňa bergamotu je príjemná, svieža, pozbudzujúca a čistá. Éterický olej bergamot je príjemnou prísadou do osobných parfémov pre mužov aj pre ženy. Udržuje rovnováhu, regeneruje a pomáha pozdvihnúť melancholickú náladu a je vhodný pri depresii. P..
Vôňa bergamotu je príjemná, svieža, pozbudzujúca a čistá. É...
Bergamot - hydrofilný odličovací olej Saloos
3.18€
Popis Bergamot - hydrofilný odličovací olej Saloos Silica sa získava z kôry plodu citrusu bergamotuOdličovací olej je vhodný pre mastnú, zmiešanú a mladú pleťPôsobí antiseptickyZmierňuje prejavy aknéĽahká príjemná vôňa a výrazne povzbudzujúce účinky priaznivo ..
Popis Bergamot - hydrofilný odličovací olej Saloos Silica sa získava ...
Ľanový olej
3.23€
Účinky ľanového oleja boli známe už v starom Grécku, napríklad Hippokrates ho predpisoval pri tažkostiach so sliznicami. Má vynikajúce regeneračné účinky, pokožku zvláčňuje a zjemňuje, je vhodný na ošetrenie suchej a stvrdnutej kože. Ľanový olej ..
Účinky ľanového oleja boli známe už v starom Grécku, napríklad H...
Ricínový olej
3.23€
Ricínový olej je vhodný na suchú pokožku, pôsobí hojivo na pooperačné jazvy, pomáha odstrániť niektoré druhy bradavíc, podporuje regeneráciu pokožky.V kozmetike sa doporučuje riediť s riedšimi olejmi, napr. hroznovým. Účinné sú tiež obklady z teplého ricinového ole..
Ricínový olej je vhodný na suchú pokožku, pôsobí hojivo na pooperačné jazv...
Olej z kukuričných klíčkov
3.44€
Olej z kukuričných klíčkov ma regeneračné a hojivé účinky, zmäkčuje pokožku, obmedzuje tvorbu prasklín, skvele ošetruje a chráni zapálenú a aknóznu pleť.Pri vnútornom použití pôsobí preháňavo a diureticky. Vzhľadom k veľmi príjemnej chuti a obsahu koenzýmu Q 10 sa&..
Olej z kukuričných klíčkov ma regeneračné a hojivé účinky, zmäkčuje pokožk...
Granátové jablko, hydrofilný odličovací olej
3.48€
Hydrofilný odličovací olej zo semien granátového jablka pôsobí blahodárne na vysušenú a podráždenú pleť, chráni ju pred stratou vlhkosti a zároveň ju regeneruje. Vhodný pre ošetrenie zrelej, suchej a náročnej p..
Hydrofilný odličovací olej zo semien granátového jablka pôsobí blahod...
Lemon Tea Tree, hydrofilný odličovací olej
3.48€
Hydrofilný odličovací olej Tea tree s príjemnou citrusovou vôňou je vhodný pre mastnú, mladú a problematickú pleť. Tento produkt biokozmetiky čistí, dezinfikuje, upokojuje akné. Má antibakteriálne a antiseptické účinky. Osviežuje a pleti na..
Hydrofilný odličovací olej Tea tree s príjemnou citrusovou vôňou je v...
Levanduľa, hydrofilný odličovací olej
3.48€
Levanduľová silica ponúka všestrannú starostlivosť o všetky typy pleti. Hydrofilný odličovací olej Levanduľa pôsobí protizápalovo, upokojuje a dezinfikuje. Jemne čistí zapálenú pokožku, tíši alergické prejavy. Zrelú pleť osvieži a rozžiari. Nezamenit..
Levanduľová silica ponúka všestrannú starostlivosť o všetky typy plet...
Medovka, hydrofilný odličovací olej
3.48€
Silica tohto produktu biokozmetiky sa získava z listov medovky a pôsobí ako mierne, ale účinné tonikum. Hydrofilný odličovací olej Medovka jemne čistí pleť, je vhodný pre všetky typy pleti. Esenciálny olej z medovky rozradostňuje srdce a posilňu..
Silica tohto produktu biokozmetiky sa získava z listov medovky a...
Ružové drevo, hydrofilný odličovací olej
3.48€
Silica tohto produktu biokozmetiky je destilovaná z dreva tropického stromu Aniba Rosaedora (ružové drevo), rastúceho v Brazílii. Hydrofilný odličovací olej Ružové drevo je určený najmä pre suchú a citlivú pleť. Esenciálny olej z ..
Silica tohto produktu biokozmetiky je destilovaná z dreva tropic...
Olivový olej
3.50€
Olivový olej je veľmi vhodný pre suchú, zapálenú, alergickú, podráždenú, poranenú či inak poškodenú pokožku.Doporučuje sa i k starostlivosti o veľmi jemnú pleť detí a batoliat. Vhodný do vlasových zábalov a balzamov. Pri vnútornom použití má olivový olej ..
Olivový olej je veľmi vhodný pre suchú, zapálenú, alergickú, podráždenú, p...
Šalvia, éterický olej
3.54€
Éterický olej z borovice má silné,svieže a ihličnaté aróma, ktoré je zároveň balzamové a drevité. Éterický olej posilňuje imunitu a pôsobí antisepticky.Je vynikajúca ak ju pridáte do výrobkov starostlivosti o pleť a vlasy napr. vo vlasovom oleji, do šampónov, kodic..
Éterický olej z borovice má silné,svieže a ihličnaté aróma, ktoré je zárov...
Levanduľa extra, éterický olej
3.59€
Kvetinovo-bylinková vôňa levandule má antifungálné, antiseptické, antidepresívne, upokojujúce, normalizujúce a harmonizujúce účinky. Pôsobí ako deodorant, harmonizuje, omladzuje, má protizápalové a antibakteriálne vlastnosti a podporuje imunitný systém. Éteric..
Kvetinovo-bylinková vôňa levandule má antifungálné, antiseptické, antidepr...
Sézamový olej
3.67€
Ájurvédskou masážou, ktorá stimuluje organizmus a jeho imunitný systém, začínajú Indovia deň. Sezamový olej je vynikajúci regeneračný prostriedok. Otvára póry, čistí ich a viaže na seba toxíny a ťažké kovy, zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky. Býva sú..
Ájurvédskou masážou, ktorá stimuluje organizmus a jeho imunitný systém, za...
Santalové drevo, éterický olej
3.82€
Santalové drevo má hlbokú, sladkú a zmyselnú vôňu. Éterický olej santalové drevo je známy ako antiseptický, pokožku zvlhčujúci, antidepresívny prostriedok, ktorý uľahčuje vykašliavanie a teší sa povesti afrodiziaka.Prospieva suchej pokožke a zmierňuje bronchitídu, ..
Santalové drevo má hlbokú, sladkú a zmyselnú vôňu. Éterický olej santalové...
Jojobový olej
3.85€
Z hľadiska zloženie ide vlastne o vosk, bežne je však označovaný ako olej. Patrí k najcennejším prírodným olejom. Vhodný pre každý typ pokožky. Jojobový olej udržuje prirodzenú vlhkosť pokožky, pravidelným používaním sa citlivá, suchá a podráždená pokožka..
Z hľadiska zloženie ide vlastne o vosk, bežne je však označovaný ako olej....
Rasca čierna
3.85€
Olej z rasce čiernej je vhodný pre suchú, citlivú až ľahko podráždenú pokožku tváre i celého tela.Vhodný pre masáže aj do kúpela. Obsahuje asi 1% éterického oleja. Prináša úľavu pri nadúvaní a bolení brucha u detí (do jedného roku doporučujeme pri masáži riediť s&n..
Olej z rasce čiernej je vhodný pre suchú, citlivú až ľahko podráždenú poko...
Borákový olej
3.90€
Vhodný pre starostlivosť o problematickú pokožku so sklonom k presušovaniu a praskaniu, vynikajúci na masáž tváre a celého tela. Borákový olej je taktiež vhodný pre pleť postihnutú ekzémom, psoriázou alebo alergiou. Má hojivé a regeneračné účinky, je vhod..
Vhodný pre starostlivosť o problematickú pokožku so sklonom k presušovaniu...
Koriander, éterický olej
3.97€
Éterický olej Koriander má teplú, sladkú vôňu, ktorá je drevito-korenistá s jemným náznakom gáfru. Získava sa parnou destiláciou semien koriandra. Koriander sa začal používať ako obľúbený aromatický stimulant a kuchynské korenie už pred 3 000 rokmi. Spomí..
Éterický olej Koriander má teplú, sladkú vôňu, ktorá je drevito-koren...
Bio Pupalkový olej
3.98€
Bio Pupalkový olej je vhodný pre suchú, citlivú a poškodenú pokožku. Obsahuje veľmi dôležitú nenasýtenú mastnú kyselinu gama-linolenovú. Regeneruje popálenú alebo zapálenú kožu, pomáha pri hojení kožných ochorení ako je lupienka, atopický ekzém a neuroder..
Bio Pupalkový olej je vhodný pre suchú, citlivú a poškodenú poko...
Materina dúška, éterický olej
3.98€
Éterický olej Materina dúška posilňuje imunitu, pôsobí antibakteriálne, protizápalovo, protivírusovo a proti plesniam. Taktiež je tento éterický olej výborným pomocníkom pri nachladnutiu. Silne prekrvuje a zvyšuje tlak. Tlmí bolesti svalov a reumatické bolesti..
Éterický olej Materina dúška posilňuje imunitu, pôsobí antibakteriáln...
Prvý zúbok
3.99€
Detský olej Prvý zúbok v BIO kvalite s čistým prírodným zložením.   Základom je mandľový a olivový olej spolu s esenciálnymi olejmi z levandule a rumančeku rímskeho. Pohodu bábätka zvýši tiež nežná bylinková vôňa. Vďaka tomuto zloženiu dokáže uk..
Detský olej Prvý zúbok v BIO kvalite s čistým prírodným zložením.  &n...
Bio aróma Antistres roll-on,  9 ml
4.02€
Uvoľňujúca bio aróma Antistres. Prvotriedne kvalitný roll-on poskytne upokojenie pri strese a navodí pocit pokoja. Odbúravajúci psychické napätie, vyčerpanie , stres a podráždenosť. Harmonicky ladená kompozícia z bio jojobového oleja a..
Uvoľňujúca bio aróma Antistres. Prvotriedne kvalitný roll-o...
Bio aróma Na cesty roll-on, 9 ml
4.02€
Osviežujúca bio aróma Na cesty v prevedení roll-on poskytne pocit sviežosti. Pomáha prekonať nevoľnosť a únavu, je nepostrádateľný pri cestovaní na osvieženie tela i ducha. Obsiahnuté čisté prírodné éterické oleje z grepu ,mäty a ďalši..
Osviežujúca bio aróma Na cesty v prevedení roll-on pos...
Bio aróma Sladký spánok roll-on, 9 ml
4.02€
Upokojujúca bio aróma Sladké spanie v prevedení roll-on pre pocit relaxu a pokoja. Relaxačný, prírodný, na uvoľnenie po náročnom pracovnom dni, na navodenie kľudného spánku a príjemných snov. Jedinečná kompozícia z bio jojobového oleja ..
Upokojujúca bio aróma Sladké spanie v prevedení roll-on&nbs...
Bio aróma Tea Tree roll-on, 9 ml
4.02€
Hojivá bio aróma Tea Tree v prevedení roll-on. Praktický a veľmi užitočný, z bio jojobového oleja a s vysokým obsahom antiseptického éterického oleja Tea Tree pre široké využitie.Účinne ošetruje problematickú, zapálenú a aknó..
Hojivá bio aróma Tea Tree v prevedení roll-on. Praktický a ...
Bio aróma Vitalita roll-on, 9 ml
4.02€
Povzbudzujúca bio aróma Vitalita v prevedení roll-on. Jeho svieža vôňa naplní vašu myseľ optimizmom a dobrou náladou, ktorá vás bude sprevádzať po celý deň. Vyvážená kombinácia bio jojobového oleja a osviežujúcich citrusových esencií grepu,..
Povzbudzujúca bio aróma Vitalita v prevedení roll-on. Jeho ...
Makadamiový olej
4.04€
Makadamiový olej je výborný najmä k masážam. Býva dôležitou súčasťou najkvalitnejších základných masážnych zmesí. V kozmetickej starostlivosti hraje prvoradú úlohu nakoľko obsahuje vitamíny A, B, E a ochranný UV-faktor 3 až 4. Má skveléregeneračné účinky,..
Makadamiový olej je výborný najmä k masážam. Býva dôležitou súčasťou ...
Jalovec, éterický olej
4.08€
Vôňa Jalovca prečistí myseľ, pôsobí antisepticky, adstrigentne, močopudne, očistne a detoxikačne, má tonizujúce, antispasmodické a protireumatické vlastnosti. Zabraňuje výskytu parazitov. Jalovcový éterický olej má pozitívny dopad na starostlivosť o pleť,..
Vôňa Jalovca prečistí myseľ, pôsobí antisepticky, adstrigentne, močopudne,...
Marhuľový olej
4.18€
Marhuľový olej lisovaný za studena je vhodný pre starostlivosť o pleť a masáže, vhodný pre všetky typy pokožky. Vynikajúci je najmä pre starostlivosť o jemnú, veľmi citlivú pleť a detskú pokožku - pre bábätká a malé deti. Má zvláčňujúce a vysoko regeneračné úč..
Marhuľový olej lisovaný za studena je vhodný pre starostlivosť o pleť...
Saloos Bazalka, éterický olej
4.21€
Éterický olej Bazalka (Ocimum basilicum oil) sa osvedčuje pri dýchacích ťažkostiach, pri žaludočných problémoch,nevoľnosti, podporuje imunitu a trávenie. Zlepšuje cirkuláciu krvi, upokojuje a zároveň povzbudzuje. Vô..
Éterický olej Bazalka (Ocimum basilicum oil) sa osvedčuje pri dý...
Neutrálny, telový a pleťový masážny olej
4.22€
Táto vyvážená kombinácia rastlinných olejov lisovaných za studena slúži ako základ pre zmes s esenciálnymi olejmi, čím môžete vytvoriť vlastnú kompozíciu - svoj "osobný" olej. Možno ho však použiť aj bez prísad ako plnohodnotný masážny olej so všetkými priaznivými ..
Táto vyvážená kombinácia rastlinných olejov lisovaných za studena slúži ak...
Zobrazenie 1 až 50 zo 139 (3 stránok)