BIO linka 0907 602 430

Rinatura


Olej sójový BIO 250ml
2.40€
Charakteristika: Sójový olej je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, má zo všetkých olejov najvyššie množstvo prírodného lecitínu, obsahuje aj veľa omega 3 mastnej kyseliny, ale obsahuje aj vitamín E. Je ideálny preto, že neobsahuje nijaké sacharidy. Te..
Charakteristika: Sójový olej je bohatý na nenasýtené mastné kyseliny, m...
Omáčka studená- Brusnicová 330g
3.00€
Jemná tradičná ovocná omáčka. Vynikajúca príloha k zverine, hovädziemu, kačke, paštétam, či k teplej šunke. Tip pre vegetariánov! Veľmi vhodné k teplým syrovým jedlám alebo ako studená príloha k hermelínu a plesňovým syrom s modrou plesňou.Zloženie: voda, víno, bru..
Jemná tradičná ovocná omáčka. Vynikajúca príloha k zverine, hovädziemu, ka...
Sirup agávový BIO 250ml/350g
3.90€
Sirup z agáve je vhodným sladidlom pre ľudí s nadváhou a pri redukčných diétach vďaka vysokému obsahu fruktózy. Fruktóza je sladšia ako repný cukor, a preto dosiahneme rovnakú sladkosť pokrmov s polovicou kalórií.Nestimuluje pankreas k vylučovaniu inzulínu tak ako ..
Sirup z agáve je vhodným sladidlom pre ľudí s nadváhou a pri redukčných di...
Olej sezamový BIO 500ml - lisovaný za studena
7.30€
Vhodný do studenej aj teplej kuchyne. Nie je veľmi vhodný na vyprážanie.Zloženie: Bio sezamový olej* (* Pochádza z ekol. poľnohospodárstva    dodavtel.:HAPPYLIFE s. r. o. Nádražná 34/A (Areál SKK Real) 900 28  IVANKA PRI DUNAJI..
Vhodný do studenej aj teplej kuchyne. Nie je veľmi vhodný na vyprážanie.Zl...
Zobrazenie 1 až 4 zo 4 (1 stránok)