BIO linka 0907 602 430

Rakytníkový vitalizujúci olej 100 ml

15.96€
  • Výrobca: Weleda
  • Kód produktu: 53-94-1544
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Rakytníkový vitalizujúci olej 100 ml

Ľahký sezamový olej a na vitamíny a nenasýtené kyseliny bohatý rakytníkový olej vytvárajú kompozíciu so schopnosťou podporovať látkovú výmenu pokožky, pomáhať pri tvorbe vlastného ochranného filmu a regulovať rovnováhu pleti. Aj preťažená a poškodená pokožka získa životnú silu, citeľnú hladkosť a viditeľne sa regeneruje, po miernom poškodení slnením rýchlo získa späť zdravú rovnováhu. Vhodný je tiež na podporu vyhojenia jazvičiek po akné. Stačí pravidelne po kúpeli alebo sprche rozotrieť malé množstvo oleja v dlaniach a naniesť na vlhkú pokožku.

 

Zloženie (úplná deklarácia): 
sezamový a rakytníkový olej, zmes prírodných éterických olejov


Hľadáte hodnotný a praktický darček pre nežné pohlavie?

Brezový olej na celulitídu, ktorý získal pred pár rokmi v silnej konkurencii v hodnotení nemeckého öko-testu druhé miesto (prvé nebolo udelené) je tip číslo 1, obľúbený upokojujúci levanduľový olej tip číslo 2, fantastickým rakytníkovým, granátovo-jablkovým či citrusovým olejom tiež získate body človeka, ktorý sa vyzná... Alebo zvoľte telové mlieka pre partnera či celú rodinu - osviežujúce s vôňou citrusov, rakytníkové s vôňou pomarančov, granátovo-jablkové voňajúce jemne santalovým Orientom alebo jednoducho ružové...

 

Polistujte a vychutnajte si vône a účinky prírody s masážou či bez nej, po sprche alebo kúpeli na celom tele! :)


 

 

 

Výrobok je certifikovaný ako organická (bio) prírodná kozmetika podľa kritérií NaTrue.

Rakytníkový vitalizujúci olej 100 ml

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.