BIO linka 0907 602 430

Pšeničný šampón proti lupinám 190 ml

9.96€
  • Výrobca: Weleda
  • Kód produktu: 52-68-1518
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Pšeničný šampón proti lupinám 190 ml

Lupiny  nepríjemný dôsledok pokožky hlavyktorej chýba rovnováhaMôže byť vysušenáale vy máte pocitže sa vlasynadmerne mastiaV prvom rade je potrebné pokožke navrátiť rovnováhuŠampón Weleda proti lupinám využívavyvažujúce schopnosti oleja z pšeničných klíčkov na obnovu a regeneráciu normálnych funkcií zdravej pokožky vlasov.Olej z pšeničných klíčkov umožňuje ošetrovať pokožku odlupujúcu sa v šupinkách a lupiny bez podráždenia.

Šampón s olejom z pšeničných klíčkov a hodnotných výťažkov z listnatca tŕnitého, fialky a BIO šalvie obmedzuje
tvorbu lupín, podporuje zdravú pokožku hlavy a vyživuje vlasy. Má príjemnú osviežujúcu vôňu. Je dermatologicky testovaný.

Bez látok na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy. Bez obsahu silikónu.

 

Zloženie (úplná deklarácia): 

voda, cocoyl glutamát disodný, coco-glukozid citrát disodný, sodné soli aminokyselin ovsa, alkohol, glycerín, zmes silíc (parfum)*, xantánová guma, pšeničný olej, glyceryl kaprylát, lauroyl laktát sodný, sodný PCA (sodná soľ kyseliny pyrrolidin uhličitej), extrakt z listov šalvie, extrakt z koreňa listnatca tŕnitého, extrakt fialky trojfarebnej, kyselina mliečna, cocoyl glutamát sodný, laureát cukrózy, PCA glyceryl oleát, arginín, fytát sodný, limonén*, linalool*, geraniol*, kumarín*

*prírodné éterické oleje     


Prípravky starostlivosti o vlasy Weleda obnovujú a harmonizujú prirodzené funkcie vlasov a pokožky hlavy.

Ich základom sú cukrové tenzidy obohatené o rastlinné výťažky z obilnín - pšenice, prosa a ovsa - zlepšujúce štruktúru vlasov, podporujúce prekrvenie a metabolizmus pokožky hlavy.

Podporujú výživu korienkov vlasov, dodávajú im časť stavebného materiálu, pšeničný šampón súčasne pôsobí i proti nadmernej tvorbe lupín.

Skupinu vlasovej kozmetiky dopĺňajú kondicionér a regeneračná kúra s ovsenými výťažkami spolu s rozmarínovým vlasovým tonikom používaným ako vlasová voda.      

 

 

 

Výrobok je certifikovaný ako prírodná kozmetika podľa kritérií NaTrue.

Pšeničný šampón proti lupinám 190 ml

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.