BIO linka 0907 602 430

Prírodné farby na vlasy

Prírodné farby na vlasy
Acajou Henna Powder, Henné Color 100g - Mahagónová
5.90€
Acajou Henna Powder je francúzska prášková rastlinná regeneračná farba na vlasy vhodná pre tmavé blond, svetlé gaštanové, tmavé gaštanové, hnedé až čierne vlasy taktiež na šedivé a prešedivené. Používa sa používa aj v zmesi s inými rastlinnými vlasov..
Acajou Henna Powder je francúzska prášková rastlinná regeneračná farb...
Auburn Henna Powder, Henné Color 100g - Bordová
5.90€
Francúzska prášková rastlinná regeneračná henna farba na vlasy vhodná pre svetlohnedé až čierne vlasy, tiež na vlasy šedivé a prešedivelé. Používa sa aj v zmesi s inými rastlinnými vlasovými farbivami ako henna v iných odtieňoch, indigo, orech, ..
Francúzska prášková rastlinná regeneračná henna farba na vlasy v...
Blond Doré Henna Powder, Henné Color 100g - Blond zlatá
5.90€
Blond Doré Henna Powder je francúzska prášková rastlinná regeneračná farba na vlasy vhodná pre blond až svetlohnedé vlasy, tiež na vlasy šedivé a prešedivelé. Používa sa aj v zmesi s inými rastlinnými vlasovými farbivami ako henna v iných odtieňoch, ..
Blond Doré Henna Powder je francúzska prášková rastlinná regeneračná ...
Brun Henna Powder, Henné Color 100g - Hnedá
5.90€
Francúzska prášková rastlinná regeneračná hnedá henna farba na vlasy vhodná pre svetlohnedé až čierne vlasy, tiež na vlasy šedivé a prešedivelé. Používa sa aj v zmesi s inými rastlinnými vlasovými farbivami ako henna v iných odtieňoch, indigo, o..
Francúzska prášková rastlinná regeneračná hnedá henna farba na vlasy&...
Chatain Henna Powder, Henné Color 100g - Gaštanová
5.90€
Chatain Henna Powder je francúzska prášková rastlinná regeneračná farba na vlasy vhodná pre svetlohnedé až čierne vlasy, tiež na vlasy šedivé a prešedivelé. Používa sa aj v zmesi s inými rastlinnými vlasovými farbivami ako henna v iných odtieňoc..
Chatain Henna Powder je francúzska prášková rastlinná regeneračná far...
Cuivré Henna Powder, Henné Color 100 g - Medená
5.90€
Francúzska prášková rastlinná regeneračná medená henna farba na vlasy vhodná pre blond až čierne vlasy, tiež na vlasy šedivé a prešedivelé. Používa sa aj v zmesi s inými rastlinnými vlasovými farbivami ako henna v iných odtieňoch, indigo, o..
Francúzska prášková rastlinná regeneračná medená henna farba na vlasy...
Henna BAQ
6.00€
Listy henny sa na severe Ghany tradične používajú na farbenie tela a vlasov.Henna (Lawsonia Inermis)BAQ (Body Art Quality).Listy henny sa na severe Ghany tradične používajú na farbenie tela a vlasov. Henna pomáha posilňovať vlasy, ktoré sa stavajú hu..
Listy henny sa na severe Ghany tradične používajú na farbenie tela a vlaso...
Acajou, tonizujúca a vyživujúca maska, farba mahagónová, 150 ml
6.70€
Acajou, tónovacia a výživná maska zn. Henné Color má dvojaký efekt:-vďaka prírodnému komplexu aktivačných látok osvieži farbu vašich vlasov:rastlinný olej bio Karité (Bambucké maslo) – dodá oslabeným vlasom potrebnú výživu a ..
Acajou, tónovacia a výživná maska zn. Henné Color má dvojaký efekt:-v...
Auburn Henna Créme, 90 ml - Bordová
6.70€
Vlasová krémová tónovacia henna farba na vlasy, v bordovom odtieni vhodná pre svetlohnedé, hnedé, tmavohnedé a čierne vlasy.Zvyšuje a zvýrazňuje prirodzenú zafarbenie vašich vlasov a zároveň im dodáva jemnosť, zväčšuje objem a zvyšuje ich lesk. Vhodné na vlasy..
Vlasová krémová tónovacia henna farba na vlasy, v bordovom odtieni vh...
Blond Cuivré Doré Henna Créme 90 ml - Medenozlatá Blond
6.70€
Vlasová krémová tónovacia henna farba na vlasy, v medenozlatom blond odtieni vhodná pre svetlé blond, tmavé blond, svetlogaštanové a tmavogaštanové vlasy.Zvyšuje a zvýrazňuje prirodzenú zafarbenie vašich vlasov a zároveň im dodáva jemnosť, zväčšuje objem a zvy..
Vlasová krémová tónovacia henna farba na vlasy, v medenozlatom blond ...
Blond Doré Henna Créme, 90 ml - Zlatá Blond
6.70€
Vlasová krémová tónovacia henna farba na vlasy v zlatom blond odtieni vhodná pre svetlé blond vlasy.Zvyšuje a zvýrazňuje prirodzenú zafarbenie vašich vlasov a zároveň im dodáva jemnosť, zväčšuje objem a zvyšuje ich lesk.Krémová henna farba je vhodná ..
Vlasová krémová tónovacia henna farba na vlasy v zlatom blond od...
Bordeaux Henna Créme, 90 ml - Tmavočervená
6.70€
Vlasová krémová tónovacia henna farba na vlasy, v tmavočervenom odtieni vhodná pre vlasy svetlé blond, tmavé blond, svetlé gaštanové, tmavé gaštanové, hnedé, a čierne vlasy.Zvyšuje a zvýrazňuje prirodzenú zafarbenie vašich vlasov a zároveň im dodáva jemnosť, z..
Vlasová krémová tónovacia henna farba na vlasy, v tmavočervenom odtie...
Brun Henna Créme, 90 ml - Hnedá
6.70€
Brun Henna Créme je vlasová krémová tónovacia henna farba v hnedom odtieni vhodná pre svetlohnedé, tmavohnedé a čierne vlasy.Hnedá henna farba na vlasy zvyšuje a zvýrazňuje prirodzenú zafarbenie vašich vlasov a zároveň im dodáva jemnosť, zväčšuj..
Brun Henna Créme je vlasová krémová tónovacia henna farba v...
Chatain Clair Cendré Henna Créme 90 ml - Popolavogaštanová
6.70€
Vlasová krémová tónovacia henna farba na vlasy, v popolavogaštanovom odtieni vhodná pre svetlogaštanové, tmavogaštanové, hnedé a čierne vlasy.Zvyšuje a zvýrazňuje prirodzenú zafarbenie vašich vlasov a zároveň im dodáva jemnosť, zväčšuje objem a zvyšuje ich les..
Vlasová krémová tónovacia henna farba na vlasy, v popolavogaštanovom ...
Chatain Doré Henna Créme, 90 ml - Zlatogaštanová
6.70€
Vlasová krémová tónovacia farba Chatain Doré Henna Créme v zlatohnedom odtieni vhodná pre tmavé blond a svetlohnedé vlasy.Henna farba na vlasy zvyšuje a zvýrazňuje prirodzenú zafarbenie vašich vlasov a zároveň im dodáva jemnosť, zväčšuje objem a zvyš..
Vlasová krémová tónovacia farba Chatain Doré Henna Créme v zlato...
Chatain Foncé Henna Créme, 90 ml - Tmavogaštanová
6.70€
Vlasová krémová tónovacia farba Chatain Foncé Henna Créme v tmavogaštanovom odtieni vhodná pre tmavé blond, svetlohnedé vlasy, svetlé gaštanové a tmavé gaštanové vlasy.Henna farba na vlasy zvyšuje a zvýrazňuje prirodzenú zafarbenie vašich vlasov a zá..
Vlasová krémová tónovacia farba Chatain Foncé Henna Créme v tmav...
Chocolat Henna Créme, 90 ml - Čokoládová
6.70€
Vlasová krémová tónovacia henna farba na vlasy, v čokoládovom odtieni vhodná pre vlasy svetlé blond, tmavé blond, svetlé gaštanové, tmavé gaštanové, hnedé, a čierne vlasy.Zvyšuje a zvýrazňuje prirodzenú zafarbenie vašich vlasov a zároveň im dodáva jemnosť, zvä..
Vlasová krémová tónovacia henna farba na vlasy, v čokoládovom odtieni...
Cuivre Henna Créme, 90 ml - Medená
6.70€
Cuivre Henna Créme - medená - je vlasová krémová tónovacia farba v medenom odtieni vhodná pre tmavé blond a svetlohnedé vlasy.Krémová henna farba na vlasy zvyšuje a zvýrazňuje prirodzenú zafarbenie vašich vlasov a zároveň im dodáva jemnosť, zväč..
Cuivre Henna Créme - medená - je vlasová krémová tónovacia ...
Noir Henna Créme, 90 ml - Čierna
6.70€
Noir Henna Créme je vlasová krémová tónovacia henna farba v čiernom odtieni vhodná pre hnedé, tmavohnedé a čierne vlasy.Krémová henna farba na vlasy zvyšuje a zvýrazňuje prirodzenú zafarbenie vašich vlasov a zároveň im dodáva jemnosť, zväčš..
Noir Henna Créme je vlasová krémová tónovacia henna farba v...
Noir Henna Powder, Henné Color 100g - Čierna
6.70€
Noir Henna Créme je vlasová krémová tónovacia henna farba v čiernom odtieni vhodná pre hnedé, tmavohnedé a čierne vlasy.Krémová henna farba na vlasy zvyšuje a zvýrazňuje prirodzenú zafarbenie vašich vlasov a zároveň im dodáva jemnosť, zväčš..
Noir Henna Créme je vlasová krémová tónovacia henna farba v...
Indigo powder 100g
6.95€
Indigo je rastlina, ktorá obsahuje modré farbivo. V šatníku pravdepodobne máte šatstvo, ktoré bolo zafarbené týmto farbivom ako napríklad tmavomodré džínsy.Indigo sa používa na farbenie vlasov samostatne alebo v kombinácii s hennou už približne 4000 rokov. V 19. a ..
Indigo je rastlina, ktorá obsahuje modré farbivo. V šatníku pravdepodobne ...
Zobrazenie 1 až 21 zo 21 (1 stránok)