BIO linka 0907 602 430

RAW BIO
Tyčinka LifeBar brazilská BIO 47g
1.30€
Obsahujú širokú škálu vitamínov, minerálov a esenciálnych živín.Sú vyrábané len z celistvých rastlinných ingrediencií najvyššej kvality spracovávaných pri nízkej teplote, bez obsahu rafinovaných cukrov, sladov, umelých sladidiel, extrudátov, škrobov, stužených tuko..
Obsahujú širokú škálu vitamínov, minerálov a esenciálnych živín.Sú vyrában...
Tyčinka LifeBar čerešňová BIO 47g
1.30€
Tyčinky sú skvelým zdrojom energie a vitality pre akúkoľvek príležitosť, či už na cestu do školy či do kancelárie alebo pred športovým zápasom.Sú vyrábané len z celistvých rastlinných ingrediencií najvyššej kvality spracovávaných pri nízkej teplote, Lifebar je..
Tyčinky sú skvelým zdrojom energie a vitality pre akúkoľvek príležitosť, č...
Tyčinka LifeBar figová BIO 47g
1.30€
Sýta tyčinka plná ovocia a orieškov lisovaných za studena do 42°. Všetky výživové hodnoty ovocia sú v nej zachované.Zloženie: ďatle bio, sušené figy bio (27%), mandle bio, kešu oriešky bioNeobsahuje lepok, pridaný cukor, sójové ani mliečne produkty. Alergény: ..
Sýta tyčinka plná ovocia a orieškov lisovaných za studena do 42°. Všetky v...
Rawmeo guľôčky jamaica BIO 60,g (3ks)
2.00€
Sú úžasné kedykoľvek máte chuť na zdravú maškrtu, alebo potrebujete rýchlo doplniť energiu. Jedná sa o dokonalú alternatívu k nezdravým cukrovinkám a sladkostiam. Zloženie: 1. Jamajka: vykôstkované datle bio, nepražené kakaové bôby bio, kokos strúhaný bio, pos..
Sú úžasné kedykoľvek máte chuť na zdravú maškrtu, alebo potrebujete rýchlo...
Rawmeo guľôčky kokos BIO 63g (3ks)
2.00€
Vynikajúca kombinácia hrozienok, datlí a slnečnicových semienok obalená v strúhanom kokose, vytvarovaná do guľôčky akurát na jedno sústo. Sú úžasné kedykoľvek máte chuť na zdravú maškrtu, alebo potrebujete rýchlo doplniť energiu. Jedná sa o dokonalú alternatívu k n..
Vynikajúca kombinácia hrozienok, datlí a slnečnicových semienok obalená v ...
Čokoláda z nepraž. kakaa- 70% kakao, chia BIO 35g
2.12€
Zloženie: raw kakaové maslo BIO 43%, raw kakaový prášok BIO, datle bio, chia semienka bio 10%,mletá vanilka bio;Môže obsahovať stopy orechov.obsah kakaovej sušiny najmenej  70%Výživové hodnoty v 100g:Energetická hodnota 2408kJ/577kcaltuky 50gz toho nasýtené ma..
Zloženie: raw kakaové maslo BIO 43%, raw kakaový prášok BIO, datle bio, ch...
Čokoláda z nepraž. kakaa- 80% BIO 35g
2.12€
Zloženie: raw kakaové maslo BIO 49%, raw kakaový prášok BIO, datle bio, mletá vanilka bio;Môže obsahovať stopy orechov.obsah kakaovej sušiny najmenej  80%Výživové hodnoty v 100g:Energetická hodnota 2465kJ/591kcaltuky 53gz toho nasýtené mastné kyseliny 33gsacha..
Zloženie: raw kakaové maslo BIO 49%, raw kakaový prášok BIO, datle bio, ml...
Čokoláda z nepraž. kakaa- 95% kakao so škoricou BIO 35g
2.12€
Zloženie: raw kakaové maslo BIO 45%, raw kakaový prášok BIO, nepražené kakaové bôby bio 15%, datle bio, škorica bio 2%Môže obsahovať stopy orechov.obsah kakaovej sušiny najmenej  95%Výživové hodnoty v 100g:Energetická hodnota 2543kJ/610kcaltuky 57gz toho nasýt..
Zloženie: raw kakaové maslo BIO 45%, raw kakaový prášok BIO, nepražené kak...
Čokoláda z nepraž. kakaa- malina BIO 35g
2.12€
Zloženie: raw kakaové maslo BIO 47%, datle bio, raw kakaový prášok BIO, mrazom sušený malinový prášok  bio 10%,Môže obsahovať stopy orechov.obsah kakaovej sušiny najmenej  65%Výživové hodnoty v 100g:Energetická hodnota 2435kJ/584kcaltuky 49gz toho nasýten..
Zloženie: raw kakaové maslo BIO 47%, datle bio, raw kakaový prášok BIO, mr...
Čokoláda z nepraž. kakaa- orechy a čerešne BIO 35g
2.12€
Zloženie: raw kakaové maslo BIO 37%, raw kakaový prášok BIO, raw sirup z agáve bio, para orechy bio 6%, sušené čerešne bio 6%, hrozienka bio, mandle bio 4%, maca prášok bio,Môže obsahovať stopy orechov.obsah kakaovej sušiny najmenej  60%Výž..
Zloženie: raw kakaové maslo BIO 37%, raw kakaový prášok BIO, raw sirup z a...
Slivky sušené BIO 100g, Lifefood
2.25€
Zloženie: sušené slivky bez kôstok BIOKrajina pôvodu: Bulharsko..
Zloženie: sušené slivky bez kôstok BIOKrajina pôvodu: Bulharsko.....
Ľanové krekry s chia semienkami- nesolené BIO 90g, Lifefoood
2.40€
Zloženie: ľanové semienka zlaté bio 90%, chia semienka bio 10%Môže obsahovať stopy orechov, sezamu, horčice, sóji, zeleruVýživové hodnoty v 100g:Energetická hodnota 2377kJ/570kcaltuky 44gz toho nasýtené mastné kyseliny 4gsacharidy 2gz toho cukry 2gvláknina 29gbielk..
Zloženie: ľanové semienka zlaté bio 90%, chia semienka bio 10%Môže obsahov...
Ľanové krekry cibuľové BIO 90g, Lifefood
2.50€
Chutné krekry z ľanových semien, bohatých na nenasýtené mastné kyseliny a vlákninu. Ľanové semienka priaznivo pôsobia na trávenie a srdcovocievny systém.Zloženie: ľan BIO, tekvisové semiačko BIO, cibuľa BIO, kmín BIO, nerafinovaná morská soľ max.0,8%. Vo výrobku su..
Chutné krekry z ľanových semien, bohatých na nenasýtené mastné kyseliny a ...
Ľanové krekry jablkovo-škoricové BIO 80g, Lifefood
2.50€
Chutné krekry z ľanových semien, bohatých na nenasýtené mastné kyseliny a vlákninu. Ľanové semienka priaznivo pôsobia na trávenie a srdcovocievny systém.Zloženie: ľan BIO, slnečnica BIO, jablká BIO, škorica mletá BIO, sirup Agáve BIO, hrozienka BIO. Vo výrobku su z..
Chutné krekry z ľanových semien, bohatých na nenasýtené mastné kyseliny a ...
Ľanové krekry mexické BIO 90g, Lifefood
2.50€
Chutné krekry z ľanových semien, bohatých na nenasýtené mastné kyseliny a vlákninu. Ľanové semienka priaznivo pôsobia na trávenie a srdcovocievny systém.Zloženie: ľan BIO, slnečnica BIO, paradajka BIO, chili korenie BIO, nerafinovaná morská soľ. Vo výrobku su zacho..
Chutné krekry z ľanových semien, bohatých na nenasýtené mastné kyseliny a ...
Ľanové krekry zem.placky BIO 90g, Lifefood
2.50€
Chutné krekry z ľanových semien, bohatých na nenasýtené mastné kyseliny a vlákninu. Ľanové semienka priaznivo pôsobia na trávenie a srdcovocievny systém.Zloženie: ľan BIO, cesnak BIO, kmín BIO, majoránka BIO, nerafinovaná morská soľ. Vo výrobku su zachované je..
Chutné krekry z ľanových semien, bohatých na nenasýtené mastné kyseliny a ...
Mrkvánky BIO 85g, Lifefood
2.50€
Mrkva je dôležitým zdrojom beta-karoténu, selénu, vitamínov D, E a K, éterických olejov, ľahko stráviteľné glukózy, lecitínu, draslíka, vápnika, horčíka a železa.Vďaka ekologickému spôsobu pestovania neobsahuje BIO mrkva oproti konvenčnej mrkve okrem zdravia prospe..
Mrkva je dôležitým zdrojom beta-karoténu, selénu, vitamínov D, E a K, éter...
Tekvicové semienka sušené BIO 100g, Lifefood
2.50€
tekvicarajina pôvodu: Stredná európa..
tekvicarajina pôvodu: Stredná európa.....
Pohánky kokosové BIO 100g
2.80€
Základom Pohánok je pohánka v BIO kvalite. Pohánky sú sladené len sušenými ďatlami alebo hrozienkami, neobsahujú teda pridaný cukor ani žiadny sirup či slad. Pohánky sú 100% vegánske a prirodzene bezlepkové.Pohánky sú sladké sušienky, ktoré sú vyrábané z tých najkv..
Základom Pohánok je pohánka v BIO kvalite. Pohánky sú sladené len sušenými...
Nepečené vita placky paradajkové BIO 90g, Lifefood
2.90€
Placky sú ideálna a veľmi chutná alternatíva pečiva. Neobsahujú lepok, škroby, múku ani žiadne spojivá či kypriace látky. Obsahujú len čisté ingrediencie a sú sušené do 40°C, aby nedochádzalo k znehodnoteniu živín.Zloženie: ľanové semienka hnedé bio 43%, para orech..
Placky sú ideálna a veľmi chutná alternatíva pečiva. Neobsahujú lepok, škr...
Nepečené vita placky zeleninové - nesolené BIO 90g, Lifefood
2.90€
Placky sú ideálna a veľmi chutná alternatíva pečiva. Neobsahujú lepok, škroby, múku ani žiadne spojivá či kypriace látky. Obsahujú len čisté ingrediencie a sú sušené do 40°C, aby nedochádzalo k znehodnoteniu živín.Zloženie: ľanové semienko zlaté *, para orechy *, z..
Placky sú ideálna a veľmi chutná alternatíva pečiva. Neobsahujú lepok, škr...
Zeleninové chipsy cibuľové BIO 60g, Lifefood
2.90€
Tieto vynikajúce chipsy boli marinované a potom usušené pri teplote do 42 ° C. Jedná sa o zdravú variantu zemiakových chipsov, ideálnu pochúťku na chrumkanie.Zloženie: Cibuľa * (36%), para orechy *, hrozienka *, paradajky sušená * (s morskou soľou), mandle *, sezam..
Tieto vynikajúce chipsy boli marinované a potom usušené pri teplote do 42 ...
Zeleninové chipsy z červenej repy BIO 60g, Lifefood
2.90€
Tieto vynikajúce chipsy boli marinované a potom usušené pri teplote do 42 ° C. Jedná sa o zdravú variantu zemiakových chipsov, ideálnu pochúťku na chrumkanie.Dajú sa použiť tiež do šalátov či polievok, alebo pridať do rôznych dresingov.Zloženie: Červená repa * (38%..
Tieto vynikajúce chipsy boli marinované a potom usušené pri teplote do 42 ...
Čokoláda 80% kakao BIO 70g
2.95€
Čistá vysokopercentná čokoláda ochutená jemnou prírodnou vanilkou. Bez mliečnych produktov a rafinovaného cukru, bez typickej horkosti. Jedinečná a nezabudnuteľná chuť.Zloženie: kakaové maslo bio, kakaový prášok bio, raw sirup z agáve bio, mletá vanilka bioObsah ka..
Čistá vysokopercentná čokoláda ochutená jemnou prírodnou vanilkou. Bez mli...
Čokoláda kešu BIO 70g
2.95€
Je sladená sirupom z agáve, spracovávaným pri nízke teplote. Čokoláda neobsahuje žiadne mliečne produkty, pridané tuky ani sójové prísady. Je vyrobená iba z vysoko kvalitných čisto prírodných a nerafinovaných ingrediencií v bio kvalite spracovávaných pri teplote ni..
Je sladená sirupom z agáve, spracovávaným pri nízke teplote. Čokoláda neob...
Čokoláda konope BIO 70g
2.95€
Neobsahuje mliečne produkty ani sójový lecitín a je sladená iba rastlinným nízkoglykemickým sirupom z agáve spracovávaným pri nízkej teplote. Čokoláda z nepraženého kakaa je živá čokoláda - jediná čokoláda, ktorá uspokojí mlsný jazýček a nezanechá zlé svedomie.Zlož..
Neobsahuje mliečne produkty ani sójový lecitín a je sladená iba rastlinným...
Čokoláda orechy a čerešne BIO 70g
2.95€
60% čokoláda plná kúskov sušených zlatých čerešní, višní, hrozienok, para orechov a mandlí. Jedinečnú chuť i konzistenciu zaujímavo dopĺňa mletá Maca. Bez mliečnych produktov, sójového emulgátora a rafinovaného cukru, ale vôbec nie horká.Zloženie: kakaové maslo bio..
60% čokoláda plná kúskov sušených zlatých čerešní, višní, hrozienok, para ...
Čokoláda pomaranč BIO 70g
2.95€
Čokoláda z nepraženého kakaa pomarančová BIO. Čistá vysokopercentná čokoláda ochutená sušenou pomarančovou kôrou. Bez mliečnych produktov a rafinovaného cukru, bez typickej horkosti. Jedinečná a nezabudnuteľná chuť.Neobsahuje mliečne produkty ani sójový lecitín a j..
Čokoláda z nepraženého kakaa pomarančová BIO. Čistá vysokopercentná čokolá...
Mini krekery s kyslou kapustou a chia semienkami BIO 70g, Lifefood
3.05€
Mini krekry s kyslou kapustou a chia semienkami - "Zelánky"Zloženie: mandle bio, tekvicové semienka bo, ľanové semienka zlaté bio, kyslá kapusta nepasterovaná bio 16%, konopné semienka bio, chia semienka bio, himalájska soľ ružová, rasca mletá bioAlergény: obsahuje..
Mini krekry s kyslou kapustou a chia semienkami - "Zelánky"Zloženie: mandl...
Nepečené vita placky rozmarínové BIO 100g, Lifefood
3.10€
Placky sú ideálna a veľmi chutná alternatíva pečiva. Neobsahujú lepok, škroby, múku ani žiadne spojivá či kypriace látky. Obsahujú len čisté ingrediencie a sú sušené do 40°C, aby nedochádzalo k znehodnoteniu živín.Zloženie: ľanové semienko*, para orechy*, mrkva*, t..
Placky sú ideálna a veľmi chutná alternatíva pečiva. Neobsahujú lepok, škr...
Para orechy BIO 100g, Lifefood
3.10€
Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste. Krajina pôvodu: Bolívia..
Skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste. Krajina pôvodu: Bolívia.....
Nepečené vita placky - olivy BIO 90g, Lifefood
3.30€
Krehké placky s pohankou a peruánskymi olivamiZloženie: mandle bio 23%, pohánka lúpaná máčaná bio 22%, ľanové semienka zlaté bio, olivy sušené peruánske bio 21%, slnečnicové semienka bio, mrkva bio, sušený tymián bio, himalájska soľ ružová, panenský olivový olej bi..
Krehké placky s pohankou a peruánskymi olivamiZloženie: mandle bio 23%, po...
BIO RAW ANANÁSOVÉ LUPIENKY-VITASNACKS
3.45€
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky z vybranej sezónnej BIO zeleniny z Andalúzie v južnom Španielsku  s unikátnou chrumkavou štruktúrou a intenzívnou chuťou. Odstránenie vody  patentovanou technol..
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky...
BIO RAW BANÁNOVÉ LUPIENKY-VITASNACKS
3.45€
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky z vybranej sezónnej BIO zeleniny z Andalúzie v južnom Španielsku  s unikátnou chrumkavou štruktúrou a intenzívnou chuťou. Odstránenie vody  patentovanou technol..
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky...
BIO RAW LUPIENKY Z ČERVENEJ REPY-VITASNACKS
3.45€
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky z vybranej sezónnej BIO zeleniny z Andalúzie v južnom Španielsku  s unikátnou chrumkavou štruktúrou a intenzívnou chuťou. Odstránenie vody  patentovanou technol..
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky...
BIO RAW MANGOVÉ LUPIENKY-VITASNACKS
3.45€
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky z vybranej sezónnej BIO zeleniny z Andalúzie v južnom Španielsku  s unikátnou chrumkavou štruktúrou a intenzívnou chuťou. Odstránenie vody  patentovanou technol..
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky...
BIO RAW PAPAYA LUPIENKY-VITASNACKS
3.45€
100 % prírodné sušené kúsky ovocia z organického hospodárstva slnečného Španielska. Nesmažené a nemrazené. Bez pridaných farbív a konzervantov, bez pridanej soli a cukru. Neobsahuje lepok. Sušením TXME® (do 47 °C) si ovocie uchováva svoju pôvodnú chuť a výživo..
100 % prírodné sušené kúsky ovocia z organického hospodárstva slnečného Šp...
BIO RAW PARADAJKOVÉ LUPIENKY-VITASNACKS
3.45€
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky z vybranej sezónnej BIO zeleniny z Andalúzie v južnom Španielsku  s unikátnou chrumkavou štruktúrou a intenzívnou chuťou. Odstránenie vody  patentovanou technol..
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky...
BIO RAW POMARANČOVÉ LUPIENKY-VITASNACKS
3.45€
100 % prírodné sušené kúsky ovocia z organického hospodárstva slnečného Španielska. Nesmažené a nemrazené. Bez pridaných farbív a konzervantov, bez pridanej soli a cukru. Neobsahuje lepok. Sušením TXME® (do 47 °C) si ovocie uchováva svoju pôvodnú chuť a výživo..
100 % prírodné sušené kúsky ovocia z organického hospodárstva slnečného Šp...
Hrozienka Black Bukhara sušené BIO 100g, Lifefood
3.75€
Nutričné hodnoty: energia 1256kj/299kcal bielkoviny 3g tuky 0,7g sacharidy 72gkrajina pôvodu: Uzbekistan..
Nutričné hodnoty: energia 1256kj/299kcal bielkoviny 3g tuky 0,7g...
BIO RAW MRKVOVÉ LUPIENKY-VITASNACKS
3.80€
100 % prírodné sušené kúsky ovocia z organického hospodárstva slnečného Španielska. Nesmažené a nemrazené. Bez pridaných farbív a konzervantov, bez pridanej soli a cukru. Neobsahuje lepok. Sušením TXME® (do 47 °C) si ovocie uchováva svoju pôvodnú chuť a výživo..
100 % prírodné sušené kúsky ovocia z organického hospodárstva slnečného Šp...
Nepečené koláčiky Chai s pomarančom BIO 80g
3.80€
Delikatesné RAW koláčiky z mandlí a kešu orieškov, ochutené zmesou indického korenia Chai a pomarančovou šťavou, s hrozienkom uprostred.Sušené pri nízkych teplotách tak, aby všetky výživné hodnoty zostali zachované.Vyrobené z prvotriednych ingrediencií v bio kvalit..
Delikatesné RAW koláčiky z mandlí a kešu orieškov, ochutené zmesou indické...
BIO RAW LUPIENKY ZO SLADKÝCH ZEMIAKOV-VITASNACKS
3.83€
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky z vybranej sezónnej BIO zeleniny z Andalúzie v južnom Španielsku  s unikátnou chrumkavou štruktúrou a intenzívnou chuťou. Odstránenie vody  patentovanou technol..
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky...
Mango sušené plátky BIO 100g, Lifefood
4.60€
RAW VeganKrajina pôvodu: Sri Lanka..
RAW VeganKrajina pôvodu: Sri Lanka.....
Krém z lieskových orieškov BIO 150g
4.70€
Výborne poslúži ako dezert, rovnako ako nátierka. Bez pridaného cukru, sladené agávovým sirupom.Krémová pasta z nepražených oříšků s křupavými kousíčky, vylepšená chutí kakaového másla i vanilky, výborně poslouží ať jako dezert, tak jako pomazánka. Spolu s čok..
Výborne poslúži ako dezert, rovnako ako nátierka. Bez pridaného cukru...
Mandľovo čokoládový krém BIO 150g Lifefood
4.70€
Luxusný krém z mandlí a raw čokolády, dochutený vanilkou. Zaujmý už svojou rafinovanou arómou, rovnako ako chuťou, ktorá sa rozplýva na jazyku. Bez pridaného cukru. Sladené agáve sirupom.Obsah: 150gZloženie: mandľová pasta *, živá čokoláda * 24% (100% ..
Luxusný krém z mandlí a raw čokolády, dochutený vanilkou. Zaujmý už svojou...
Makadamiové orechy nepraž. nesol. BIO 100g, Lifefood
5.60€
makadamiaZloženie: makadamiové orechy BIO, nesolené, nepražené. Skladujte na suchom a tmavnom mieste. Krajina pôvodu: Austrália..
makadamiaZloženie: makadamiové orechy BIO, nesolené, nepražené. Skladujte ...
Olivy čierne vykôstkované sušené BIO 150g, Lifefood
6.10€
Preslnené a prevoňané juhoamerickým slnkom sú naozaj zaujímavým doplnkom k jedlu či kvalitnému vínu. Sú ľahko solené morskou soľou a pred sušením fermentované. Ručne zbierané a spracované do 40°C, aby si zachovali všetky výživové hodnoty. Zloženie: výberové olivy, ..
Preslnené a prevoňané juhoamerickým slnkom sú naozaj zaujímavým doplnkom k...
Pistácie vylúpané nepraž. nesol. BIO 100g, Lifefood
6.75€
Zloženie: pistácie BIO vylúpané, nepražené, nesolené. Skladujte na suchom a temnom mieste.Krajina pôvodu: Turecko..
Zloženie: pistácie BIO vylúpané, nepražené, nesolené. Skladujte na suchom ...
Mesquite prášok RAW BIO 190g, Lifefood
9.00€
Sladký prášok, s jemnou orieškovo-karamelovou príchuťouOdporúčaná denná dávka: 1 lyžicaKrajina pôvodu: PeruVýživové hodnoty v 100g:Energetická hodnota 1501kJ/360kcaltuky 1gz toho nasýtené mastné kyseliny 0gsacharidy 46gz toho cukry 45gvláknina 25gbielkoviny 14gsoľ ..
Sladký prášok, s jemnou orieškovo-karamelovou príchuťouOdporúčaná denná dá...
Zobrazenie 1 až 50 zo 53 (2 stránok)