BIO linka 0907 602 430

Oleje a maslá
Panenský slnečnicový olej GAYA BIO 500ml
2.69€
100% rastlinný slnečnicový olej je vyrobený tradičným postupom, prvým lisovaním za studena, z vysoko olejnatých bioslnečnicových semien z kontrolovaného ekologického hospodárstvaNie je rafinovaný, je bez prídavných látok. Po lisovaní je olej prefiltrovaný a tým je ..
100% rastlinný slnečnicový olej je vyrobený tradičným postupom, prvým liso...
Olej repkový BIO 250 ml - lisovaný za studena, Rinatura
2.73€
Vhodný najmä do studenej kuchyne.Zloženie: repkový olej získaný z repkových semienok*, lisovaný za studena. Čistý rastlinný olej. (* Pochádza z ekologického poľnohospodárstva)Výrobca: Rinatura..
Vhodný najmä do studenej kuchyne.Zloženie: repkový olej získaný z repkovýc...
KOKOSOVÝ OLEJ 500 ML
3.24€
Je odporúčaný dietológmi, pretože sa dlhšie trávi a dodáva tak telu energiu postupne. Na rozdiel od iných tukov sa v tele neusadzuje, pretože sa rozkladá na glukózu, a samozrejme neobsahuje žiadny cholesterol.Kokosový olej 500 mlJe jednoducho výborný ako potravina...
Je odporúčaný dietológmi, pretože sa dlhšie trávi a dodáva tak telu energi...
EXTRA PANENSKÝ ZA STUDENA LISOVANÝ KOKOSOVÝ OLEJ ! 200ML
3.44€
 Kokosový olej vylisovaný z dužiny plodu kokosovej palmy je podobnej štruktúry ako olivový olej.  Kokosový olej oproti ostatným olejom s vysokým obsahom nasýtených alebo nenasýtených mastných kyselín obsahuje také mastné kyseliny  ktor..
 Kokosový olej vylisovaný z dužiny plodu kokosovej palmy je...
KOKOSOVÉ MASLO JEDLÉ 500G S BETA KAROTÉNOM
3.45€
Kokosové maslo jedlé 500G s beta karotenom a palmovým olejom ,používame rovnako ako ostatné tuky – na pečenie, varenie, dusenie, k zjemneniu pokrmov, do polievok, omáčok, nátierok a sladkých múčnikov. Najmä je vhodné na vyprážanie, pretože sa neprepaľuje. Dá sa nat..
Kokosové maslo jedlé 500G s beta karotenom a palmovým olejom ,používame ro...
Olivový olej
3.50€
Olivový olej je veľmi vhodný pre suchú, zapálenú, alergickú, podráždenú, poranenú či inak poškodenú pokožku.Doporučuje sa i k starostlivosti o veľmi jemnú pleť detí a batoliat. Vhodný do vlasových zábalov a balzamov. Pri vnútornom použití má olivový olej ..
Olivový olej je veľmi vhodný pre suchú, zapálenú, alergickú, podráždenú, p...
Olej slnečnicový BIO 500 ml - lisovaný za studena
3.58€
Najmä do studenej kuchyne.Zloženie: za studena lisovaný slnečnicový olej*. (* Pochádza z ekologického poľnohospodárstva). ..
Najmä do studenej kuchyne.Zloženie: za studena lisovaný slnečnicový olej*....
Olej ľanový BIO 250ml - za studena lisovaný, Rinatura
3.60€
Vhodný iba na studenú prípravu...
Vhodný iba na studenú prípravu......
Rasca čierna
3.85€
Olej z rasce čiernej je vhodný pre suchú, citlivú až ľahko podráždenú pokožku tváre i celého tela.Vhodný pre masáže aj do kúpela. Obsahuje asi 1% éterického oleja. Prináša úľavu pri nadúvaní a bolení brucha u detí (do jedného roku doporučujeme pri masáži riediť s&n..
Olej z rasce čiernej je vhodný pre suchú, citlivú až ľahko podráždenú poko...
BIO KOKOSOVÁ PASTA (MASLO) 180G
3.99€
BIO Kokosová pasta 180g bez pridaných konzervantov, a sladidiel...
BIO Kokosová pasta 180g bez pridaných konzervantov, a sladidiel......
Tekvicový olej
4.52€
Tekvicový olej obsahuje rad minerálov. Napomáha pri raste nechtov a ich spevnení, vyživuje nechtové lôžko.Podporuje pružnosť kože a prispieva k jej regenerácii. Pôsobí blahodárne pri výskyte niektorých typov ekzémov. Je výborný ako základ vlasových zábalov pro..
Tekvicový olej obsahuje rad minerálov. Napomáha pri raste nechtov a ich sp...
Olej z hroznových semienok 500ml, Rinatura
4.66€
Zloženie: Čistý rastlinný olej získaný zo semienok zrelého hrozna...
Zloženie: Čistý rastlinný olej získaný zo semienok zrelého hrozna......
Olej ryžový 500 ml- lisovaný za studena, Health Link
4.80€
Oleje sú lisované za studena pri použití teplôt do 40 ° C bez prístupu svetla a vzduchu. Tento jemný a pomalý postup zabraňuje samovoľnému zvyšovaniu teploty počas lisovania plodov.Vhodný do teplej  i studenej kuchyne.Krajina pôvodu: TalianskoVýživové hodnoty ..
Oleje sú lisované za studena pri použití teplôt do 40 ° C bez prístupu sve...
Olej z podzemnice olejnej 500ml, Rinatura
4.80€
Vhodný na studenú aj teplú úpravu jedál, nehodí sa na vyprážanie...
Vhodný na studenú aj teplú úpravu jedál, nehodí sa na vyprážanie......
Olej zo pšeničných klíčkov
4.93€
Olej zo pšeničných klíčkov je významný regeneračný a vitalizačný prostriedok pre zrelú, suchú a stvrdnutú pokožku.Prikladaním obkladov zvláčňuje a zmäkčuje stvrdnutú kožu na lakťoch alebo chodidlách. Je ideálna pre vonkajšie aj vnútorné použitie proti pre..
Olej zo pšeničných klíčkov je významný regeneračný a vitalizačný prostried...
Tekvicový olej 100 ml
5.18€
Tekvicový olej 100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplo..
Tekvicový olej 100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých...
Extra panenský kokosový olej Meru, 200ml
5.60€
Kokosový olej extra panenský, 200ml- čistý extra virgen kokosový olej za studena a výlučne mechanicky lisovaný z kokosovej dužinyvysoká vstrebateľnosťľahko stráviteľnýpríjmená tropická kokosová vôňablahodarné účinky pri vonkajšom i vnútornom používaní (viac in..
Kokosový olej extra panenský, 200ml- čistý extra virgen kokosový olej...
Olej z vlašských orechov  500ml, Rinatura
5.60€
Vhodný do studenej kuchyne.Zloženie: Čistý rastlinný orechový olej získaný z jadier vlašských orechov. Olej by sa mal skladovať najlepšie v chladničke...
Vhodný do studenej kuchyne.Zloženie: Čistý rastlinný orechový olej získaný...
Kokosový tuk BIO 400 ml- extra panenský lisovaný za studena, Health Link
5.65€
Zloženie: 100% jedlý kokosový tuk lisovaný za studenanutričné hodnoty v 100g:Energia: 889kcal / 3722kJbielkoviny:0gsacharidy:0gtuk: 100gz toho nasýtené mastné kys.:97,1gmononenasýtené mastné kyseliny: 2,5gpolynenasýtené mastné kys: 0,4gcholesterol: 0gKrajina pôvodu..
Zloženie: 100% jedlý kokosový tuk lisovaný za studenanutričné hodnoty v 10...
Kokosový olej Coco24, 500ml
5.90€
Kokosový olej Coco24, 500ml- čistý kokosový olej určený na varenie bez aditív, nehydrogenizovanývysoká vstrebateľnosťľahko stráviteľnýbez cholesterolustabilný tuk na varenie a pečenie do 240°C - nevznikajú karcinogénne látkyvyrobený špeciálnou parnou rafinácio..
Kokosový olej Coco24, 500ml- čistý kokosový olej určený na varenie be...
KOKOSOVÝ OLEJ 1000 ML
5.99€
Fyzicky spracovaný kokosový olej, nehydrogenizovaný rastlinný olej. Bez vôňe a bez chute kokosu . Odporúčané použi pri príprave hocijakého jedla ktorému je potrebné použiť olej, masť. Priemerná výživová hodnota v 100g výrobku:Energetická hodnota:900k..
Fyzicky spracovaný kokosový olej, nehydrogenizovaný rastlinný ol...
Kokosový olej - extra panenský 1 liter
6.10€
Kokosový olej Barco, 1 liter- čistý kokosový olej určený na varenie bez aditív, nehydrogenizovanývysoká vstrebateľnosťľahko stráviteľnýbez cholesterolustabilný tuk na varenie a pečenie do 240°C - nevznikajú karcinogénne látkyvyrobený špeciálnou parnou rafináci..
Kokosový olej Barco, 1 liter- čistý kokosový olej určený na varenie b...
Olej z medvedieho cesnaku 100 ml
6.49€
Olej z medvedieho cesnaku olej lisovaný za studena zo semien  Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri i..
Olej z medvedieho cesnaku olej lisovaný za studena zo semien  Olej je...
Marhuľový olej 100 ml BIO
6.50€
Marhuľový olej BIO 100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej t..
Marhuľový olej BIO 100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez ume...
Olej tekvicový BIO 250 ml- lisovaný za studena
6.70€
Oleje sú lisované za studena pri použití teplôt do 40 ° C bez prístupu svetla a vzduchu. Tento jemný a pomalý postup zabraňuje samovoľnému zvyšovaniu teploty počas lisovania plodov.Vhodný iba na studenú kuchyňu - šaláty, zálievky; na dochutenie hotových jedál. Nie ..
Oleje sú lisované za studena pri použití teplôt do 40 ° C bez prístupu sve...
BIO AVOKÁDOVÝ OLEJ 250ML
6.99€
Jedná sa o avokádový olej z provincie Limpapo v Južnej Afrike. Plody avokáda sú pestované pod prísnym dohľadom od semienok až po zrelé plody, ktoré sú zbierané ručne. Avokádový olej má veľmi vysokú teplotnú stabilitu (250°C) a preto je vhodný na gril..
Jedná sa o avokádový olej z provincie Limpapo v Južnej Afrike. Plody ...
Olej avokádový BIO 250 ml- lisovaný za studena
7.10€
Oleje sú lisované za studena pri použití teplôt do 40 ° C bez prístupu svetla a vzduchu. Tento jemný a pomalý postup zabraňuje samovoľnému zvyšovaniu teploty počas lisovania plodov.Vhodný na studenú aj teplú kuchyňu - Vhodný na smaženie, pečenie, marinády, šalátyKr..
Oleje sú lisované za studena pri použití teplôt do 40 ° C bez prístupu sve...
Olej olivový extra panenský BIO 500ml
7.17€
Vhodný do teplej aj studenej kuchyne. Môže sa na ňom aj vyprážať.Olivový olej je získaný priamo z olív a výlučne mechanickými spôsobmi. Produkt z kontrol. ekologického poľnohospodárstva. Krajina pôvodu: Nemecko ..
Vhodný do teplej aj studenej kuchyne. Môže sa na ňom aj vyprážať.Olivový o...
Olej konopný BIO 250 ml- lisovaný za studena
7.18€
Oleje sú lisované za studena pri použití teplôt do 40 ° C bez prístupu svetla a vzduchu. Tento jemný a pomalý postup zabraňuje samovoľnému zvyšovaniu teploty počas lisovania plodov.Vhodný iba na studenú kuchyňu - šaláty, zálievky; na dochutenie hotových jedál. Nie ..
Oleje sú lisované za studena pri použití teplôt do 40 ° C bez prístupu sve...
Olej sezamový BIO 500ml - lisovaný za studena
7.30€
Vhodný do studenej aj teplej kuchyne. Nie je veľmi vhodný na vyprážanie.Zloženie: Bio sezamový olej* (* Pochádza z ekol. poľnohospodárstva)..
Vhodný do studenej aj teplej kuchyne. Nie je veľmi vhodný na vyprážanie.Zl...
Canna life Konopný olej 250 ml
7.49€
100%-tný konopný olej zo semien pestovaných v Nemecku avšak lisovaný na Slovensku za studena. Olej má zelené zafarbenie.Vhodný na vnútorné použitie, v kuchyni ako i na pleť a pokožku. Neodporúčame ho zohrievať nakoľko sa pri ohrievaní tohto oleja pri vysokých teplo..
100%-tný konopný olej zo semien pestovaných v Nemecku avšak lisovaný na Sl...
Kokosový olej Baraka, 300 ml-BARAKA
7.90€
100% prírodný kokosový olej Baraka je zdravou variantou oleja nie len na varenie. Obsahuje viac než 92 % mastných kyselín so stredne dlhým reťazcom (MCFA), z korých najznámejší v tomto oleji je kyselina laurová. Tá je tu obsiahnutá z 50 %. Neobsahuje..
100% prírodný kokosový olej Baraka je zdravou variantou oleja nie len na v...
Olej z jedle sibírskej 100% 50ml, EkoMedicaSK
7.95€
Výživový doplnokZloženie: olej z jedle sibírskej 100%.Spôsob užívania: 5-15 kvapiek na lyžičke s džúsom, alebo medom jeden krát denne. Pred každým použitím pretrepať. Maximálna denná dávka 15 kvapiek =1,5ml oleja z jedle sibírskej.Nedoporučuje sa prekračovať maximá..
Výživový doplnokZloženie: olej z jedle sibírskej 100%.Spôsob užívania: 5-1...
Canna life Makový olej 250 ml
7.99€
Na Slovensku vyrobený 100% makový olej zo semienok modrého maku pestovaného v Českej republike, lisovaný za studena, bez obsahu farbív a prísad.Vhodný na použitie v studenej kuchyni i na starostlivosť o pokožku, vlasy a nechty. Obsahuje množstvo vápnika, vitamínu E..
Na Slovensku vyrobený 100% makový olej zo semienok modrého maku pestovanéh...
Canna life Olej z pestreca mariánskeho 250 ml
8.00€
Pestrec mariánsky je známy svojimi účinkami na pečeň, ktorú detoxikuje a pomáha pri liečbe ochorení pečene.Pestrecový olej obsahuje silymarín, ktorý je účinnou látkou na zlepšenie metabolizmu pečeňovej bunky. Stabilizuje jej bunečné membrány a tým podporuje regener..
Pestrec mariánsky je známy svojimi účinkami na pečeň, ktorú detoxikuje a p...
Olej tekvicový 250 ml, Rinatura
8.11€
Vhodný do studenej kuchyne, má zelenastú farbu.Zloženie: tekvicový olej * získaný z tekvicových semien. ..
Vhodný do studenej kuchyne, má zelenastú farbu.Zloženie: tekvicový olej * ...
Púpalkový olej 100 ml BIO
8.15€
Púpalkový olej BIO 100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej t..
Púpalkový olej BIO 100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez ume...
BIO extra panenský kokosový olej 500ml
8.49€
Kokosový olej obsahuje veľmi vysoké percento kyseliny laurovej, ktorá je účinná zbraň v zabíjaní baktérií a vírusov. Kokosový olej obsahuje ďalej aj kyselinu kaprylovú, ktorá účinne pôsobí proti hubám. V kozmetike je tiež veľmi obľúbený, používa sa aj sam..
Kokosový olej obsahuje veľmi vysoké percento kyseliny laurovej, ktorá je ú...
Kokosový olej Coco24, 1 liter
8.90€
Kokosový olej Coco24, 1 liter- čistý kokosový olej určený na varenie bez aditív, nehydrogenizovanývysoká vstrebateľnosťľahko stráviteľnýbez cholesterolustabilný tuk na varenie a pečenie do 240°C - nevznikajú karcinogénne látkyvyrobený špeciálnou parnou rafinác..
Kokosový olej Coco24, 1 liter- čistý kokosový olej určený na varenie ...
Mätový olej 100 ml
9.00€
Mätový olej 100 mlolej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote..
Mätový olej 100 mlolej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých k...
Extra panenský kokosový olej Meru, 400ml
9.30€
Kokosový olej extra panenský, 400ml- čistý extra virgen kokosový olej za studena a výlučne mechanicky lisovaný z kokosovej dužinyvysoká vstrebateľnosťľahko stráviteľnýpríjmená tropická kokosová vôňablahodarné účinky pri vonkajšom i vnútornom používaní (viac in..
Kokosový olej extra panenský, 400ml- čistý extra virgen kokosový olej...
Slnečnicový olej za studena lisovaný 5l
9.67€
Panenský slnečnicový olej 100%, bez chemickej úpravy, za studena lisovaný – prvé lisovanie.Je vyrábaný zo slnečnicových semien s vysokým obsahom kyseliny olejovej. Jeho použitie je vhodné aj pri vysokých teplotách, kde vykazuje vysokú stabilitu. Nie je potrebná jeh..
Panenský slnečnicový olej 100%, bez chemickej úpravy, za studena lisovaný ...
Mätový olej 100 ml
9.79€
olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote sa tento efekt st..
olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok...
Olej z čiernej rasce 100 ml BIO
9.79€
Olej z čiernej rasce 100 ml BIO100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, p..
Olej z čiernej rasce 100 ml BIO100% olej lisovaný za studena zo semien Ole...
Olej z černuchy siatej, 100ml-BARAKA
9.90€
Prorok Mohamed údajne povedal, že semená čiernej rasce môžu vyliečiť čokoľvek okrem smrti. Čierna rasca je jedna z najsilnejších liečivých rastlín sveta. Semená čiernej rasce sa používajú po stáročia na Blízkom východe, v Stredomorí a Indii. Dnes sa čierna ras..
Prorok Mohamed údajne povedal, že semená čiernej rasce môžu vyliečiť čokoľ...
Avokádový olej 250 ml BIO
9.95€
Avokádový olej 100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplo..
Avokádový olej 100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých...
Kokosový olej 500 ml BIO
9.95€
Kokosový olej BIO100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej tep..
Kokosový olej BIO100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelý...
Panenský kokosový tuk BIO 300ml, Lifefood
10.70€
Ako raw potravina má lahodnú chuť a vôňuZloženie: kokosový tuk lisovaný za studena* (* Pochádza z ekologického poľnohospodárstva)Krajina pôvodu: Filipíny ..
Ako raw potravina má lahodnú chuť a vôňuZloženie: kokosový tuk lisovaný za...
Marhuľový olej 250 ml BIO
10.95€
Marhuľový olej BIO 100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej t..
Marhuľový olej BIO 100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez ume...
Olej oreganový 20% 50ml, EkoMedicaSK
11.04€
Výživový doplnokZloženie: olivový olej extra panenský, oreganový olej (origanum vulgare) 20%Skladovať na suchom, chladnom a tmavom mieste. Uchovávať mimo dosah maloletých detí. Chrániť pred priamim slnkomSpôsob užívania: užívať rozriedený od 1-5kvapiek na 100ml vod..
Výživový doplnokZloženie: olivový olej extra panenský, oreganový olej (ori...
Zobrazenie 1 až 50 zo 75 (2 stránok)