BIO linka 0907 602 430

Káva
CHI 100% espresso s kokosovým krémom, 330ml
2.26€
Zloženie: voda, kokosová smotana 12%, kokosový palmový cukor 3,5%, inulín, kávový prášok 0,06%Energia: 176kJ/42kcaltuk 2,8gsacharidy 4,5gproteín 0,4gsoľ 0,05gdraslík 34,4mgPo otvorení skladujte v chlade a spotrebujte do 24hodínKrajina pôvodu: Anglicko..
Zloženie: voda, kokosová smotana 12%, kokosový palmový cukor 3,5%, inulín,...
Ajurvédska káva ARJUNA - podpora srdcovej činnosti
3.43€
NOVINKA - Ajurvédska káva ARJUNA - podpora srdcovej činnosti Arjuna: podporuje srdcovú činnosť pomáha udržiavať zdravé srdce podpora kardiovaskulárneho systému podpora chuti do jedla Čakanka: podporuje trávenie pria..
NOVINKA - Ajurvédska káva ARJUNA - podpora srdcovej činnosti Arjuna: ...
Ajurvédska káva AŠVAGANDHA
3.43€
    Instantná kávovina s himalájskou bylinou Ašvagandha povzbudzuje, posilňuje imunitu, fyzickú a psychickú kondíciu, prispieva k telesnej pohode a zvyšuje odolnosť voči stresu. V ajurvéde má Ašvagandha rovnaké miesto ako žeňšeň v tradičnej číns..
    Instantná kávovina s himalájskou bylinou Ašvagandh...
Ajurvédska káva BRAHMI - Pamäť a mozgová činnosť
3.43€
  Chutný a zdraviu prospešný nápoj. Je vyrobený z bylín po tisíce rokov vysoko cenených tradičnou indickou medicínou, ajurvédou.     Brahmi napomáha zlepšeniu pamäte a koncentrácie, celkovému upokojeniu a získaniu schopnosti učiť sa, j..
  Chutný a zdraviu prospešný nápoj. Je vyrobený z bylín po tisíc...
Ajurvédska káva BRAHMI - Pamäť a mozgová činnosť - banán
3.43€
Ajurvédska kávaStaré indické učenie o zdraví AJURVÉDA k nám do Európy prinieslo alternatívnu kávu bez kofeínu a je ňou čoraz známejšia ajurvédska káva.Ajurvédska káva – jej hlavným základom je čakanka bohatá na inulín (vláknina – prebiotikum) pl..
Ajurvédska kávaStaré indické učenie o zdraví AJURVÉDA k nám do E...
Ajurvédska káva BRAHMI - Pamäť a mozgová činnosť - lieskový oriešok
3.43€
Brahmi - prírodná podpora pre zlepšenie pamäte a koncentrácie, celkové upokojenie a získanie schopnosti učiť sa, jasne uvažovať a rýchlo reagovať. Pôsobí proti stresu a jeho následkom na trávenieAjurvédska káva BRAHMI - Pamäť a mozgová činnosť- príchuť LIESKOV..
Brahmi - prírodná podpora pre zlepšenie pamäte a koncentrácie, celkové upo...
Ajurvédska káva BRAHMI - Pamäť a mozgová činnosť - mandle
3.43€
Brahmi - prírodná podpora pre zlepšenie pamäte a koncentrácie, celkové upokojenie a získanie schopnosti učiť sa, jasne uvažovať a rýchlo reagovať. Pôsobí proti stresu a jeho následkom na trávenie.  Chutný a zdraviu prospešný nápoj. Je vyrobený z bylín po ..
Brahmi - prírodná podpora pre zlepšenie pamäte a koncentrácie, celkové upo...
Ajurvédska káva BRAHMI - Pamäť a mozgová činnosť - mocca
3.43€
Brahmi - prírodná podpora pre zlepšenie pamäte a koncentrácie, celkové upokojenie a získanie schopnosti učiť sa, jasne uvažovať a rýchlo reagovať. Pôsobí proti stresu a jeho následkom na trávenie. Chutný a zdraviu prospešný nápoj. Je vyrobený z bylín po tisíce..
Brahmi - prírodná podpora pre zlepšenie pamäte a koncentrácie, celkové upo...
Ajurvédska káva GARCINIA - pre štíhlu líniu
3.43€
Pomáha potláčať tvorbu tukov, stabilizovať hladinu krvného cukru, tlmiť alebo potláčať chuť do jedla, preto sa využíva ako dietetikum, doplnok redukčnej diéty, regulátor chuti do jedla, zvyšuje produkciu telesného tepla, neobsahuje kofeín. Ajurvédska káva GARC..
Pomáha potláčať tvorbu tukov, stabilizovať hladinu krvného cukru, tlmiť al...
Ajurvédska káva SHATAWARI
3.43€
100% rastlinný estrogén, pomáha tonizovať a posilňovať činnosť ženských reprodukčných orgánov a je už tradične používaná pri predmenštruačnom syndróme, bolestivej menštruácii, pomáha pri liečbe neplodnosti, známe afrodiziakum.     100% rastlinný estr..
100% rastlinný estrogén, pomáha tonizovať a posilňovať činnosť ženských re...
Ajurvédska káva VALERIANA - na podporu prirodzeného spánku
3.43€
Valeriana - podporuje prirodzený spánok, pomáha zlepšovať jeho kvalitu, pomáha k optimálnej relaxácii, prispieva k fyzickej a duševnej pohode, podpora organizmu proti stresu.Valeriana:podporuje prirodzený spánokpomáha zlepšovať jeho kvalitupomáha k optimálnej relax..
Valeriana - podporuje prirodzený spánok, pomáha zlepšovať jeho kvalitu, po...
ZELENÁ KÁVA ROSSINI
4.89€
Popis produktu100% mletá zelená káva Arabica- obsahuje kyselinu chlorogenovú s priaznivými účinkami na organizmusOdporúčame tým, ktorí:chcú prejsť na zdravsí životný štýlbojujú s nadváhou, obezitoustarajú sa o sebaOdporúčaná denná dávka: 1-2 šálky kávy. Krajina pôv..
Popis produktu100% mletá zelená káva Arabica- obsahuje kyselinu chlorogeno...
Zelená káva 200 g
12.90€
ZELENÁ KÁVAŠpeciálne upravená praná arabica, ktorá obsahuje kofeín, kyselinu chlorogénovú a zachováva si všetky antioxidanty. Zelená káva je unikátny 100% prírodný kávový produkt zložený:50% pražená praná arabica,50% zelená špeciálne upravená praná arabica.Špeciáln..
ZELENÁ KÁVAŠpeciálne upravená praná arabica, ktorá obsahuje kofeín, kyseli...
RED REISHI káva
13.00€
Pomáha zabraňovať prekysleniu organizmu, brániť vzniku rakoviny, udržiavať optimálny krvný tlak a hladinu cukru, zmierňovať zápaly, artritídu a reumu, detoxikovať, znižovať únavu a napätie. Je bohatá na antioxidanty, minerály a vitamíny, jemná k žalúdku.Originálna&..
Pomáha zabraňovať prekysleniu organizmu, brániť vzniku rakoviny, udržiavať...
Instantná káva s hubou reishi 3v1
14.89€
ANI Lingzhi ABM Instantná 3v1 Káva s hubou reishi 20 x 22 gANI Lingzhi ABM Instantná 3v1 Káva s hubou reishiKÁVA NA CHUDNUTIE!Luxusná káva s reishi z Malajzie.ANI Lingzhi ABM 3v1 káva s hubou reishi poskytuje všetky liečivé  vlastnosti Ganodermy Lucidum /..
ANI Lingzhi ABM Instantná 3v1 Káva s hubou reishi 20 x 22 gANI Lingzhi ABM...
Reishii Black Coffee
14.89€
Originálna Black Coffee káva je káva lahodnej chuti ktorá vďaka 6,7 % podielu extraktu huby Ganodermy Lucidum /Lingzhi, Pečiatkový hríb-­ Lesklokôrka obyčajná/, ma priaznivé účinky na ľudsky organizmus a vysoký obsah kofeínu.Zloženie: Instantná káva, extrakt z Gano..
Originálna Black Coffee káva je káva lahodnej chuti ktorá vďaka 6,7 % podi...
Zobrazenie 1 až 16 zo 16 (1 stránok)