BIO linka 0907 602 430

Potraviny

PotravinyZdravé Lízatko s brezovým cukrom (xylitolom) rôzne príchute
0.59€
Zdravé Lízatko s brezovým cukrom (xylitolom) rôzne príchuteO rakytníkuRakytník je známy svojimy hojivými a liečebnými účinkami. Obsahuje široké spektrum vitamínov a stopových prvkoch. Plody rakytníka sú prirodzeným koncentrátom všetkých najdôležitejších vitamí..
Zdravé Lízatko s brezovým cukrom (xylitolom) rôzne príchuteO rakytníkuRaky...
BIO ČOKOLÁDOVÝ PUDING BEZ LEPKU 40G
0.69€
Zloženie:kukuričný škrobkakaový prášok (20%)jedlá soľ s jódomInformácie pre alergikov:Môže obsahovať stopy mlieka a vajec.Neobsahuje lepok, pšenicu, mlieko, vajcia, sóju.TIP: Puding dá uvariť s rôznymi druhmi mlieka...
Zloženie:kukuričný škrobkakaový prášok (20%)jedlá soľ s jódomInformácie pr...
Cestoviny amarantové rezance vlasové 300g
0.70€
Charakteristika:Amarant je znovu objavená obilnina, ktorá svedčí všetkým - ľuďom s vysokým cholesterolom, ľuďom s psychickou i fyzickou záťažou, deťom i staršiu generáciu a je prirodzene bezgluténový. Tieto cestoviny však obsahujú aj pšeničnú múku, preto ich neodp..
Charakteristika:Amarant je znovu objavená obilnina, ktorá svedčí všetkým -...
COCOnatural 1 porcia / sáčok - 1 x 8g
0.99€
Popis Kokosová voda z mladých zelených orechov obsahuje celý rad minerálov a vitamínov, ktoré majú vysokú nutričnú hodnotu pre ľudské zdravie a život. Preto je jej pitie prospešné pre zdravie a v posledných rokoch je ..
Popis Kokosová voda z mladých zelených orechov ob...
PERNÍČEK BEZ LEPKU 65G
1.20€
Obsahuje sóju a arašídy!                   Neobsahuje lepok ani vajciaZloženie: voda, kukuričný škrob, sójová múka, cukor ,glukóza, lekvár, kukuričný olej, karob, škorica, perníkové korenie, prášok do pečiva droždie, gua..
Obsahuje sóju a arašídy!               ...
Cestoviny fusilli bezgluténové 200g
1.29€
Bezgluténové (bezlepkové) kukuričné cestoviny vynikajúcej kvality a chuti. Bez cholesterolu.Vhodné použitie napríklad do polievok, šalátov, ako príloha, k omáčkam, na zapekanie, jednoducho podľa vlastnej fantázie a chutiHmotnosť200 gCharakteristika:Značka..
Bezgluténové (bezlepkové) kukuričné cestoviny vynikajúcej kvality a chuti....
Cestoviny fusilli trojfarebné bezgluténové 200g
1.29€
Bezgluténové (bezlepkové) kukuričné cestoviny vynikajúcej kvality a chuti. Bez cholesterolu.Vhodné použitie napríklad do polievok, šalátov, ako príloha, k omáčkam, na zapekanie, jednoducho podľa vlastnej fantázie a chuti200 gCharakteristika:Značka CORNITO..
Bezgluténové (bezlepkové) kukuričné cestoviny vynikajúcej kvality a chuti....
Múka amarantová 300 g
1.29€
Charakteristika:Amarantová múka je v našich zemepisných šírkach ešte stále dosť neznáma. Poznajú ju viac menej najmä tí, ktorí majú bezlepkovú diétu, pretože sa využíva ako jedna z náhrad klasickej múky. Okrem tohto pozitíva sa však vyznačuje aj prítomnosťou vysoké..
Charakteristika:Amarantová múka je v našich zemepisných šírkach ešte stále...
Zdravé raňajky - Ananas / hrozienka 78g
1.29€
Vyvážená receptúra pre kvalitné raňajky alebo desiatu. Obsahuje čisté ovocie z Českej republiky /bez sírenia/ a bezlepkové ovsené vločky. Zmes zalejeme vriacou vodou, zmiešame a po 2 minútach konzumujeme!ZDRAVÉ RAŇAJKY® od OBEZINu je produkt vyvinutý nutričnými šp..
Vyvážená receptúra pre kvalitné raňajky alebo desiatu. Obsahuje čisté ovoc...
Zdravé raňajky - GOJI / hrozienka 78g
1.29€
Vyvážená receptúra pre kvalitné raňajky alebo desiatu. Obsahuje čisté ovocie z Českej republiky /bez sírenia/ a bezlepkové ovsené vločky. Zmes zalejeme vriacou vodou, zmiešame a po 2 minútach konzumujeme!ZDRAVÉ RAŇAJKY® od OBEZINu je produkt vyvinutý nutričnými šp..
Vyvážená receptúra pre kvalitné raňajky alebo desiatu. Obsahuje čisté ovoc...
Zdravé raňajky - Vlašský orech / ďatle 78g
1.29€
Vyvážená receptúra pre kvalitné raňajky alebo desiatu. Obsahuje čisté ovocie z Českej republiky /bez sírenia/ a bezlepkové ovsené vločky. Zmes zalejeme vriacou vodou, zmiešame a po 2 minútach konzumujeme!ZDRAVÉ RAŇAJKY® od OBEZINu je produkt vyvinutý nutričnými šp..
Vyvážená receptúra pre kvalitné raňajky alebo desiatu. Obsahuje čisté ovoc...
Múka špaldová celozrnná hladká 1000g
1.52€
Charakteristika:Jemne mletá biela špaldová múka v konvenčnej kvalite. Múka je vhodná pre všetky druhy pečenia, na prípravu palaciniek, vianočiek, mazancov alebo na zahustenie polievok a omáčok. Špalda má vysoký obsah bielkovín (17%), ktoré majú významnú nutričnú ho..
Charakteristika:Jemne mletá biela špaldová múka v konvenčnej kvalite. Múka...
Tyčinka Lifebar PLUS choco green protein BIO RAW 47g
1.52€
Charakteristika:Zo samého lona prírody prichádza skutočne čokoládová tyčinka a nesie so sebou to najlepšie! Drvené kakaové bôby dodávajú čokoládovú chuť a pravé RAW kakaové maslo vyvažuje vľúdnou jemnosťou ... Mandle si báječne rozumejú s vanilkou a konopný a tekv..
Charakteristika:Zo samého lona prírody prichádza skutočne čokoládová tyčin...
Múka špaldová celozrnná hrubá 1000g
1.56€
Charakteristika:Hrubo mletá celozrnná špaldová múka v konvenčnej kvalite. Múka je vhodná pre všetky druhy pečenia, na prípravu chlebíka a pečiva alebo na zahustenie a pod. Špaldovou múkou môžete plnohodnotne nahradiť bielu múku. Špaldová pšenica nie je šľachtená a ..
Charakteristika:Hrubo mletá celozrnná špaldová múka v konvenčnej kvalite. ...
Cestoviny kolienka bezgluténové 200g
1.59€
Bezgluténové (bezlepkové) kukuričné cestoviny vynikajúcej kvality a chuti. Bez cholesterolu.Vhodné použitie napríklad do polievok, šalátov, ako príloha, k omáčkam, na zapekanie, jednoducho podľa vlastnej fantázie a chuti     ..
Bezgluténové (bezlepkové) kukuričné cestoviny vynikajúcej kvality a c...
Cestoviny rezance široké bezgluténové 200g
1.59€
Bezgluténové cestoviny vhodné do polievky. Neobsahujú ani laktózuHmotnosť200 gCharakteristika:Značka CORNITO vnikla ako rodinný podnik ešte v roku 1988. Podnetom bola pomoc celiatikom, ktorí nemôžu konzumovať bežné pšeničné cestoviny.Na výrobu cestovín sú použ..
Bezgluténové cestoviny vhodné do polievky. Neobsahujú ani laktózuHmot...
Cestoviny rezance tenké bezgluténové 200g
1.59€
Bezgluténové cestoviny vhodné do polievky. Neobsahujú ani laktózuĎalšie informácieRecenzie (0)Ďalšie informácieHmotnosť200 gCharakteristika:Značka CORNITO vnikla ako rodinný podnik ešte v roku 1988. Podnetom bola pomoc celiatikom, ktorí nemôžu konzumovať bežné..
Bezgluténové cestoviny vhodné do polievky. Neobsahujú ani laktózuĎalš...
Cestoviny rezance vlasové hniezda bezgluténové 200g
1.59€
Bezgluténové cestoviny vhodné do polievky. Neobsahujú ani laktózuinformácieRecenzie (0)Ďalšie informácieHmotnosť200 gCharakteristika:Značka CORNITO vnikla ako rodinný podnik ešte v roku 1988. Podnetom bola pomoc celiatikom, ktorí nemôžu konzumovať bežné pšeničné ce..
Bezgluténové cestoviny vhodné do polievky. Neobsahujú ani laktózuinformáci...
Cestoviny fliačky bezgluténové 200g
1.65€
Hmotnosť200 gCharakteristika:Značka CORNITO vnikla ako rodinný podnik ešte v roku 1988. Podnetom bola pomoc celiatikom, ktorí nemôžu konzumovať bežné pšeničné cestoviny.Na výrobu cestovín sú používané výhradne iba kvalitné suroviny bez konzervačných látok a umelých..
Hmotnosť200 gCharakteristika:Značka CORNITO vnikla ako rodinný podnik ešte...
SuperSnack konopný proteín-lucuma BIO RAW 60g
1.65€
Charakteristika:Raňajková zmes v RAW kvalite s obsahom super-potravín s mimoriadnymi nutričnými kvalitami. V praktickom a pohodlnom balení, ktoré má na dne umiestnenú lyžičku si môžete Vašu obľúbenú kašu zobať kamkoľvek. Skvele sa hodí na výlety do prírody, na tur..
Charakteristika:Raňajková zmes v RAW kvalite s obsahom super-potravín s mi...
BIO ZMES NA PALACINKY CELOZRNNÉ 250G
1.79€
PopisBIO Palacinky celozrnné 250g  Amylon – sypká zmesKvalita:BIOBez lepku:NieCelozrnné:AnoTrvanlivost v mes.:10Váha:250 g..
PopisBIO Palacinky celozrnné 250g  Amylon – sypká zmesKvalita:BIOBez ...
Brezový cukor /xylitol/ so škoricou 100g
1.85€
Brezový cukor (xylitol) so škoricovou príchuťou 100g Zloženie: 99% xylitol, 1% škoricová príchuť. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah priameho slnečného žiarenia..
Brezový cukor (xylitol) so škoricovou príchuťou 100g Zloženie: 99% xylitol...
Brezový cukor (xylitol) s bourbonskou vanilkou 100g
1.94€
Brezový cukor (xylitol) s bourbonskou vanilkou 100gKryštálový brezový cukor s príchutou bourbonskej vanilky.Použitie brezového cukru a jeho biologický vplyv:  udržiava a stabilizuje nízku hladinu cukru v krvi  znižuje potrebu inzulínu tela  40% ..
Brezový cukor (xylitol) s bourbonskou vanilkou 100gKryštálový brezový cuko...
Brezový cukor (xylitol) s citrónovou príchuťou 100g
1.94€
Brezový cukor (xylitol) s citrónovou príchuťou 100gKryštálový brezový cukor s citrónovou príchuťou.Použitie brezového cukru a jeho biologický vplyv:  udržiava a stabilizuje nízku hladinu cukru v krvi  znižuje potrebu inzulínu tela  40%..
Brezový cukor (xylitol) s citrónovou príchuťou 100gKryštálový brezový cuko...
MÚKA Z HNEDÝCH ĽANOVÝCH SEMIEN 500G
1.98€
Pozitívne vplýva na fungovanie mozgových závitov, znižuje hladinu cholesterolu v krvi , preto ju odporúčajú aj pre ludí so srdcovo cievnými ochoreniami. Je cenným doplnkom každodennej pestrej a rozmanitej stravy. Táto múka získaná z hnedých ľanových semien je bohat..
Pozitívne vplýva na fungovanie mozgových závitov, znižuje hladinu choleste...
Cocomax - 100 % KOKOSOVÁ VODA originál z Thajska
1.99€
Cocomax - 100 % KOKOSOVÁ VODA originál z Thajska Prinášame na trh nový nápoj s blahodarnými účinkami pre :ZDRAVIEvitamíny v kokosovej vode posilňujú imunitný systémmá nízke pH, preto zabraňuje prekysleniu organizmu a upokojí prekyslený žalú..
Cocomax - 100 % KOKOSOVÁ VODA originál z Thajska Prinášame na trh nov...
Roobar Proteín chia čokoláda BIO RAW 60g
2.15€
Charakteristika:Nové Roo´Bar proteínové tyčinky obsahujú tie najlepšie vegánske zdroje bielkovín, ako je ryža a Chia semienka s kúskami kešu orechov. Ryžový proteín obsahuje všetkých 9 esenciálnych aminokyselín v ľahko stráviteľnej forme, zatiaľ čo semená Chia pri..
Charakteristika:Nové Roo´Bar proteínové tyčinky obsahujú tie najlepšie veg...
Roobar Proteín chia spirulina BIO RAW 60g
2.15€
Charakteristika:Nové Roo´Bar proteínové tyčinky obsahujú tie najlepšie vegánske zdroje bielkovín, ako je ryža a Chia semienka s kúskami kešu orechov. Ryžový proteín obsahuje všetkých 9 esenciálnych aminokyselín v ľahko stráviteľnej forme, zatiaľ čo semená Chia pri..
Charakteristika:Nové Roo´Bar proteínové tyčinky obsahujú tie najlepšie veg...
Múka špaldová celozrnná hladká BIO 1000g
2.26€
Charakteristika:Jemne mletá biela špaldová múka v BIO kvalite. Múka je vhodná pre všetky druhy pečenia, na prípravu palaciniek, vianočiek, mazancov alebo na zahustenie polievok a omáčok. Špalda má vysoký obsah bielkovín (17%), ktoré majú významnú nutričnú hodnotu a..
Charakteristika:Jemne mletá biela špaldová múka v BIO kvalite. Múka je vho...
Placky cícerové rímske bezgluténové 250g
2.26€
Charakteristika:Bezgluténová sypká zmes na prípravu hotového pokrmu. Rímske placky sú, bez pridaných konzervatov, farbív, umelých ochucovadiel či ďalších "éčiek". Z jedného balenia (250g) urobíte 4-5 porcií. Sú z cícerovej múky, takže bez gluténu s vyšším obsahom b..
Charakteristika:Bezgluténová sypká zmes na prípravu hotového pokrmu. Rímsk...
MAKOVÁ BEZLEPKOVÁ MÚKA 400G
2.29€
Maková bezlepková múka skvele nahradzuje tradičnú múku. Je vhodný pre celiatikov, aj pre tých ktorí držia redukčnú diétu. Mak je jedným z najstarších prírodných prevenčných látok proti osteoporóze. Obsahuje vitamín B6, vitamín E, vápnik, ho..
Maková bezlepková múka skvele nahradzuje tradičnú múku. Je vhodný pre...
COPPENRATH CHRUMKAVÉ ČOKOLÁDOVÉ KEKSÍKY BEZ CUKRU 200G Novinka
2.30€
Priemerná výživová hodnota v 100g výrobku :Energetická hodnota: 1899KJ/456 kcal.Tuky: 25,3g (z toho nasýtené mastné kyseliny: 11,6g).Sacharidy: 61,7g – z toho cukor: 0,5.- a cukrový alkohol 29,5g.Vlákniny: 4,1g..Bielkoviny: 6,5g.Soľ: 0,3g:Skladujte na suchom a..
Priemerná výživová hodnota v 100g výrobku :Energetická hodnota: 1899K...
COPPENRATH CHRUMKAVÉ LIESKOORIEŠKOVÉ KEKSÍKY BEZ CUKRU 200G Novinka
2.30€
Priemerná výživová hodnota v 100g výrobku :Energetická hodnota: 1983KJ/476 kcal.Tuky: 27,4g (z toho nasýtené mastné kyseliny: 12g).Sacharidy: 59,3g – z toho cukor: 0,5.- a cukrový alkohol 25,6g.Vlákniny: 5,0g..Bielkoviny:5,9g. Soľ: 0,33g.Dátum spotreby: viď na..
Priemerná výživová hodnota v 100g výrobku :Energetická hodnota: 1983KJ/476...
COPPENRATH CHRUMKAVÉ MASLOVÉ KEKSÍKY BEZ CUKRU 200G AKCIAAA Novinka
2.30€
Zloženie: pšeničná múka,  vajcia, maslo (21%), soľ, sladidlá (maltitol-E965, Isomalt-E953,erythritol-E968) inulín, prípravky na zväčšenie objemu: soda bikarbóna (E500ii), prírodná vanilková aróma...
Zloženie: pšeničná múka,  vajcia, maslo (21%), soľ, sladidlá (ma...
COPPENRATH CHRUMKAVÉ VANILKOVÉ KEKSÍKY BEZ CUKRU 200G AKCIA!!! Novinka
2.30€
Zloženie:, pšeničný škrob , bourbonská vanilka, palmový olej, maslo, vajcia, arašidy, soľ, sladidlá (maltitol-E965, Isomalt-E953) inulín, prípravky na zväčšenie objemu: soda bikarbóna (E500ii), prírodná vanilková arómaPriemerná výživová hodnota v 100g výr..
Zloženie:, pšeničný škrob , bourbonská vanilka, palmový olej, maslo, ...
Kokosový cukor 250g z kokosových kvetov
2.35€
Glykemický index kokosového cukru z kokosových kvetov je 35, ktorý je nižší od indexu nielen obyčejného cukru, ale aj sirupu agáve aj medu. Chut má jedinečnú, charakteristickú , ale predsa jemnú trochu karamelovú, pôsobí príjemné chuťové zážitky pre naše ..
Glykemický index kokosového cukru z kokosových kvetov je 35, ktorý je...
KONOPNÁ BEZLEPKOVÁ MÚKA 400G
2.35€
Konopná múka má veľmi široký spektrum použitia. Môžeme z nej upiecť chlieb, ale aj rôzne pečivá, suché zákusky, pričom môžeme nahradiť prakticky úplne na to zvyčajne používané  pšeničné múky, alebo ju môžeme aj primiešať k nim, môžeme s ňou..
Konopná múka má veľmi široký spektrum použitia. Môžeme z nej upi...
Múka špaldová biela jemne mletá 1000g
2.49€
Charakteristika:Jemne mletá biela špaldová múka je vhodná pre všetky druhy pečenia, na prípravu palaciniek, vianočiek, mazancov alebo na zahustenie polievok a omáčok. Špalda má vysoký obsah bielkovín (17%), ktoré majú významnú nutričnú hodnotu a iné zloženie aminok..
Charakteristika:Jemne mletá biela špaldová múka je vhodná pre všetky druhy...
Zdravé žuvačky s brezovým cukrom 30 ks rôzne príchute
2.55€
Zdravé žuvačky s brezovým cukrom 30 ks rôzne príchuteXylitol je nesmierne cenený pre svoju schopnosť chrániť zuby pred zubným kazom.Na rozdiel od ostatných cukrov neslúži ako potrava pre ústnu mikroflóru, ktorá produkuje kyseliny a poškodzuje zubnú sklovinu. Naopak..
Zdravé žuvačky s brezovým cukrom 30 ks rôzne príchuteXylitol je nesmierne ...
BEZLEPKOVÉ OVSENÉ VLOČKY 400G
2.59€
Bezlepkové ovsené vločky sú najme vhodné pre celiatikov a alergikov v bio kvalite. Ovsené vločky sú  výborné a rýchle na raňajky! Chutné sú s mliekom, jogurtom,medom alebo ovocím. Výborne sa hodia aj do sladkostí, a celozrnných chlebov.&nbs..
Bezlepkové ovsené vločky sú najme vhodné pre celiatikov a alergi...
AMARANTOVÁ MÚKA 500G
2.66€
Bezlepková múka získaná zo semien rastliny Amarant s vysokými nutričnými hodnotami.Amarant je výborným zdrojom na železo, vápnik , horčík , a iné stopové prvky-minerály. Na rozdiel od obilnín obsahuje aj vitamín C, ktorý pomáha v príjme vitamínu..
Bezlepková múka získaná zo semien rastliny Amarant s vysoký...
BIO KOKOSOVÁ SMOTANA 400 ML (KRÉM
2.98€
Bio Kokosová smotana 400 ml (krém)Bio Kokosová smotana 400 ml  (krém)..
Bio Kokosová smotana 400 ml (krém)Bio Kokosová smotana 400 ml  (krém)...
MÚKA Z HROZNOVÝCH JADIEROK 400G
2.99€
Nie sme veľmi ďaleko od pravdy keď povieme o semien červeného hrozna že  obsahuje najväčší pomer antioxidantov na svete. Zamedzuje vznik zápalových ochorení a výrazne dôležitú úlohu hrá v zachovaní vitality, zdravia buniek v cievach ob..
Nie sme veľmi ďaleko od pravdy keď povieme o semien červeného hrozna&...
Stévia cukrová - 100g mleté listy sušené
2.99€
Stévia cukrová - 100g mleté listy sušené  Produkt je určený na ďalšie spracovanie podľa uváženia. Vyznačuje sa sladkou chuťou.Použitie: Napríklad - jedna až dve čajové lyžičky mletých listov zo Stévie sa vložia do tekutiny a vytvorí sa výluh. Tekutina môže byť..
Stévia cukrová - 100g mleté listy sušené  Produkt je určený na ďalšie...
BIO ANANÁSOVÉ LUPIENKY
3.00€
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky z vybranej sezónnej BIO zeleniny z Andalúzie v južnom Španielsku  s unikátnou chrumkavou štruktúrou a intenzívnou chuťou. Odstránenie vody  patentovanou techn..
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky...
KOKOSOVÝ OLEJ 500 ML
3.24€
Je odporúčaný dietológmi, pretože sa dlhšie trávi a dodáva tak telu energiu postupne. Na rozdiel od iných tukov sa v tele neusadzuje, pretože sa rozkladá na glukózu, a samozrejme neobsahuje žiadny cholesterol.Kokosový olej 500 mlJe jednoducho výborný ako potravina...
Je odporúčaný dietológmi, pretože sa dlhšie trávi a dodáva tak telu energi...
Sojový  nápoj   -   extra proteín
3.35€
Charakteristika:Sójový nápoj Extra proteín (Soja Milk) je nápoj mliečneho typu pre zdravý životný štýl. Je určený k plnej alebo čiastočnej náhrade sušeného odtučneného kravského mlieka. Keďže neobsahuje mliečny cukor, laktózu ani cholesterol, je vhodný najmä pre os..
Charakteristika:Sójový nápoj Extra proteín (Soja Milk) je nápoj mliečneho ...
EXTRA PANENSKÝ ZA STUDENA LISOVANÝ KOKOSOVÝ OLEJ ! 200ML
3.44€
 Kokosový olej vylisovaný z dužiny plodu kokosovej palmy je podobnej štruktúry ako olivový olej.  Kokosový olej oproti ostatným olejom s vysokým obsahom nasýtených alebo nenasýtených mastných kyselín obsahuje také mastné kyseliny  ktor..
 Kokosový olej vylisovaný z dužiny plodu kokosovej palmy je...
MANIOKOVÁ MÚKA 1000G (TAPIOKA)
3.44€
Tapioca alebo maniok je rastlina pochádzajúca pôvodne z Južnej Ameriky, ale už sa pestuje aj  v mnohých tropických krajinách. V Thajsku, napríklad pridaním kokosové mlieka k manioku pripravujú z nej puding. Tapioca škrob patrí medzi bezlepkové p..
Tapioca alebo maniok je rastlina pochádzajúca pôvodne z Južnej Amerik...
BIO BANÁNOVÉ LUPIENKY
3.45€
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky z vybranej sezónnej BIO zeleniny z Andalúzie v južnom Španielsku  s unikátnou chrumkavou štruktúrou a intenzívnou chuťou. Odstránenie vody  patentovanou techn..
SME ZDRAVIE, SME CHUŤ, SME PREKVAPENIE! SME VITA SNACK!Vynikajúce lupienky...
Zobrazenie 1 až 50 zo 118 (3 stránok)