BIO linka 0907 602 430

Parfémy a vône
FLORASCENT Du Soleil, Aqua Colonia 60 ml
53.00€
Tajomstvo slnkom zaliatej machiePánska vôňaKorenistá spomienka na stredomorie. Estragón a jeho divokosť, trpká šalvia a sviežosť citrusových plodov so vzácnymi drevinami.V základe vôňe dominute toskánske drevo vytvárajúce ušlachtilú kompozíciu celku.Toaletné vody o..
Tajomstvo slnkom zaliatej machiePánska vôňaKorenistá spomienka na stredomo...
FLORASCENT Habanna, Aqua Colonia 60ml
53.00€
Klasická elegancia pre mužov s cítením energie KubyPánska vôňaKorenistá vôňa vresu, kardamonu a veľmi vzácneho ružového dreva. Pomarančové kvety a gardénie sa spojujú v srdci v neuveriteľný zážitok.Základný tón šípkového dreva s podmanivou vôňou dubu vyvrcholí ..
Klasická elegancia pre mužov s cítením energie KubyPánska vôňaKorenistá vô...
FLORASCENT Patchouly, Aqua Colonia 60ml
53.00€
Nálada 60-tich rokovPánska vôňaOhromujúca sviežosť vo vibráciách, Dokonalé vyváženie zmesi senzačného šoku s výrazne korenistou patchouly, vzácnej Tureckej ruže, bergamotu a jedinečnej šalvie.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vzácny..
Nálada 60-tich rokovPánska vôňaOhromujúca sviežosť vo vibráciách, Dokonalé...
FLORASCENT Vetyver, Aqua Colonia 60ml
53.00€
Štýlová elegancia pre dôležitých mužovPánska vôňaNádych ovocia grapefruitu a teplý tón galanga dotvárajú nezabudnuteľnú pýchu vetyveru - drahocennou, jemne drevitou vôňou.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vzácnych prírodných toaletn..
Štýlová elegancia pre dôležitých mužovPánska vôňaNádych ovocia grapefruitu...
FLORASCENT M.Balode, Aqua Composita 60ml
63.91€
Pre skutočného GentlemanaPánska vôňa. Extravagantne štýlová. Zamatovo-hebká vôňa tonky je predohrou skladby zmyselnej vôňe barrique dreva a vybrujúcej patchouli a sviežosti plnej ovocia.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu vz..
Pre skutočného GentlemanaPánska vôňa. Extravagantne štýlová. Zam...
FLORASCENT Santal, Aqua Colonia 60ml
63.91€
Magická vôňa - srdce z IndiePánska vôňaKorenisto ladená jemná nota dokonale ladí s trichordom ruže, jazmínu a veľmi vzácneho santalového dreva. Táto vôňa Vám sľubuje magickú cestu do sveta orientu.Toaletné vody od značky Florascent predstavujú mimoriadnu kolekciu v..
Magická vôňa - srdce z IndiePánska vôňaKorenisto ladená jemná nota dokonal...
Zobrazenie 1 až 6 zo 6 (1 stránok)