BIO linka 0907 602 430

Deodoranty
Salt of the Earth Travel, min. deodorant cest. balenie 20 ml
3.90€
Salt of the Earth v cestovnej verzii je tekutý minerálny deodorant, ktorý zanecháva na pokožke jemnú vrstvu kamencovej soli. Neobsahuje Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny v spreji) ani triklosan.Výhody:ne..
Salt of the Earth v cestovnej verzii je tekutý minerálny deodorant, ktorý ...
Salt of the Earth Travel, min. deodorant cest. balenie 50g
5.90€
Salt of the Earth v cestovnej verzii je kamenný minerálny deodorant, ktorý zanecháva na pokožke jemnú vrstvu kamencovej soli. Neobsahuje Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny v spreji) ani triklosan.Výhody:p..
Salt of the Earth v cestovnej verzii je kamenný minerálny deodorant, ktorý...
Guličkový deodorant Roll-on - Basis sensitive 50ml
6.30€
s BIO nechtíkom a BIO aloe veraúčinná ochrana, iba prírodného zloženia, neobsahuje hliník či ftaláty, má príjemnú, delikátnu vôňu.Jemná formula s celkom  prírodným zložením je ideálna pre citlivú pokožku. Obsahuje upokojujúci BIO nechtík, hydratujúci gel ..
s BIO nechtíkom a BIO aloe veraúčinná ochrana, iba prírodného zloženi...
Salt of the Earth Spray,  minerálny deodorant v spreji 100 ml
6.90€
Salt of the Earth v tekutej verzii je tekutý minerálny deodorant, ktorý zanecháva na pokožke jemnú vrstvu kamencovej soli. Neobsahuje Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny v spreji) ani triklosan.Výhody:neza..
Salt of the Earth v tekutej verzii je tekutý minerálny deodorant, ktorý za...
Salt of the Earth Classic, klasický minerálny deodorant 90 g
7.90€
Salt of the Earth v klasickej verzii je kamenný minerálny deodorant, ktorý zanecháva na pokožke jemnú vrstvu kamencovej soli. Neobsahuje Alumínium Chlorohydrát, parabény, alkohol, parfumy, minerálne oleje, propelanty (stlačené plyny v spreji) ani triklosan.Výhody:9..
Salt of the Earth v klasickej verzii je kamenný minerálny deodorant, ktorý...
Gulička prvej pomoci ALOE GEL a olivový olej
11.90€
obohatená  o Arniku Horskú...prináša rýchly pocit úľavyČistý prírodný gél z Aloe Vera a prírodných výťažkov je výborným prípravkom určeným k vonkajšiemu použitiu. Možno ho nazvať „gél prvej pomoci“ nakoľko pri drobných poraneniach a popáleninách..
obohatená  o Arniku Horskú...prináša rýchly pocit úľavyČistý prírodný...
Zobrazenie 1 až 6 zo 6 (1 stránok)