BIO linka 0907 602 430

Holiace krémy
Oléanat Mydlo Marseille, biele 300 g
2.99€
Tradičné francúzske mydlo "Savon de Marseille" v klasickom tvare kocky, bez parfémov,biele: * starostlivosť a hydratácia i pre veľmi citlivú pokožku a odporúča sa predovšetkým pre pokožku detí a batoliat a na alergickú pokožku * vhodné na použitie aj na holenie..
Tradičné francúzske mydlo "Savon de Marseille" v klasickom tvare kocky, be...
Oléanat Mydlo Marseille, zelené 300 g
2.99€
Tradičné francúzske mydlo "Savon de Marseille" v klasickom tvare kocky, bez parfémov,zelené: * starostlivosť a hydratácia pokožky, vhodné i pre veľmi citlivú pokožku a odporúča sa predovšetkým pre pokožku detí a batoliat a na alergickú pokožku * vhodné na použi..
Tradičné francúzske mydlo "Savon de Marseille" v klasickom tvare kocky, be...
Krém na holenie WELEDA 75 ml
8.76€
Je pomerne hutný krém podobný holiacim mydlám určený na príjemné a dôkladné mokré holenie. Ošetruje citlivú holením podráždenú pokožku, podľa storočiami overených starých receptov krém obsahuje i cenné kozie a mandľové mlieko, ktoré sú pri ošetrení pokožky zvlášť p..
Je pomerne hutný krém podobný holiacim mydlám určený na príjemné a dôkladn...
Čistiaca pena 150 ml
13.80€
Pre tých čo uprednostňujú umývanie tváre vodou. Krémová pena intenzívne čistí pleť, zanechávajúc efekt žiariacej pleti. Saponín, získavaný z rastlín trvalo znižuje nahromadený kožných tuk. Póry sa sťahujú a štruktúra pokožky je matná a hladká, pleť zanecháva s poci..
Pre tých čo uprednostňujú umývanie tváre vodou. Krémová pena intenzívne či...
Zobrazenie 1 až 4 zo 4 (1 stránok)