BIO linka 0907 602 430

Pánska kozmetika

Postupne ako zreje pleť muža, vyžaduje viac starostlivosti. Po tridsiatom roku života by sa mala začať o svoju pokožku starať aj tá časť mužov, ktorá ju dovtedy zanedbávala. Prejaví sa to na dlhšej sviežosti a pružnosti pokožky vo vyššom veku. Podľa špeciálnych požiadaviek kladených na pánskú kozmetiku sme vyvinuli prírodnú pánsku kozmetiku.

 

Aj pokožka mužov vyžaduje starostlivosť. Každodenné holenie i pracovné prostredie zaťažujú pokožku tváre, vytvárajú miesta zápalov, šupiniek,...  

Úlohou pánskej kozmetiky - najmä tej po holení - je dezinfikovať a chrániť, popri tom dodávať pokožke látky potrebné pre jej dobrý vzhľad a tiež príjemnú vôňu. Viacero náročných požiadaviek naraz sa odrazí aj v cene - preto máva kvalitná pánska kozmetika vysokú cenu.Mätový olej 100 ml
9.00€
Mätový olej 100 mlolej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej teplote..
Mätový olej 100 mlolej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých k...
Arganový olej 100 ml s pumpou-kozmetický
12.83€
Arganový olej + pumpa 100 ml100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri ..
Arganový olej + pumpa 100 ml100% olej lisovaný za studena zo semien Olej j...
ALGA MARIS BIO mlieko na opaľovanie SPF50
16.95€
Výsledkom intenzívneho výskumu Laboratória Biarritz sú účinné opaľovacie prípravky, kde hlavnou aktívnou zložkou je jedinečná kombinácia minerálnych slnečných filtrov a komplex antioxidantov Alga-gorria®. Čisto prírodné, výnimočne jemné, ľahko rozotierateľné mlieko..
Výsledkom intenzívneho výskumu Laboratória Biarritz sú účinné opaľovacie p...
Zobrazenie 1 až 3 zo 3 (1 stránok)