BIO linka 0907 602 430

Olej na masáž hrádze 50 ml

11.96€
  • Výrobca: Weleda
  • Kód produktu: 58-77-1527
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Olej na masáž hrádze 50 ml

Väčšina žien si praje pôrod bez nastrihnutia. Preto sa odporúča v rámci kompletnej prípravy na pôrod i masáž hrádze (oblasť medzi pošvou a konečníkom, latinsky perineum), ktorá ju urobí pružnou, mäkkou a poddajnou. Pomáha hrádzi, aby sa dostatočne roztiahla pri pôrode.

Olej na masáž hrádze je špeciálne zostavený prírodný produkt určený na prípravu na pôrod. Masáž touto olejovou kompozíciou so základom z jemného mandľového oleja a na vitamín E bohatého oleja z pšeničných klíčkov uvoľňuje tkanivo hrádze, zvyšuje jeho elasticitu.

V prípade porušenia tkaniva počas pôrodu (trhlinky) skracuje regeneračnú dobu. Jemná zmes prírodných éterických olejov je uspôsobená na citlivú oblasť hrádze. Aplikuje sa od 34. týždňa tehotenstva min.3-4x týždenne po dobu cca 5 minút. Návod na použitie je v príbalovom letáku.

 

 

Zloženie (úplná deklarácia): 
mandľový olej, olej z pšeničných klíčkov, zmes prírodných éterických olejov

 

 

Výrobok je certifikovaný ako prírodná kozmetika podľa kritérií NaTrue.

Olej na masáž hrádze 50 ml

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.