BIO linka 0907 602 430

O nás

Zdravie máme len jedno :)

Aj keď veľa vecí ohľadne nášho zdravia žiaľ ovplyvniť nemôžeme, niektoré veci ovplyvniť môžme. A to je náš spôsob života, náš spôsob stravovania a používania kozmetiky a drogérie. Ako hovorí jedna zásada : "Čokoľvek človek bude rozsievať, to bude aj žať". Teda pokiaľ budeme náš organizmus a telo ničiť chémiou a nezdravými produktami, určite sa to odrazí na našom zdraví. Naopak, ak sa budeme snažiť náš organizmus a telo podporovať zdravými a výživnými produktami, môžme sa tešiť z lepšieho zdravia a chuti do života. Toto sme si uvedomili aj my - zo spoločnosti Vsetkobio.sk. Sme menšia rodinná firma a už niekoľko rokov sa samy snažíme stravovať zdravo a používať zdravú BIO a EKO kozmetiku a drogériu. A za tie roky naozaj vidíme výsledky :)

Nemáme žiadne alergie, naša imunita sa zlepšila, choroby nemajú taký dlhý a ťažký priebeh, sme vitálnejší a máme väčšiu chuť do života a do ďalších dní :) Samozrejme, nevďačíme tomu iba BIO a EKO produktom, ale veríme, že aj tie k tomu prispievajú nemalou mierou.

Práve z našich skúsenosti sme sa rozhodli otvoriť si internetový obchod Vsetkobio.sk, kde chceme kvalitné produkty ponúkať aj ďalej a podeliť sa s nimi aj s našimi priateľmi a ľuďmi, ktorým záleží na ich zdraví. Máme radi prácu s ľuďmi a k našim zákazníkom sa snažíme pristupovať najlepšie ako vieme. Veríme, že aj Vám budeme môcť poradiť a ponúknuť produkty, ktoré Vám pomôžu v oblasti Vášho zdravia a zdravého životného štýlu :)

Internetový obchod vsetkobio.sk ponúka najväčší výber BIO a EKO produktov v oblasti kozmetiky, drogérie, výživových doplnkov a potravín. V našej ponuke nájdete viac ako 500 overených a kvalitných značiek a viac ako 10 000 produktov. Všetko prehľadne rozdelené do kategórii.

Sme dovozcom viacerých produktov ako : Himalájska soľ, Chia semienka, Kokosový cukor, Brezový cukor. Ponúkame preto, aj veľkoobchodnú spoluprácu. V prípade záujmu o VO spoluprácu nás neváhajte kontaktovať na tel.č.: 0907 602 430

Našim zákazníkom navyše ponúkame darčekové poukážky a iné výhody.

Internetový obchod vsetkobio.sk prevádzkuje spoločnosť MelStef s.r.o., IČO: 47 336 111, DIČ: 2023812208

Tešíme sa na našu - Vašu spoluprácu :)