BIO linka 0907 602 430

Natur Port


RED REISHI káva
13.00€
Pomáha zabraňovať prekysleniu organizmu, brániť vzniku rakoviny, udržiavať optimálny krvný tlak a hladinu cukru, zmierňovať zápaly, artritídu a reumu, detoxikovať, znižovať únavu a napätie. Je bohatá na antioxidanty, minerály a vitamíny, jemná k žalúdku.Originálna&..
Pomáha zabraňovať prekysleniu organizmu, brániť vzniku rakoviny, udržiavať...
CORDYCEPS, 60 tabliet
13.50€
Cordyceps - výživový doplnok obsahujúci hubu Cordyceps obohatenú extraktom Sibírskeho ženšenuCORDYCEPS, 60 tablietProdukt  CORDYCEPS je výživový doplnok obsahujúci hubu Cordyceps obohatenú extraktom Sibírskeho ženšenu. Sibírsky ženšen ..
Cordyceps - výživový doplnok obsahujúci hubu Cordyceps obohatenú extraktom...
MLADÝ JAČMEŇ BIO 120g +30g + 25% EXTRA
18.00€
BIO MLADÝ JAČMEŇ porciovaný 120g+30g - 25% EXTRA ZADARMO TERAZ: 50 porcií! 1 vrecúško = 3g bio mladý jačmeň Aj keď v súčasnosti konzumujeme obrovské množstvá potravín, predsa nám chýba celá rada živín. Dôvod je jednoduchý - syntetické preparáty sú v porov..
BIO MLADÝ JAČMEŇ porciovaný 120g+30g - 25% EXTRA ZADARMO TERAZ: 50 porcií...
Reishi (Ganoderma Lucidum) - kapsule - 60ks
19.20€
Huba Reishi (Ganoderma lucidum) je v Číne a Japonsku po tisícročia považovaná za „zázračnú rastlinu”, ktorá pomáha liečiť a predchádzať mnohým chorobám. Je veľmi populárna pre svoju efektívnosť a absenciu vedľajších účinkov. Označuje sa tiež ako huba nesmrteľno..
Huba Reishi (Ganoderma lucidum) je v Číne a Japonsku po tisícročia pova...
MLADÝ JAČMEŇ BIO 180g (150g+30g ZDARMA)
20.40€
BIO Mladý jačmeň 150g + 30g ZDARMA (prášok, neporciovaný) Aj keď v súčasnosti konzumujeme obrovské množstvá potravín, predsa nám chýba celá rada živín. Dôvod je jednoduchý - syntetické preparáty sú v porovnaní s prírodnými potravinami iba minimálne účinné. A..
BIO Mladý jačmeň 150g + 30g ZDARMA (prášok, neporciovaný) Aj keď v ...
Chlorella BIO 150g
22.80€
Chlorella BIO - na zvýšenie imunity a zlepšenie trávenia Lisované tablety Chlorella obsahujú jednobunkovú sladkovodnú riasu Chlorella vulgaris, ktorá je bohatým zdrojom vitamínov a dôležitých minerálov. Obsahuje všetkých 8 aminokyselín a nenasýtených mastný..
Chlorella BIO - na zvýšenie imunity a zlepšenie trávenia Lisované ...
Spirulina BIO 150g
22.80€
Spirullina BIO Spirulina je 100% sladkovodná modrozelená riasa, ktorá patrí do skupiny populárnych zelených potravín. Je bohatým prírodným zdrojom bielkovín, chlorofylu, betakaroténov, vitamínov, minerálov, mastných nenasýtených kyselín. Navyše obsahuje vzácn..
Spirullina BIO Spirulina je 100% sladkovodná modrozelená riasa, ktorá p...
Zobrazenie 1 až 7 zo 7 (1 stránok)