BIO linka 0907 602 430

Mydlá
Toaletné mydlo Sonett BIO
0.95€
* jemné 100% rastlinné mydlo bez syntetických farbív, vône a plniacich prísad,* výnimočne výdatné,* ideálne pre citlivú, jemnú detskú, alebo alergickú pokožku.Zloženie (INCI):Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerín, Sodium Chloride.SONETT produkty:* sú certi..
* jemné 100% rastlinné mydlo bez syntetických farbív, vône a plniacich prí...
Autentické africké čierne mydlo 50 g
2.95€
Autentické africké čierne mydlo (Alata saminaa) vyrobené v Ghane. Bez parfumácie, chemikálii a pridaných farbiacich zložiek.V Západnej Afrike sa používa už tisícročia na upokojenie podráždenej pokožky. Toto autentické africké čierne mydlo (Alata Saminaa/Anago Samin..
Autentické africké čierne mydlo (Alata saminaa) vyrobené v Ghane. Bez parf...
Bio mydlo s oslím mliekom, 100g
4.80€
100% prírodné mydlo bez parafénov a farbív. Prírodné mydlo obsahuje okrem organického oslieho mlieka aj bambucké maslo, ktoré pleť dokonale hydratuje, je vhodné na telo, pleť, suchú či detskú pokožku. Vôňu mu dodávajú esenciálne oleje...
100% prírodné mydlo bez parafénov a farbív. Prírodné mydlo&...
SONETT Tekuté mydlo Citrus 300ml
4.92€
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenz..
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO ol...
SONETT Tekuté mydlo Neutral 300ml
4.93€
* ideálne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou,* vyrobené z čistých rastlinných zložiek a BIO olejov,* bez vône, farbív a konzervač. látok,* 100% biodegradabilné* balenie je vhodné na dopĺňanie mydla do menšieho dávkovačaZloženie:vitalizovaná voda, mydlo z oli..
* ideálne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou,* vyrobené z čistých r...
SONETT Tekuté mydlo Levanduľa 300ml
4.94€
* jemné mydlo s príjemnou vôňou levandule,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzi..
* jemné mydlo s príjemnou vôňou levandule,* vyrobené z rastlinných BIO ole...
SONETT Tekuté mydlo Rozmarín s dávkovačom 300ml
4.95€
*jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,*vyrobené z rastlinných BIO olejov,*100% biodegradabilné,*po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia. Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukro..
*jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,*vyrobené z rastlinných BIO...
Sheabutter Cottage Africké čierne mydlo Pasuca 130g
5.40€
Tradičné africké čierne mydlo vyrábané ženami v Ghane s jemnou modernou úpravou v zložení. Africké čierne mydlo Pasuca je bez vône a obsahuje čisté aloe vera, paw paw (asimina triloba alebo indiánsky banán), trstinový cukor a viac než 40% nerafinovaného bambuckého ..
Tradičné africké čierne mydlo vyrábané ženami v Ghane s jemnou modernou úp...
Nechtíkové rastlinné mydlo 100 g
5.49€
Rastlinné mydlo s výťažkami nechtíka, rumančeka, kosatca a fialky čistí mimoriadne jemne a šetrne, poteší každú, aj citlivú pokožku. Zvlášť vhodné je na jemnú detskú pokožku. Pomáha regulovať vlastnú vlhkosť pokožky. Podporuje rozvoj pokožky a hojivé procesy v nej...
Rastlinné mydlo s výťažkami nechtíka, rumančeka, kosatca a fialky čistí mi...
SONETT Tekuté mydlo Épure 300ml
5.54€
* jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové..
* jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,* vyrobené z rastlinných B...
SONETT Tekuté mydlo Ruža 300ml
5.54€
* jemné mydlo s príjemnou vôňou ruže,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia.Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, r..
* jemné mydlo s príjemnou vôňou ruže,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,*...
SONETT Tekuté mydlo Nechtík s dávkovačom 300ml
5.70€
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia. Zloženie:vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrov..
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO ol...
Mydlo Alep, 200 g
5.77€
Prírodné mydlo Alep je predchodca mydla Marseille. Vyrobené je z olivového oleja (78%) a oleja z plodov bobkového listu (12%). Vyrába sa priamo v krajine pôvodu, v Sýrii, kde sa varí v kotloch a nechá sa sušiť od novembra až do marca.Prírodné mydlo Alep neobsahuje ..
Prírodné mydlo Alep je predchodca mydla Marseille. Vyrobené je z olivového...
 Africké čierne mydlo
7.00€
Africké čierne mydlo je ručne vyrábané ženskými výrobnými združeniami v Ghane, v Západnej Afrike. Následne sa kupuje prostredníctvom Spravodlivého obchodu (Fair Trade). Fair Trade je alternatíva k voľnému trhu, ktorá vznikla ako odozva na zlé podmienky, v..
Africké čierne mydlo je ručne vyrábané ženskými výrobnými združeniami...
Bio tekuté kastílske mydlo 250 ml
7.12€
Bio tekuté kastílske mydlo je čisto prírodné mydlo, kde hlavnú zložku tvorí olivový olej. Na výrobu sa nepoužívajú žiadne živočíšne produkty, ale len rastlinné oleje. Nazývané je podľa oblasti Kastília v Španielsku, kde sa začalo s výrobou mydiel už v 12. stor..
Bio tekuté kastílske mydlo je čisto prírodné mydlo, kde hlavnú zložku...
SONETT Tekuté mydlo Citrus 1l
9.78€
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné Zloženie:   vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, rastlinný alkohol – etanol, rastl. glycerín, es..
* jemné mydlo s príjemnou citrusovou vôňou,* vyrobené z rastlinných BIO ol...
SONETT Tekuté mydlo Levanduľa 1l
9.78€
* jemné mydlo s príjemnou vôňou levandule,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné Zloženie:  vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, rastlinný alkohol – etanol, rastl. glycerín, esenciáln..
* jemné mydlo s príjemnou vôňou levandule,* vyrobené z rastlinných BIO ole...
SONETT Tekuté mydlo Neutral 1l
9.83€
* ideálne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou,* vyrobené z čistých rastlinných zložiek a BIO olejov,* bez vône, farbív a konzervač. látok,* 100% biodegradabilné* balenie je vhodné na dopĺňanie mydla do menšieho dávkovačaZloženie:vitalizovaná voda, mydlo z oli..
* ideálne pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou,* vyrobené z čistých r...
SONETT Tekuté mydlo Rozmarín 1l
10.10€
*jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,*vyrobené z rastlinných BIO olejov,*100% biodegradabilné,*po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia. Zloženie:  vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*..
*jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,*vyrobené z rastlinných BIO...
Tekuté africké čierne mydlo 250 ml
10.68€
Tekuté africké čierne mydlo je úžasné krémové mydlo, ktoré pripomína roztopenú čokoládu. Je bohaté, krémové a ideálne pre starostlivosť o suchú pokožku a pokožku so sklonom k ekzémom. Obsahuje bambucké maslo, ktoré odstraňuje ..
Tekuté africké čierne mydlo je úžasné krémové mydlo, ktoré pripomína ...
SONETT Tekuté mydlo Épure 1l
11.09€
* jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné,* po vyprázdnení dávkovača možnosť doplnenia mydla z väčšieho balenia. Zloženie:  vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového ol..
* jemné mydlo s príjemnou sviežou vôňou 7 bylín,* vyrobené z rastlinných B...
SONETT Tekuté mydlo Ruža 1l
11.09€
* jemné mydlo s príjemnou vôňou ruže,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,* 100% biodegradabilné Zloženie:  vitalizovaná voda, mydlo z olivového oleja*, mydlo z kokosového oleja*, cukrové tenzidy, rastlinný alkohol – etanol, rastl. glycerín, esenc. olej z ..
* jemné mydlo s príjemnou vôňou ruže,* vyrobené z rastlinných BIO olejov,*...
Tekuté africké čierne mydlo s vôňou 250 ml
11.27€
Tekuté africké čierne mydlo s vôňou je úžasné krémové mydlo, ktoré pripomína roztopenú čokoládu. Táto voňavá verzia klasického afrického čierneho mydla je obohatená o prírodné vône éterických olejov pačuli a kadidlo, ktoré vám dodajú energiu, po..
Tekuté africké čierne mydlo s vôňou je úžasné krémové mydlo, ktoré pr...
Zobrazenie 1 až 23 zo 23 (1 stránok)