BIO linka 0907 602 430

Mandľové čistiace mlieko 75 ml

10.79€
  • Výrobca: Weleda
  • Kód produktu: 51-121-1570
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Mandľové čistiace mlieko 75 ml

Jemná smotanová emulzia určená na čistenie citlivej a k alergiám náchylnej pleti stabilizuje jej prirodzenú zdravú rovnováhu. Po čistení je pleť svieža, pripravená na ďalšie ošetrenie (mandľovým olejom). Prípravok výborne znáša dermatitickú pokožku. Nanáša sa zrána a/alebo večer malé množstvo zvlhčeným tampónom alebo končekmi prstov na tvár, krk a dekolt jemnými krúživými pohybmi - vynechávajú sa partie očí. Opláchneme vlažnou vodou, zotrieme vlhkým tampónom. Na odstránenie silnejšieho make-upu odporúčame použiť Mandľový pleťový olej Weleda.
 
Zloženie (úplná deklarácia): 
voda, mandľový olej, glyceridy mastných kyselín, alkohol, olej slivkových jadier, xantán, kyselina mliečna


Mandľová kozmetika Weleda


je vhodná pri alergii na bežnú hypoalergénnu kozmetiku i pri atopickom ekzéme. Je dermatologicky testovaná, rýchle upokojuje a obnovuje rovnováhu pokožky.
Jej základom je jemný mandľový olej. Zloženie z čistých prírodných surovín bez syntetických konzervantov a farbív nezaťažuje pleť, predstavuje komplexnúdennú, nočnú a regeneračnú starostlivosť aj pre problematickú extrémne citlivú pokožku.
 
Precitlivená pokožka býva väčšinou celoživotným problémom, preto Weleda koncipovala kozmetiku určenú pre ňu tak, aby bola vhodná pre všetky vekové kategórie, je bez parfumov (jemne vonia od mandľového oleja).
 

 

 

Výrobok je certifikovaný ako prírodná kozmetika s podielom organických zložiek podľa kritérií NaTrue.

Mandľové čistiace mlieko 75 ml

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.