BIO linka 0907 602 430

Oleje a masáž
Olivový olej
3.50€
Olivový olej je veľmi vhodný pre suchú, zapálenú, alergickú, podráždenú, poranenú či inak poškodenú pokožku.Doporučuje sa i k starostlivosti o veľmi jemnú pleť detí a batoliat. Vhodný do vlasových zábalov a balzamov. Pri vnútornom použití má olivový olej ..
Olivový olej je veľmi vhodný pre suchú, zapálenú, alergickú, podráždenú, p...
Prvý zúbok
3.99€
Detský olej Prvý zúbok v BIO kvalite s čistým prírodným zložením.   Základom je mandľový a olivový olej spolu s esenciálnymi olejmi z levandule a rumančeku rímskeho. Pohodu bábätka zvýši tiež nežná bylinková vôňa. Vďaka tomuto zloženiu dokáže uk..
Detský olej Prvý zúbok v BIO kvalite s čistým prírodným zložením.  &n...
Makadamiový olej
4.04€
Makadamiový olej je výborný najmä k masážam. Býva dôležitou súčasťou najkvalitnejších základných masážnych zmesí. V kozmetickej starostlivosti hraje prvoradú úlohu nakoľko obsahuje vitamíny A, B, E a ochranný UV-faktor 3 až 4. Má skveléregeneračné účinky,..
Makadamiový olej je výborný najmä k masážam. Býva dôležitou súčasťou ...
Marhuľový olej
4.18€
Marhuľový olej lisovaný za studena je vhodný pre starostlivosť o pleť a masáže, vhodný pre všetky typy pokožky. Vynikajúci je najmä pre starostlivosť o jemnú, veľmi citlivú pleť a detskú pokožku - pre bábätká a malé deti. Má zvláčňujúce a vysoko regeneračné úč..
Marhuľový olej lisovaný za studena je vhodný pre starostlivosť o pleť...
Mandľový olej
4.52€
Mandľový olej sa vyrába z mandlí a je bohatý na esenciálne mastné kyseliny. V aromaterapii predstavuje takmer neoddeliteľnú súčasť masáží. Sfarbenie oleja je svetlo žlté, takmer bez pachu, má nepatrné sladkú vôňu. Vlastnosti a použitie:&nbs..
Mandľový olej sa vyrába z mandlí a je bohatý na esenciálne mastn...
Levanduľa, telový a pleťový masážny olej
4.96€
Olej Levanduľa - patrí medzi najpoužívanejšie telové a masážne oleje s všestranným použitím. Hodí sa k masáži celého tela, ošetrenie tváre, regeneráciu poškodenej pokožky, na popáleniny i k upokojeniu pokožky po opaľovaní, k ošetreniu pokožky po..
Olej Levanduľa - patrí medzi najpoužívanejšie telové a masážne oleje ...
Detský nechtíkový olej
5.74€
Veľmi jemný hojivý olejček určený na starostlivosť o pokožku detí a mamičiek od prvého dňa života. Mandľový a bio pupalkový olej lisovaný za studena v kombinácii s liečivým nechtíkovým extraktom poskytujú detskej pokožke tú najlepšiu ochranu pred vysušením nielen p..
Veľmi jemný hojivý olejček určený na starostlivosť o pokožku detí a mamiči...
Detský uvoľňujúci olej, 50 ml
5.74€
Olej určený pre veľmi jemnú masáž bruška novorodencov a kojencov. Éterické oleje Anýz, Fenikel a Kardamon majú uvoľňujúce účinky a pôsobia priaznivo proti plynatosti. Olej zároveň jemne a šetrne ošetruje jemnú detskú pokožku. Tehotenstvo, pôrod a následné obdo..
Olej určený pre veľmi jemnú masáž bruška novorodencov a kojencov. Éterické...
Jemný detský olej
5.74€
Jemný detský olej je vynikajúci pre starostlivosť o citlivú detskú pokožku, ale i pokožku dospelých. Hojivý éterický olej Levanduľa, protizápalový éterický olej Harmanček spolu s výbornými účinkami rastlinných olejov v bio kvalite určite spĺňajú i tie najnároč..
Jemný detský olej je vynikajúci pre starostlivosť o citlivú detskú po...
Vanilla, telový a pleťový masážny olej
7.55€
Olej Vanilla - potešenie zmyslov. Výnimočný masážny olej k príjemne uvoľňujúcej a relaxačnej masáži. Pokožku tváre a celého tela ošetruje, zvláčňuje, regeneruje a vyživuje.Jemná exotická vôňa vanilky navodí vnútornú pohodu a harmonizuje psychiku, jej teplé tón..
Olej Vanilla - potešenie zmyslov. Výnimočný masážny olej k príjemne uvoľňu...
Broskyňový olej 100 ml
7.83€
Broskyňový olej je bohato hydratujúci, veľmi ľahký, pocitovo nie mastný olej vhodný pre všetky typy pokožky. Olej sa získava lisovaním jadier broskýň. Jeho revitalizujúce, vyživujúce, regeneračné a hydratujúce vlastnosti pomáhajú predísť dehydratácii plet..
Broskyňový olej je bohato hydratujúci, veľmi ľahký, pocitovo nie mast...
Marhuľový olej 100 ml
7.83€
Marhuľový olej je za studena lisovaný olej získavaný z jadier marhúľ. Je veľmi ľahký a príjemný, ideálny pre použitie ako masážny olej. Úžasný telový kondicionér, ktorý zjemňuje, upokojuje hýčka pokožku. Nanášajte na suchú, unavenú pokožku, ktorú výborne hydra..
Marhuľový olej je za studena lisovaný olej získavaný z jadier marhúľ....
Olej z vodového melóna 100 ml
8.55€
Olej lisovaný za studena zo semien vodového melóna Kalahari zakúpený od miestnych komunít. Olej z vodového melóna sa získava ručným roztlkaním semien v drevených nádobách. Olej je veľmi ľahký a pokožka ho veľmi rýchlo vstrebáva. Je ideálny ..
Olej lisovaný za studena zo semien vodového melóna Kalahari zakú...
Mandľový olej 100 ml
8.70€
Mandľový olej je veľmi ľahký, zlatistej farby, bohatý na vitamín E a veľmi dobre sa vpíja do pokožky. Veľmi vhodný pre jemnú, citlivú pokožku. Mnohostranne použiteľný olej, úžasný na masáž. Pomáha pri svrbení pokožky, suchej pokožke a pomáha predchádzať strate..
Mandľový olej je veľmi ľahký, zlatistej farby, bohatý na vitamín E a ...
Nechtíkový detský olej 200 ml
11.78€
Jemný, dobre znášanlivý olej prirodzeným spôsobom upokojuje a posilňuje vývoj pokožky dieťaťa. Celostná kompozícia zložiek podporuje prirodzené funkcie pokožky, vytvorenie tepelnej ochrany. Výťažky z kvetov nechtíka a rumančeka a zmes prírodných éterických olejov s..
Jemný, dobre znášanlivý olej prirodzeným spôsobom upokojuje a posilňuje vý...
Nechtíkový dojčenský olej 200 ml
11.78€
Pomáha pri prirodzenej starostlivosti a čistení veľmi citlivej pokožky novorodeniatok, tiež v oblasti plienok. Základom je jemný sezamový olej, ktorý podporuje prirodzené funkcie pokožky a vytvorenie tepelnej ochrany. Výrobok obsahuje čistý olejový výťažok biologic..
Pomáha pri prirodzenej starostlivosti a čistení veľmi citlivej pokožky nov...
Brusnicový olej 100 ml BIO
28.11€
Brusnicový olej BIO100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez umelých konzervačných látok a umelých farbív. Skladovanie:  skladujte na tmavom a chladnom mieste do 22 C. Pri nízkej teplote môže byť produkt zakalený prípadne stuhnutý, pri izbovej t..
Brusnicový olej BIO100% olej lisovaný za studena zo semien Olej je bez ume...
Zobrazenie 1 až 17 zo 17 (1 stránok)