BIO linka 0907 602 430

Zúbky
Zubná pasta Kekulu, 40 g-
2.40€
Zubná pasta Kekule zamedzuje vzniku zubného kameňa, chráni ústnu dutinu, zubnú sklovinu, spevňuje ďasná, a to všetko prírodnou cestou. Účinky: Zlepšuje ústnu hygienu, poskytuje prevenciu proti zubnému kazu, spevňuje ďasná, zaisťuje svieži dych, podporuje hojenie ..
Zubná pasta Kekule zamedzuje vzniku zubného kameňa, chráni ústnu dutinu, z...
Curanatura Zubná kefka Bamboo
3.60€
Zubná kefka s rúčkou z tepelne ošetreného vláken bambusovej trstiny vypestovanej trvalo udržateľným spôsobom. Bambus obsahuje látku bambusový - kun, ktorá je prirodzene antibakteriálna a antimikrobiotická, takže bambus má prirodzenú ochranu proti škodcom a plesniam..
Zubná kefka s rúčkou z tepelne ošetreného vláken bambusovej trstiny vypest...
Curanatura Zubná kefka Health
3.60€
Rúčka zubnej kefky je z z tepelne ošetrených vláken bambusovej trstiny vypestovanej trvalo udržateľným spôsobom. Bambus má prirodzenú ochranu proti škodcom a plesniam a z tohto dôvodu nie je potrebné používať na jeho pestovanie pesticídy alebo hnojivá. Vďačí za to ..
Rúčka zubnej kefky je z z tepelne ošetrených vláken bambusovej trstiny vyp...
Zubná kefka CURANATURA BAMBOO
3.60€
Táto zubná kefka je vyrobená z bambusu. Rúčka je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom. Extra mäkké štetinky sú vyrobené z obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy a kefka ako celok je bezozvyšk..
Táto zubná kefka je vyrobená z bambusu. Rúčka je z tepelne ošetreného bamb...
Zubná pasta Sumudu, 75 g-
3.60€
Prítomnosť mikroorganizmov v ústnej dutine je príčinou poškodzovania zubného chrupu. Zubná pasta Sumudu zmierňuje krvácanie, podráždenosť, opúchanie ďasien a precitlivenosť zubov. Sumudu obsahuje ájurvédske oleje, ktoré predovšetkým spevňujú ďasná a zabraňujú vznik..
Prítomnosť mikroorganizmov v ústnej dutine je príčinou poškodzovania zubné...
Detská zubná kefka JACK N' JILL
3.99€
Pekná detská zubna biokefka s motívom hrošíka alebo zajačika, ktorá je prispôsobená pre detskú rúčku. Vyrobená zo 100procent kukuričného škrobu (geneticky nemodifikovaného). Má mäkké, rovno zastrihnuté nylonové štetinky, ktoré dôkladne čistia zúbky a ďasná. Navrhnu..
Pekná detská zubna biokefka s motívom hrošíka alebo zajačika, ktorá je pri...
Detský zubný gél WELEDA 50 ml
4.98€
Zubná pasta pre deti, ktorá starostlivo odstraňuje zubný povlak a pri pravidelnom používaní chráni mliečny chrup pred vznikom zubného kazu. Šetrne čistí detskú sklovinu. Tento gél je svojou konzistenciou, osviežujúcou chuťou i farbou prispôsobený deťom. Detská zubn..
Zubná pasta pre deti, ktorá starostlivo odstraňuje zubný povlak a pri prav...
Prírodná detská zubná pasta JACK N' JILL, 50 g
5.99€
Detská prírodná zubná pasta austrálskej značky JACK N´ JILL bez fluoridu a s obsahom výťažku z nechtíka, ktorý upokojuje ďasná. Pasta je veľmi bezpečná, obsahuje zložky v bio kvalite. Okrem toho je hypoalergénna a nehrozí žiadne riziko pri prehltnutí zubnej pasty...
Detská prírodná zubná pasta austrálskej značky JACK N´ JILL bez fluoridu a...
Zobrazenie 1 až 8 zo 8 (1 stránok)