BIO linka 0907 602 430

Detská lekárnička
Sirup LAKTOFYT 250ml, Klášterní officína
3.13€
výživový doplnok so zmesou bylinných výťažkouPoužitie: Vzhľadom k zvýšenej potrebe tekutín pri dojčení odporúčame piť ako sirup zriedenej teplou alebo studenou vodou podľa Vašej chuti. Účinné látky byliniek obsiahnuté v sirupe pôsobia nielen na tvorbu materského ml..
výživový doplnok so zmesou bylinných výťažkouPoužitie: Vzhľadom k zvýšenej...
Krém proti zapareninám Baby SENSITIV 50ml
4.50€
S BIO pupalkou a BIO zinkom Krém proti zapareninám so zinkom a bio olejmi zo štyroch bylín pokožku upokojujú a vytvárajú upokojujúci ochranný film, ktorý chráni problematickú oblasť plienok proti vlhkosti a bolesti. Špeciálne nedráždivé zloženie bez vône, farb..
S BIO pupalkou a BIO zinkom Krém proti zapareninám so zinkom a bio ol...
Saloos Balzam detský nosový, 19 ml
5.02€
Jemná sviežosť! Harmonicky vyvážené zloženie Bio karité balzamu  uvoľňuje dýchacie cesty, zjednodušuje dýchanie a prináša okamžitú úľavu. Harmančekový éterický olej ukľudňuje ubolený noštek a jeho jemná vôňa, deťom tak príjemná, pozitívne ovplyvňuje ..
Jemná sviežosť! Harmonicky vyvážené zloženie Bio karité balzamu ...
Arnika - 10% masť
7.15€
Následné ošetrenie výronov a tupých poraneníVhodná v nadväznosti na použitie arnikového gélu. Môžeme ju použiť po fyzickej záťaži alebo športe, kedy napomáha regenerácii bolestivých svalov a šliach a aj ako pomocný prostriedok na urýchlenie hojenia modrín a &n..
Následné ošetrenie výronov a tupých poraneníVhodná v nadväznosti na použit...
Arnika - gél
7.15€
Rýchla pomoc pri výronoch a tupých poraneniachArnikový gél uľaví bezprostredne pri bolestiach svalov po nadmernej námahe, po vzniku modriny či výronu. Mierni vznik opuchov a urýchľuje hojenie. Nanášame opakovane na postihnutú oblasť až do ustúpenia bolesti.Hmotnosť..
Rýchla pomoc pri výronoch a tupých poraneniachArnikový gél uľaví bezprostr...
Combudoron - gél
8.75€
Rýchle ošetrenie po bodnutí hmyzom a popáleníChladivý gél, upokojuje pokožku bezprostredne po nadmernom opaľovaní alebo po bodnutí hmyzom. Podporuje regeneráciu pokožky po popáleninách. Nanáša sa niekoľkokrát denne. Hmotnosť: 25gCertifikovaná prírodná kozmetik..
Rýchle ošetrenie po bodnutí hmyzom a popáleníChladivý gél, upokojuje pokož...
Bio hamamelová kvetinová voda 100 ml
9.85€
Bio hamamelová voda sa získava destilovaním listov, kôry a čiastočne odumretých konárikov stromu Hamamel virgínsky.Hamamel obsahujú i niektoré liečivá, ktorým dodáva schopnosť spomaliť alebo zastaviť krvácanie. Liečivá s obsahom hamamelu sa používajú na ošetre..
Bio hamamelová voda sa získava destilovaním listov, kôry a čiastočne odumr...
Bio harmančeková kvetinová voda 100 ml
9.85€
Bio kvetinová voda Harmanček je destilovaná z kvetov Harmančeka Modrého, ktorý má príjemnú sviežu arómu. Bio Harmančeková kvetinová voda je vhodná na použitie ako jemná, upokojujúca voda na podráždenú pokožku . Taktiež vhodná na čisten..
Bio kvetinová voda Harmanček je destilovaná z kvetov Harmančeka Modré...
Arnika - tinktúra
9.90€
Prvotné ošetrenie výronov a tupých poraneníObklady z Arnikovej tinktúry uľavia bezprostredne po vzniku výronu, modriny a i. tupého poranenia. Miernia bolesť a vznik opuchov, urýchľujú hojenie. Aplikujeme opakovane do zmiernenia ťažkostí. Od 2. dňa po poranení použí..
Prvotné ošetrenie výronov a tupých poraneníObklady z Arnikovej tinktúry uľ...
Calendula - tinktúra
9.90€
Prvotné ošetrenie a čistenie drobných povrchových rán a odrenínObklady s Calendula - tinktúrou sú vhodné k prvotnému očisteniu a ošetreniu povrchových poranení. Výťažok z Nechtíka lekárskeho má hojivé, regeneračné, mierne dezinfekčné a protizápalové účinky. Obklady..
Prvotné ošetrenie a čistenie drobných povrchových rán a odrenínObklady s C...
Calendula masť
9.90€
Následné ošetrenie drobných rán a odrenínMasť je vhodná na podráždenú pokožku, k následnému ošetreniu drobných odrenín a tržných rán. Pre svoje regeneračné a upokojujúce účinky je osvedčená na zle hojace sa rany. Nanášame na ranu od 2. dňa, po prvotnom uzatvorení r..
Následné ošetrenie drobných rán a odrenínMasť je vhodná na podráždenú poko...
Combudoron - masť
9.90€
Následné ošetrenie po bodnutí hmyzom a popálenináchUpokojuje pokožku vystavenú nadmernému pôsobeniu slnečného svetla a po bodnutí hmyzom. Slúži aj na následne ošetrenie drobných popálenín. Nepoužívame na čerstvé a otvorené rany. Nanáša sa raz až trikrát denne.Hmotn..
Následné ošetrenie po bodnutí hmyzom a popálenináchUpokojuje pokožku vysta...
Combudoron - tinktúra
14.10€
Prvotné ošetrenie po bodnutí hmyzom a drobných popálenináchObklady s Combudoron tinktúrou rýchlo upokoja pokožku vystavenú nadmernému pôsobeniu slnečného svetla, po bodnutí hmyzom aj po nezávažných popáleninách 1. stupňa. Nepoužívame na otvorené rany.Obklady sa apl..
Prvotné ošetrenie po bodnutí hmyzom a drobných popálenináchObklady s Combu...
Zobrazenie 1 až 13 zo 13 (1 stránok)