BIO linka 0907 602 430

Iswari


Ľan hnedý mletý BIO RAW 250g
3.60€
Charakteristika: Ľan je bohatým a obľúbeným zdrojom nenasýtených mastných kyselín omega 3. Obsahuje ligníny (fytoestrogény), je bohatý na vlákninu a minerály (vápnik, horčík, železo, fosfor, selén, zinok, meď). Tento ľan je už mletý, nakoľko v takejto podobe po..
Charakteristika: Ľan je bohatým a obľúbeným zdrojom nenasýtených mastných...
Semienka naklíčená pohánka, slnečnica a quinoa BIO RAW 250g
6.00€
Charakteristika: Zmes naklíčených semienok je ideálna kombinácia ich vlastností. Pohánka obsahuje kvalitné proteíny s veľmi dobrou skladbou aminokyselín a je bohatá najmä na pomaly stráviteľné sacharidy (nízky glykemický index). Slnečnica má okrem kvalitnej bie..
Charakteristika: Zmes naklíčených semienok je ideálna kombinácia ich vlas...
Raňajky zmes moruša maca jahod BIO RAW 360g
8.40€
Charakteristika: Raňajková zmes v RAW kvalite s obsahom superpotravín s mimoriadnymi nutričnými kvalitami. Zdravá a chutná zmes s vysokým obsahom pomaly stráviteľných sacharidov, ktorá dodá energiu na dlhú dobu bez zaťaženia tela nezdravými cukrami. Pohánková k..
Charakteristika: Raňajková zmes v RAW kvalite s obsahom superpotravín s m...
Moruša biela BIO RAW 250g
10.80€
Charakteristika: Sušené plody moruše bielej sú veľmi chutnou a zdraviu prospešnou lahôdkou. Obsahujú vysoké množstvo prírodných cukrov (glukóza a fruktóza), vďaka čomu sú sladké a chuťovo pripomínajú med. Obsahujú vysoké množstvo vitamínu C a minerálov (vápnik, ..
Charakteristika: Sušené plody moruše bielej sú veľmi chutnou a zdraviu pr...
Zobrazenie 1 až 4 zo 4 (1 stránok)