BIO linka 0907 602 430

i plus m Naturkosmetik


Šampón Lesk citróna, 250 ml
12.00€
Šampón Lesk citróna je určený pre suché vlasy a normálne vlasy. Dodá vlasom hodvábny lesk a jemnú citrusovú vôňu.Obsahuje sójový olej, ktorý zabraňuje ich nadmernému vysušovaniu. Kombinácia lecitínu, harmančekového extraktu i vitamínu E pokožku hlavy upokojuje..
Šampón Lesk citróna je určený pre suché vlasy a normálne vlasy. Dodá vlaso...
Šampón Objem pšeničných klíčkov, 250 ml
12.00€
Šampón Objem pšeničných klíčkov je určený najmä pre jemné vlasy a vlasy slabé.Dodáva takýmto vlasom objem a lesk pričom vlasy posilňuje aj z vnútra. Pšeničné proteíny a pšeničný olej, ktoré pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva, podporujú ..
Šampón Objem pšeničných klíčkov je určený najmä pre jemné vlasy a vlasy sl...
Šampón Regenerácia konopím, 250 ml
12.00€
Šampón Regenerácia konopím je určený špeciálne pre suché vlasy a poškodené vlasy.Starostlivo namiešaný obnovujúci komplex, ktorý obsahuje za studena lisovaný konopný olej, pomáha regenerácii pokožky hlavy a vlasov. Účinnosť konopného oleja je podporená žihľavo..
Šampón Regenerácia konopím je určený špeciálne pre suché vlasy a poškodené...
Šampón Rovnováha divokých bylín, 250 ml
12.00€
Rovnováha divokých bylín je šampón zabezpečujúci rovnováhu pre mastné vlasy.Zabraňuje zároveň tvorbe lupín. Obsahuje starostlivo vybrané byliny (rozmarín,šalvia a žihľava), ktoré upokojujú pokožku hlavy a podporujú jej vlastnú regeneráciu. Zabezpečov..
Rovnováha divokých bylín je šampón zabezpečujúci rovnováhu pre mastné vlas...
WILD LIFE, sprchový gél a šampón pre mužov, 200 ml
12.00€
Sprchový gél a šampón určený špeciálne pre mužov obsahuje vzácny arganový a panenský olivový olej z ekologického poľnohospodárstva. Oba tieto oleje pomáhajú chrániť pokožku a vlasy pred vysušením. Obsahuje i vilínovú vodu, ktorá je účinná proti tvorbe lupín a zárov..
Sprchový gél a šampón určený špeciálne pre mužov obsahuje vzácny arganový ...
Pleťová voda Slez-čierna ríbezľa, 150 ml
14.69€
Pri pravidelnom používaní pleťovej vody z rady PHYTO-BALANCE, určenej pre mastnú a zmiešanú pleť, bude vaša pleť osviežená, ľahko dezinfikovaná a zároveň ošetrená. Pleťová voda zamedzí upchávaniu pórov a upokojí i posilní pleť.PHYTO-BALANCE je kozmetická rada výrob..
Pri pravidelnom používaní pleťovej vody z rady PHYTO-BALANCE, určenej pre ...
Vyrovnavajúci fluid Slez-hyalurón, 30 ml
18.35€
Vyrovnávací fluid s obsahom slezu a kyseliny hyalurónovej z kozmetickej rady Phyto-balance pre zmiešanú a mastnú pleť. Pomocou rastlinných zložiek povzbudí prirodzené regeneračné procesy vašej pleti.Slez a báza čierna sťahujú póry, upokojujú podráždenie pleti a nas..
Vyrovnávací fluid s obsahom slezu a kyseliny hyalurónovej z kozmetickej ra...
Vyrovnávajúci krém Slez-Aloe vera, 30 ml
18.35€
Vyrovnávací krém z rady PHYTO-BALANCE je utišujúci hydratačný krém, vhodný na použitie ako denný i nočný krém pre mastnú a zmiešanú pleť. Dehydrátaciu mastnej pleti kompenzuje liečbou vysušenej alebo oslabenej pleti. Komplex rastlinných zložiek oživí a harmonizuje ..
Vyrovnávací krém z rady PHYTO-BALANCE je utišujúci hydratačný krém, vhodný...
Obnovujúce sérum Avokádo-hyalurón, 30 ml
24.08€
Obnovujúce sérum zo série Age-Protect s obsahom avokáda a hyaluronát pomáha bojovať proti predčasnému starnutiu. Vyvážená kombinácia avokádového oleja a hydratujúceho hyaluronátu podporuje prirodzené regeneračné funkcie pleti a zlepšuje pružnosť pleti.Age-Protect&n..
Obnovujúce sérum zo série Age-Protect s obsahom avokáda a hyaluronát pomáh...
Výdatný očný krém  Avokádo-argan, 15 ml
28.58€
Výdatný očný krém zo série Age-Protect je vyvinutý hlavne proti vráskam. S obsahom arganového oleja zabezpečuje starostlivosť o jemnú pleť okolo očí. Pomáha v boji proti vráskam a zabraňuje prvým známkam starnutia. Age-Protect je špeciálna séria pre zrelú pleť..
Výdatný očný krém zo série Age-Protect je vyvinutý hlavne proti vráskam. S...
Zobrazenie 1 až 10 zo 10 (1 stránok)