BIO linka 0907 602 430

Himalájska soľ ružová hrubá 1 kg

1.50€
  • Výrobca: Naturganik
  • Kód produktu: 59-100-1550
  • Dostupnosť: Skladom

Popis

Himalájska soľ ružová hrubá 1 kg

Prírodné kryštály himalájskej soli sú zdrojom zdravia, očisty a zvyšovania vitality a tým aj zvyšovania radosti zo života. Kryštalická soľ vznikla vyschnutím pramora, spôsobeným klimatickým zmenami, pred vyše 220 miliónmi rokov. Dnes je uložená v hĺbke približne 400 - 600 metrov, chránená pred akýmkoľvek súčasným znečistením životného prostredia. Je preto bez nečistôt, ktoré sa nachádzajú v dnešných moriach, a bohatá na minerálne látky. Himalájska kryštalická soľ je ponechaná v úplne prírodnom stave, teda nečistená a nespracovaná. Táto soľ je enormným tlakom Himalájí zlisovaná do rovnomernej, kryštalickej, kubickej štruktúry a je bioenergeticky vysoko účinná. Navyše obsahuje takmer všetky minerály a stopové prvky dôležité pre zdravie človeka. Z rovnakých prvkov, ktoré nachádzame v prírodnej soli, je vybudované aj naše telo. 

Himalájska soľ pochádza z oceánu stovky miliónov rokov starého, a tým pádom zostala chránená pred znečistením. Je ručne čistená a sušená na slnku. Himalájska soľ môže byť ružová, biela alebo priesvitná, pričom červené sfarbenie prináša zvýšený obsah železa. Keďže je nerafinovaná, má podobné priaznivé zdravotné účinky ako prírodná morská soľ. Poskytuje energiu na bunkovej úrovni a zvyšuje odolnosť proti infekciám. Používa sa na varenie, ale oplatí sa v nej aj vykúpať. Kúpeľ v slanej vode pomáha odstraňovať toxíny a vďaka osmóze si cucneme minerály z prírodnej soli aj cez kožu.

Ďalej sa používa pri liečení:

OČI – 1 % roztok: do 1 – 2 rokov dokážete znížiť a možno celkom odstrániť dioptrie. Štamprlík na oko – otočiť smerom nahor a gúľať otvorenými očami v roztoku. 

ZUBY – 26 % roztok: zubný kameň odstránite vo veľmi krátkej dobe, vezmite si malý štamprlík. Nalejte do neho z vášho roztoku len celkom malé množstvo a namočite v ňom zubnú kefku. A takto si umývajte zuby.

ZÁPACH Z ÚST – 10 % roztok: zlepšíte hygienu v ústnej dutine . Jednoducho vyplachovať – preglgávať v ústach.

DETOXIKÁCIA TELA kúpeľom - min 1 % roztok: kúpeľ musí trvať min 40- 60 minút a musí byť dodržaná stála teplota vody v min 37 stupňov, ináč soľ neprenikne cez otvory v koži do tela. 

ZRYCHLENÉ HOJENIE – čerstvé rany s 3,5 % roztokom

NÁDCHA, PRECHLADNUTIE - s 10 % roztokom

UŠI– 1% roztok: namočiť tyčinku, alebo vatu do roztoku a bežne ako aj s inými prostriedkami vymývať.

Pitná kúra z kryštalickej soli 
Čajová lyžička soľanky na pohár prírodnej pramenitej vody vypitá pravidelne ráno na lačný žalúdok vedie k trvale dobrému pocitu a vyrovnáva disharmónie. Sústavná pitná kúra s prírodnou soľankou priaznivo ovplyvňuje a buduje hospodárenie Vášho tela s elektrolytom. Pitné kúry oživujú predovšetkým látkovú výmenu tráviaceho systému a harmonizujú funkcie teľa a čistenie pokožky. 

dodavatel.:SUNCITY, s. r.o. Korzo Bélu Bartóka 789/3 929 01 Dunajská Streda

Himalájska soľ ružová hrubá 1 kg

Recenzie (3)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Odoslaním recenzie súhlasíte s jej uverejnením na E-shope VsetkoBio. Zároveň súhlasíte s uverejnením všetkých osobných údajov, ktoré ste uviedli v texte recenzie a svoje meno. Osobné údaje spracovávame v súlade s dokumentom o Ochrane osobných údajov.